Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam
Serdecznie zapraszam na mój profil.
Ubrania damskie, męskie, dziecięce, dodatki

Jestem bardzo ugodowa, chętnie godzę się na obniżki i rabaty.

Przy zakupach powyżej 50 zł - wysyłka gratis

Przy zakupie dwóch przedmiotów - rabat 20 %
Przy zakupie trzech przedmiotów - rabat 35 %

Dodatkowo proszę proponować swoje ceny. Rozważę każdą propozycję.

Zapraszam serdecznie



@aga1616 z całym szacunkiem, ale niektóre rzeczy w Twojej szafie mają ceny wręcz kosmiczne, jak np. ta długa sukienka z pierwszego zdjęcia, którą wystawiłaś za 150 zł. Kiedy miałam studniówkę, czyli niecałe 10 lat temu, takie sukienki były modne i za 150 zł spokojnie kupiło się nową ;)

zweryfikowana
Posty: 591
Ostrzeżenia: 1/5

zapraszam do mnie, modne i nowe rzeczy :)

@mucho_morek Ceny wystawiam orientacyjnie, niektóre rzeczy ciężko mi wycenić, dlatego tak jak pisałam chętnie godzę się na obniżki , rabaty czy też propozycje cenowe ze strony kupującego.
Wszystko jest do dogadania, wystarczy zapytać czy też zaproponować swoją cenę.
Dziękuję również za cenną uwagę, przejrzę rzeczy i pozmieniam ceny.
Pozdrawiam serdecznie

@aga1616 bardzo się cieszę, że w ten sposób podchodzisz do tego, co napisałam, bo to było z mojej strony szczere, a nie uszczypliwe :) Odniosłam się oczywiście tylko do niektórych rzeczy, bo Twoja oferta ogólnie jest ciekawa ze względu na darmową przesyłkę przy zakupach na określoną kwotę i obniżkach. Życzę powodzenia i też pozdrawiam :)

@mucho_morek jak najbardziej cenię sobie takie uwagi, bo dzięki temu wiem jak potencjalni kupujący to widzą. Dziękuję jeszcze raz, w wolnej chwili poobniżam ceny i życzę wszystkiego dobrego:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wyprzedaję ozdoby do pokoju! :)