Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

42 minut temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bon Podarunkowy ZARA Warszawa

06 maj 2015 - 23:13:49

Cześć Wam! Zastanawiam się, czy któraś z Was nie planuje przypadkiem zakupów w Zarze na kwotę około 200zł (jutro będę wiedziała ile to dokładnie). Ostatnio oddałam parę rzeczy na reklamację i rozpatrzono je na moją korzyść, ale dostałam kwotę do wykorzystania na karcie upominkowej, która jest ważna rok. Sprawa wygląda tak, że niedługo wyjeżdżam na ponad rok z Polski, a w obecnej kolekcji nic mi się nie podoba i nie mam jak wydać tych pieniędzy. Chciałam zatem zapytać, czy któraś z Was nie chciałaby mi przyjść z pomocą i po prostu zamienić kwotę z karty na złotówki, bo jestem ostatnio w dość ciężkiej sytuacji... Wiem, że to dość karkołomne, ale myślę, że karma wraca i jeśli mi teraz któraś z Was pomoże, to na pewno się to w przyszłości zwróci. Oczywiście, żeby się zabezpieczyć możemy wcześniej pogadać na face/ whatsappie, możemy do tej ZARY iść razem i sprawdzić prawdziwość moich intencji, bo wiem, że takie ogłoszenie wygląda dość podejrzenie :P. Prozę o PW jeśli któraś z Was zdecyduje się na taki deal.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sprzedam modne ciuszki bershka h&m pull&bear i inne :)