Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zaczynam przygodę na szafie ;-)

16 maj 2016 - 16:28:33

Hej,
Konto założyłam niedawno.Dziś dodałam kilka rzeczy : sukienki,spódniczki,bluzki czy też kurtki :) W rozmiarze S- małe M.
Zapraszam Was do siebie. Moje ceny nie przekraczają 40 złotych jednak i tak można się negocjować :)
ZAPRASZAM !!

Zaczynam przygodę na szafie ;-)

16 maj 2016 - 16:36:42

Witam, również dzisiaj założyłam konto na szafie. Zapraszam do przeglądania moich rzeczy. Pozdrawiam

Zaczynam przygodę na szafie ;-)

16 maj 2016 - 16:55:21

Na Szafie to bylo fajnie ale 3 lata temu teraz cos sprzedac to lepiej za darmo dac :) Wielkim bledem bylo wprowadzenie na jakis czas prowizji i wszystcy poszli na vinted :) no ale tam mozna tylko sprzedawac rzeczy uzywane a kabli pełno jak ktos ma z metką.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-16 16:56 przez gretastyl.

Zaczynam przygodę na szafie ;-)

16 maj 2016 - 17:11:42

Witaj! JA jestem tu od początku maja i udało mi się odsprzedać już kilka ciuszków po synku. Jutro robię kolejną wysyłkę i również czekam na paczkę.... na razie in plus.

Zaczynam przygodę na szafie ;-)

16 maj 2016 - 17:18:41

Witam wszystkich!!! Ja także dopiero zaczynam sprzedaż mimo, że konto mam już od dawno.
Serdecznie zapraszam :3

Zaczynam przygodę na szafie ;-)

16 maj 2016 - 17:22:34

Ja jestem tu od około miesiąca, jako kupująca mam upatrzoną tak na serio jedną rzecz, którą chcę kupić na 100%, natomiast jako sprzedająca, udało mi się sprzedać na razie 4 rzeczy (licząc tylko szafę, bez olx).
To chyba i tak nieźle jak na osobę bez komentarzy, ale faktycznie trzeba się sporo napracować chociażby ze zdjęciami, bo przedmiotów na sprzedaż jest tu tak dużo, że o same wyświetlenia trzeba się bić ;)
Ale ogólnie na razie jestem zadowolona, serio :)

Zaczynam przygodę na szafie ;-)

17 maj 2016 - 08:16:14

Witam wszystkie szafiarki. Moja przygoda z szafą już trochę trwa, czasem coś mi się uda sprzedać.Zapraszam mamusie synów 4/6 letnich i córek 10/14lat. Pozdrawiam

Zaczynam przygodę na szafie ;-)

17 maj 2016 - 09:06:55

Cytat
gretastyl
Na Szafie to bylo fajnie ale 3 lata temu teraz cos sprzedac to lepiej za darmo dac :) Wielkim bledem bylo wprowadzenie na jakis czas prowizji i wszystcy poszli na vinted :) no ale tam mozna tylko sprzedawac rzeczy uzywane a kabli pełno jak ktos ma z metką.

ja tam kupiłam parę razy i za każdym razem trafiałam na oszustki a oni nic z tym nie robią, tutaj chociaż chroni się kupujących a tam 13 latki sprzedają rzeczy których nawet nie posiadają..

Zaczynam przygodę na szafie ;-)

17 maj 2016 - 09:11:38

Masz racje :) Fetyszów tez pełno ale da sie to przeskoczyć. Ja tylko kupuje od jednej dziewczyny ale to w ramach małej współpracy bo ogólnie zakupy tutaj rzadko Mnie interesują :) Co do sprzedaży jest bardzo słabo w porównaniu do roku nawet 2014.

Zaczynam przygodę na szafie ;-)

17 maj 2016 - 13:14:15

To prawda szafa jest bezpieczniejsza od Vinted czy olx. No cóż kokosy sprzedażowe dawno sie skończyły.Myślę ,że wpłynęła na to prowizja i inne nowe portale sprzedające . Pozdrawiam .U mnie bezpieczne zakupy.

Zaczynam przygodę na szafie ;-)

25 maj 2016 - 14:31:59

Cytat
sylwek23102
To prawda szafa jest bezpieczniejsza od Vinted czy olx. No cóż kokosy sprzedażowe dawno sie skończyły.Myślę ,że wpłynęła na to prowizja i inne nowe portale sprzedające . Pozdrawiam .U mnie bezpieczne zakupy.

miałam okazję kupować na każdym z tych i własnie wróciłam na szafe bo tylko tu bezpiecznie jak na razie no i na all.. czasami:)

Zaczynam przygodę na szafie ;-)

21 cze 2016 - 09:51:05

Cytat
sylwek23102
Witam wszystkie szafiarki. Moja przygoda z szafą już trochę trwa, czasem coś mi się uda sprzedać.Zapraszam mamusie synów 4/6 letnich i córek 10/14lat. Pozdrawiam

U mnie również znajdziecie ciuszki w tym rozmiarze od 4 do 9 lat na wasze szkraby

Zaczynam przygodę na szafie ;-)

21 cze 2016 - 10:37:10

Zgadzam się, szafa jest bezpieczniejsza. Na vinted, co chwila wyludzaja dane, niby kupuja a potem cisza. Na szafie znowu wszystko 20zl z przesylka to drogo eh.

Zaczynam przygodę na szafie ;-)

21 cze 2016 - 10:57:43

Witam, Dzisiaj rozpoczęliśmy współprace z szafą, Mamy na szafie szanse sprzedać nowe produkty agd typu lokówki/prostownice ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-21 11:09 przez Yiwubuy.

Zaczynam przygodę na szafie ;-)

22 cze 2016 - 08:34:53

Cytat
Yiwubuy
Witam, Dzisiaj rozpoczęliśmy współprace z szafą, Mamy na szafie szanse sprzedać nowe produkty agd typu lokówki/prostownice ?

Widzę, że ktoś tutaj regulaminu nie przeczytał :)

Jak byk jest napisane, że:
"Użytkownika obowiązuje lista przedmiotów zakazanych (niezgodnych z Regulaminem). Przedmioty niezgodne z Regulaminem będą usuwane z Serwisu Grupy Szafa.pl, a funkcja dodawania przedmiotów może zostać zablokowana."

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sprzedam narzutka,kimono z frędzlami,nowe