Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

TK MAXX opinie o sklepie

13.10 o 14:29

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Moje hobby OGRÓD

13 paź 2017 - 19:29:15

Ja też lubię ogród i wszystko z nim związane.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Moje hobby OGRÓD

19 paź 2017 - 13:14:25

ostatnio w moim ogrodzie wymyśliłam nowy patent na ogrodzenie :) jestem z tego dumna

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Moje hobby OGRÓD

10 sty 2019 - 09:48:25

Wow! ja tez od zawsze kocham ogrodnictwo... niestety mieszkam w mieście i nie mam możliwości uprawiania swojego ogrodu :(
może na starość...

Moje hobby OGRÓD

10 sty 2019 - 11:44:39

Ja z kolei mam mały ogródeczek przy domu, który póki co wynajmujemy. Za bardzo nie mogę w nim poszaleć, a z racji iż jest to etap przejściowy nie ma sensu wkładać w niego pieniędzy. Bardzo lubię grzebać w ziemi, u nas jest to rodzinne- brat uwielbiał kwiaty dopóki się nie ożenił, babcia całymi dniami przesiadywała w ogrodzie, mama chodzi co roku na działkę, no i ja :P

Moje hobby OGRÓD

15 mar 2019 - 04:13:05

W tym sezonie zimowym bardzo zaciekawił mnie temat ogrodów zimowych. Tak sobie myślę i dochodzę do wniosku, że na przyszłą zimę chcę postawić ogród zimowy z prawdziwego zdarzenia. Nie jestem złotą rączką i nie zamierzam sam się za to brać. Kupiłbym jakiegoś gotowe rozwiązanie takiego ogrodu. Zna ktoś może jakąś firmę zajmującą się tym? Może to <moderacja> ?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-08 21:28 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 6/5

Moje hobby OGRÓD

05 kwi 2019 - 16:52:07

Szczerze mówiąc nie przepadam za pracami ogrodowymi i wolę się wygrzewać na słońcu, ale mój TŻ to ogrodnik amator i czego się dotknie to spieprzy. konflikt Poprosiliśmy nawet firmę Gardenon z Suwałk żeby urządziła nasz ogród. Owszem przyjechali i zrobili wielką robotę, ale mój pan i władca i tak zrobił po swojemu. Tradycją jest że regularnie firma każdej wiosny nas odwiedza i naprawia to co mój miły przez cały rok dzielni burzył. zły

Moje hobby OGRÓD

08 kwi 2019 - 17:17:44

No już tuje wyjechały z ukrycia na taras. Powoli wszystko zaczyna się zielenić, coraz piękniejszy będzie ten nasz ogród. Potem tylko słoneczko i można się będzie opalać :)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Moje hobby OGRÓD

16 maj 2019 - 14:56:01

Ogród to moja oaza spokoju :D lubię w nim czasem popracować, poźniej usiąść w nim z kawką i podziwiać moje dzieło. Niestety po zimie niektóre moje narzędzia ogrodowe nie przetrwały i zardzewiały. Macie jakieś sprawdzone sklepy z narzędziami ogrodowymi? Ja ostatnio znalazłam ten https://fixero.com/produkty/dom-i-ogrod.html i kuszą mnie te promocje

Moje hobby OGRÓD

16 maj 2019 - 20:03:10

Cytat
23renia23
Ogród to moja oaza spokoju :D lubię w nim czasem popracować, poźniej usiąść w nim z kawką i podziwiać moje dzieło. Niestety po zimie niektóre moje narzędzia ogrodowe nie przetrwały i zardzewiały. Macie jakieś sprawdzone sklepy z narzędziami ogrodowymi? Ja ostatnio znalazłam ten https://fixero.com/produkty/dom-i-ogrod.html i kuszą mnie te promocje
ale to nic złego ze zardzewiały oczysc je i beda jak nowe po co kupowac cos nowego jak stare jeszcze działaja jedynie pokryte rdzą co jest normalne

ja dzis zakupiłam pelargonie i naparstnice pogoda nie sprzyjała wiec pomalutku zaczynam swój balkon ozdabiac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-16 20:05 przez agata74.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Moje hobby OGRÓD

29 maj 2019 - 15:01:34

No niektóre narzędzia da się uratować, ale nie wszystkie. Niektóre są tak pordzewiałe, że nadają się tylko na złom. Mają już swoje lata i niestety pozostawione w takim stanie nie przetrwały :(

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

Moje hobby OGRÓD

30 maj 2019 - 16:18:51

Zazdroszcze co niektorym, ze maja tyle wolnego czasu na zajmowanie sie ogrodem :(

Moje hobby OGRÓD

05 cze 2019 - 07:44:18

Cytat
renatapronto
Zazdroszcze co niektorym, ze maja tyle wolnego czasu na zajmowanie sie ogrodem :(
tu nie trzeba wolnego czasu tylko checi bo czasem lepiej pogrzebac w ziemi niz siedziec i ogladac tv czy grzebac w necie

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Moje hobby OGRÓD

13 cze 2019 - 11:00:05

Dokładnie jestem tego samego zdania. Zamiast siedzieć przed tv to wolę iść i porobić coś w ogrodzie

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 3/5

Moje hobby OGRÓD

25 sie 2019 - 08:34:17

Jeśli zajmujecie się rolnictwem i chcecie mieć wpływ na jakość i ilość plonów jakie zbierzesz to polecam <moderacja> luigi Ta firma zajmuje się tworeniem najlepszych pestycydów które będą chwonić twoje zboża przed różnymi chorobami albo niesprzyjającymi warunkami gklebowymi. Ja stosuje produkty od nich i dlatego wiem że jakośc naprawdę jest wysoka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-26 06:57 przez moderator.

Moje hobby OGRÓD

20 lis 2020 - 10:28:06

mój ogród to hobby któremu chętnie się poddaje. U nas stoi grill i palenisko , które kupiliśmy po niewygórowanej cenie. W sezonie wiosna-lato często korzystamy gdyż mamy letnią kuchnię.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wianek na drzwi - szyszkowe szaleństwo ;)