Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przeprowadzka

01 lip 2015 - 00:16:23

Witam, z uwagi na to, ze lada dzien czeka mnie przeprowadzka a ciuszkow mam od groma... PROSZE Was Drogie Panie zajrzyjcie na moj profil i obejrzyjcie oferty, moze wpadnie Wam cos w oko... zakup nawet jednego ciuszka bedzie dla mnie bardzo wazny... jedno ubranie do drugiego i to zawsze mniej do przewiezienia... do kazdego zakupu dorzuce gratisik w postaci ubranka:) Z gory bardzo dziekuje i PROSZE
reszta ciuszkow http://szafa.pl/profil/madziaraaa190

Przeprowadzka

03 lip 2015 - 19:42:46

jejciu jaka tu cisza:(

Przeprowadzka

03 lip 2015 - 19:53:06

Przepraszam Cię, ale te rzeczy są okropne :O na Twoim miejscu spakowałabym je i do PCK, bo wątpię, że ktoś je kupi nawet za grosze.

Przeprowadzka

07 lip 2015 - 23:47:29

Cytat
sowinska
Przepraszam Cię, ale te rzeczy są okropne :O na Twoim miejscu spakowałabym je i do PCK, bo wątpię, że ktoś je kupi nawet za grosze.
kazdy ma swoj gust i sa osoby, ktore kupuja bo im sie podobaja... nie narzekam na brak zainteresowanych tylko na nadmiar ciuszkow...

Przeprowadzka

08 lip 2015 - 00:18:30

Według mnie ciuszki fatalne. Też się ostatnio przeprowadzałam i nie prosiłam o zakup. Bywa, to nie sprawa użytkowniczek tylko Twoja:)

Przeprowadzka

08 lip 2015 - 10:43:35

Cytat
keyy
Według mnie ciuszki fatalne. Też się ostatnio przeprowadzałam i nie prosiłam o zakup. Bywa, to nie sprawa użytkowniczek tylko Twoja:)
co do ciuszkow to hmmm napisala Pani, ze fatalne ale w swojej szafie ma Pani to samo wiec nie rozumiem Pani zgryzliwosci. Dlaczego ludzie w tych czasach potrafia tylko krytykowac... Starosc? Nuda? czy taki charakter? kazdy kazdemu zeby tylko dogadac... jak sie ciuszki nie podobaja to prosze nie kupowac, ten post jest dla ludzi ktorzy beda chetni cos kupic...

Przeprowadzka

08 lip 2015 - 16:35:42

Cytat
magdalena2202
Cytat
keyy
Według mnie ciuszki fatalne. Też się ostatnio przeprowadzałam i nie prosiłam o zakup. Bywa, to nie sprawa użytkowniczek tylko Twoja:)
co do ciuszkow to hmmm napisala Pani, ze fatalne ale w swojej szafie ma Pani to samo wiec nie rozumiem Pani zgryzliwosci. Dlaczego ludzie w tych czasach potrafia tylko krytykowac... Starosc? Nuda? czy taki charakter? kazdy kazdemu zeby tylko dogadac... jak sie ciuszki nie podobaja to prosze nie kupowac, ten post jest dla ludzi ktorzy beda chetni cos kupic...
No raczej nie mam tego samego,ale to już Pani sprawa, jak Pani to ocenia. Dlaczego w tych czasach, każdy kto wyrazi swoją opinię, jest uważany za starego, zgryźliwego tetryka?:) Zakłada Pani wątek, więc trzeba się liczyć, że takie opinie się pojawią. Pozdrawiam i życzę większego dystansu, do forum:)

Przeprowadzka

08 lip 2015 - 17:59:42

ja tez mam sporo rzeczy ktore mi zalegaja,zapraszam :)

Przeprowadzka

08 lip 2015 - 18:28:36

Cytat
keyy
Cytat
magdalena2202
Cytat
keyy
Według mnie ciuszki fatalne. Też się ostatnio przeprowadzałam i nie prosiłam o zakup. Bywa, to nie sprawa użytkowniczek tylko Twoja:)
co do ciuszkow to hmmm napisala Pani, ze fatalne ale w swojej szafie ma Pani to samo wiec nie rozumiem Pani zgryzliwosci. Dlaczego ludzie w tych czasach potrafia tylko krytykowac... Starosc? Nuda? czy taki charakter? kazdy kazdemu zeby tylko dogadac... jak sie ciuszki nie podobaja to prosze nie kupowac, ten post jest dla ludzi ktorzy beda chetni cos kupic...
No raczej nie mam tego samego,ale to już Pani sprawa, jak Pani to ocenia. Dlaczego w tych czasach, każdy kto wyrazi swoją opinię, jest uważany za starego, zgryźliwego tetryka?:) Zakłada Pani wątek, więc trzeba się liczyć, że takie opinie się pojawią. Pozdrawiam i życzę większego dystansu, do forum:)
hehehe zaczynam tak sadzic bo na kazdym portalu spolecznosciowym gdzie bym nie weszla to kazdy kazdego tylko krytykuje i juz poprostu nie da sie tego czytac... wszystko przesiakniete pesymizmem... ja staram sie byc optymistka i gdyby nie to, ze potrzebuje pieniedzy to przestala bym wchodzic na te strony. Kazdy pisze, ze moje ciuszki sa okropne czy takie czy siakie... ale czy kazda z Pan obejrzala wszystkie ciuszki na moich dwoch stronach? wystawiam rozne style... moze szalu i nowosci nie ma ale nie sa zniszczone i kazdy ma swoj gust wiec dlaczego miala bym je wyrzucic? bo kilku osobom sie nie podobaja? u niejednej Pani widzialam duzo starsze i brzydsze ciuchy ale nie krytykuje bo moze przyjsc czas, ze i takie ciuchy wroca do mody i zaczne je kupowac... tak jak niejedna z Pan w przeszlosci sie zarzekala, ze nie wejdzie do lumpeksu bo to obrzydliwe i wogole a potem... jednak kupila uzywany ciuszek:):)

Przeprowadzka

12 lip 2015 - 18:26:09

zapraszam:)

Przeprowadzka

15 lip 2015 - 01:16:53

:)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Przeprowadzka

18 sty 2016 - 13:35:00

My planujemy przeprowadzkę do UK w tym roku i zastanawiam się jak przewieźć wszystko. Samolotem pewnie będzie drogo dlatego po głowie chodzi mi transport międzynarodowy. Czy któraś z was przewoziła rzeczy autem zagranicę? nie bierzemy duzo ale jednak trochę tego będzie.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 7/5

Przeprowadzka

25 sty 2016 - 14:48:05

Samemu nie ma sensu tego robić. Najlepiej zlecić to jakiejś firmie. Moi znajomi korzystali z usług tej - więcej informacji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SPRZEDAM TANIO UBRANIA