Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

47 minut temu

sprawdzony stomatolog

51 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Hej, dawno mnie tu nie było :D
Jakiś czas temu (no, z ponad rok) pokazywałam Wam moje albumy scrapkowe, tym razem chciałam pokazać kilka kartek, które ostatnimi czasy wykonałam w ramach relaksu i kupy wolnego czasu. No a że do Dnia Matki zostało już całkiem niewiele czasu, postawiłam trochę na ten temat. Co o nich myślicie? (:


piękne, jakie ceny takich cudów?

piękne kartki

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Dziękuję (:
@ktopuk wyślę Ci priv, bo już dostałam ostrzeżenie za spam nie będący nawet ofertą sprzedażową, widzę że moderacja się nic nie zmieniła przez te lata...

Przepiękne kartki. Zazdroszczę talentu.

Dwie pierwsze mnie zachwyciły.Są bardzo ładne.Powiedz,w jaki sposób uzyskujesz takie papierowe napisy?Czym wycinasz?To wymaga ogromnej precyzji.:)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
czarownicaao
Dwie pierwsze mnie zachwyciły.Są bardzo ładne.Powiedz,w jaki sposób uzyskujesz takie papierowe napisy?Czym wycinasz?To wymaga ogromnej precyzji.:)
ojj dawno mnie tu nie było (:
tekturowe napisy to gotowe elementy, natomiast te białe, to cienki plastik, wycięte za pomocą plotera (:

Cytat
matra
ojj dawno mnie tu nie było (:
tekturowe napisy to gotowe elementy, natomiast te białe, to cienki plastik, wycięte za pomocą plotera (zły/quote]

Oj dawno...
Dzięki.:)

CUDNE!!! Zazdroszczę talentu... Jesteś wielka!!!
lovebrawoserceoczkosupertak:*

kartki wykonane są bardzo ładnie , tylko jedna rzecz mnie zasmuca:(
dlaczego one są w obcym języku?

Masz talent dziewczyno :)

A może lepiej byłoby popytać o to specjalistów? Przynajmniej ja bym tak zrobił...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Hobby super i bez "specjalistów" się obejdzie ... tyle słów na świecie, a ludziska zamiast kartek semesy ślą. Właśnie muszę wysłać kilka i kto wie może sama zrobię.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zajęcia po szkole / pracy.