Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

calominal opinie

30.01 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

sprzedam całą moją szafę

14 paź 2014 - 14:35:20

Witajcie, od pewnego czasu zauważyłam straszny postój w sprzedażach i wymianach na szafie.pl
I dlatego chciałam zaprosić Was na przegląd mojej szafy ;)
Chętnie się wymieniam , jeśli wpadnie mi coś w oko ;) Chcę zrobić troszkę miejsca w mojej szafie na nowe rzeczy.
NEGOCJACJE CO DO CEN MILE WIDZIANE !
:)

Podoba Ci się coś w mojej szafie a wydaje Ci się za drogie? Napisz do mnie dogadamy się;)
Dziewczyny chcę sprzedać wszystko jak najszybciej , jestem osobą która nie lubi chomikować niczego .. ;) więc rzeczy których już nie noszę bardzo mi przeszkadzają :)

Oferuję także nowe rzeczy , których nie noszę z różnych powodów ( np. mam w sprzedaży dwie kurtki NOWE skaje - nie noszę bo mam ich więcej a wiem że wszystkich ich nie wynoszę ) kupuję ciuchy pod wpływem impulsu .. niestety .. :)

Także zapraszam zaglądajcie do mnie i piszcie jak coś sie wam spodoba :) Pozdrawiam serdecznie;)

sprzedam całą moją szafę

15 paź 2014 - 04:28:08

ja również zapraszam do swojej szafy ;) jakiś czas temu przeniosłam się na stałe za granicę i nie chcę brać wszystkich rzeczy ze swojej szafy w PL, gdyż wiem, że i tak nie będę w nich już chodzić, a jeszcze sporo mi w niej zostało ;) więc PROPONUJCIE CENY jeśli uważacie, że są za wysokie, a na pewno się dogadamy, gdyż szkoda, aby leżały w szafie bezużyteczne ;)

rozmiary od XS do M

kilka przykładowych rzeczy z mojej szafy (może coś komuś wpadnie w oko):













http://img.szafa.pl/ubrania/1/019480789/1357665635/top-zebra.jpg

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Próbki perfum