Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy ktoś tu kupuje?

18 paź 2015 - 20:09:20

Czy ktoś w ogóle kupuje na tym portalu?
Zastanawiam się nad usunięciem konta z szafy. Także zapraszam na zakupy, może coś Ci się spodoba!

Czy ktoś tu kupuje?

18 paź 2015 - 20:37:10

Ja nie kupuję. Kilka razy się przejechałam na "super ofertach- ubranie jak nowe" i dałam sobie spokój. Ciągle też były wątki o oszustkach i bezradności szafy w tym względzie, więc stwierdziłam, że szkoda nerwów. Nawet już nie pamiętam hasła i loginu do zweryfikowanego konta.

Czy ktoś tu kupuje?

18 paź 2015 - 21:07:16

Czasem tak :)

Czy ktoś tu kupuje?

18 paź 2015 - 21:21:12

dużo rzadziej niż kiedyś ale się zdarza

Czy ktoś tu kupuje?

18 paź 2015 - 21:52:08

Ruch na szafie strasznie zmalał... Jestem tu od paru lat i widzę, że niestety tak jest :(

Czy ktoś tu kupuje?

18 paź 2015 - 22:45:17

ja nawet nie pamietam czy w ogóle cos tu sprzedałam hehe

Czy ktoś tu kupuje?

18 paź 2015 - 22:47:03

Ja tez mam zamiar skasowac konto. Portal sie zrobil malo przejrzysty. Duzo tych butikow 'czekaj 3-5tyg'... Zeby cos znalezc ciekawego potrzeba paru godzin szperania.....

Czy ktoś tu kupuje?

18 paź 2015 - 23:04:13

mi sie czasem uda cos kupic a czesciej sprzedac :D

Czy ktoś tu kupuje?

18 paź 2015 - 23:06:01

tez jestem ciekawa, nie wiem czy poswiecac swoj czas na wystawianie ofert

Czy ktoś tu kupuje?

19 paź 2015 - 01:58:51

Jestem od początku istnienia szafy, więc to będzie już ponad 7 lat i niestety w tej chwili jest tragicznie. Od momentu gry wprowadzili tą prowizję od sprzedaży ludzie pouciekali i strasznie zmalała sprzedaż. Niby te opłaty zostały zlikwidowane i portal stał się znowu darmowy ale to już nie przywróciło starej szafy. Ostatnio kupiłam dwie rzeczy więc coś tam kupuje, ale jestem dość rozważna w zakupach albo nowa rzecz albo od zaufanej użytkowniczki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-19 01:59 przez aneczkafn.

Czy ktoś tu kupuje?

19 paź 2015 - 08:59:00

Niestety sprzedaż bardzo zmalała. Ale nie ma się tez co dziwić, ciągle są wątki o oszustkach, dziewczyny sprzedają używane rzeczy jako nowe. Ukrywają wady ,a potem jest z nimi tylko szarpanina. Ja tez sie parę razy przejechałam i wole kupować na innych portalach.

Czy ktoś tu kupuje?

19 paź 2015 - 09:31:24

jestem na szafie od lutego tego roku sprzedałam trzy rzeczy kupiłam pięć z jednej nie jestem zadowolona , na zdjęciu prezentowała się duuużo lepiej ,latem było bardzo mało odwiedzin teraz jakby więcej osób zagląda na konto

Czy ktoś tu kupuje?

19 paź 2015 - 09:48:48

Ostatnio sprzedałam sukienkę, nie kupiłam jeszcze nic bo ciężko coś znaleźć (przeglądać dziesiątki stron zanim coś wpadnie w oko), a jak już coś znajdę to "wysyłka zza granicy, czas oczekiwania do 30 dni roboczych" boję się

Czy ktoś tu kupuje?

19 paź 2015 - 11:02:41

Dzięki dziewczyny za informacje. Także będę likwidować tu konto, skoro nie ma żadnego ruchu. Na szafce mam też wystawione rzeczy i nic. Na innych portalach ubranka dziecięce idą a tu zero odzewu. Mimo że zweryfikowana jestem :( Domyślam się że też o brak komentarzy może chodzić. Sprzedałam jedną koszule, ale kupująca nie raczyła wystawić komentarza.
Co do stanu rzeczy, ja jak wystawiam rzeczy nowe, to są nowe. Wiszą w szafie na wieszaku i tyle, a niektóre są nawet z metkami. Jeśli coś było założone 2-3 razy i uprane, to o tym informuje i określam stan jako bardzo dobry/idealny.

Czy ktoś tu kupuje?

19 paź 2015 - 12:58:15

ja kupuję regularnie :D

@redka86 przeglądałam Twoje rzeczy i szczerze mówiąc w Twojej szafie nie ma nic interesującego, raczej mało modne ubrania. A dziewczyny szukają głównie tego, co jest na topie- stąd zapewne zastój u większości ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Karta Podarunkowa