Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak w temacie. Powiedzcie mi, doradźcie co zrobić żeby zwiększyć sprzedaż? Ja powiem Wam co robię w tym kierunku a Wy oceńce czy to przyniesie jakieś korzyści.

1. Często robię obniżki cen.
2. Przy większych zakupach za wysyłkę pobieram jedną opłatę.
3. Dorzucam gratisy przy większych zakupach.


Co zrobić, żeby się pozbyć tych
rzeczy? Z góry dzięki za komentarze.

Pozdrawiam Diana :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-24 17:24 przez czokoszok1992.

Pani Diano podłączamy sie pod temat, chetnie podsłuchamy! Zapraszamy tez Wszystkie kobietki które lubią nowa modna odzież w niskich cenach na nasz profil!

Bardzo ważna jest prezentacja danej rzeczy (wykonanie ładnych zdjęć). Ja niestety mam często z tym problem, jakoś nie wychodzą mi tak, jakbym tego chciała, w rzeczywistości ciuszki często wyglądają znacznie lepiej, a na zdjęciu tracą swój urok ;/

Może zdjęcia na jednolitym tle, lekko edytowane? Ja staram się takie robić i na konkurencyjnym portalu dużo sprzedaję, czasem wystawiam rzeczy na sprzedaż na facebookowych grupach :)

Raczej nikt tutaj nie napisze jak możesz zwiększyć sprzedaż bo nie chca konkurencji;P

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

WITAJCIE :)

U MNIE NOWE RZECZY I DUŻA OBNIŻKA CEN! DODATKOWO DO KAŻDEJ ZAKUPIONEJ U MNIE RZECZY DORZUCAM JEDNĄ WYBRANĄ PRZEZE MNIE GRATIS!!!

ZAPRASZAM :*:*:*

Cytat
last_dream
Raczej nikt tutaj nie napisze jak możesz zwiększyć sprzedaż bo nie chca konkurencji;P

Nie wpadłam na to, ale dzięki :D

Moim zdaniem tu w ogole juz sprzedaz upadla....

Każdy chce sprzedać, nikt nie chce kupić :)

przecież ten portal jest już martwy..
Ja często dodaje nowe rzeczy i nic.

przecież ten portal jest już martwy..
Ja często dodaje nowe rzeczy i nic.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-25 17:41 przez -gabriellla-.

Sprzedaż na szafie to pojęcie wymarłe. Jak chcą kupić- to najlepiej za 5 zł:) Ja już oddaje niektóre rzeczy prawie za darmoche, a i tak wszyscy są taniej:) Wymiany? Abstrakcyjne.

E tam za darmo... najlepiej jeszcze im doplac za to, ze od Ciebie cos wezma :)

To prawda sama widzę, że tutaj najepiej oddawać za koszt wysyłki. Ja jak kupuję to nie wypytuję o rabaty, bo ceny tutaj w większości są bardzo małe i aż wstyd pytać o upust. Boję się że z szafą będzie jak z mojeciuchy. Pamięta ktoś ten portal?

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

ja tutaj na szafie kiedys sprzedawalam bardzo czesto, teraz jest kiepsko. portal prawie umarł :< szkoda, bo kiedys bylo super:) no ale moze jeszcze nastapi jakas REAKTYWACJA :D

moim zdaniem tu już sprzedaż zeszla na psy :(
niektóre dziewczyny nawet biora na litość ( ze np. dziecko maja itp.) ja tez mam,ale do glowy by mi nie przyszlo az tak...i chodzi o naprawdę dobre ceny za dobre rzeczy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

chanel torebka