Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Koraliki i akcesoria

15 lut 2016 - 11:55:34

Hej

Mam pytanie do dziewczyn zajmujących się rękodziełem. Czy macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe w których mogłabym się zaopatrzyć w akcesoria do wyrobu biżuterii jak koraliki, igły itp.
Znalazłam oczywiście kilka stron, ale problematyczne jest to, że jeśli dany sprzedawca specjalizuje się w koralikach to np. nie ma już w ofercie szydełek.
Bardzo mi zależy, żeby zakupić wszystko co jest mi potrzebne w jednym miejscu bo mieszkam za granicą i koszty wysyłki są wysokie.
Z góry dzięki

Koraliki i akcesoria

15 lut 2016 - 12:35:48

Poszukaj jakiejś pasmanterii online.

Koraliki i akcesoria

15 lut 2016 - 13:22:51

Pasmanterie albo nie mają koralików wcale, albo nie mają konkretnych rodzajów których potrzebuję. Znalazłam jeden sklep, gdzie większość potrzebnych artykułów mogłabym zakupić, ale nie mają informacji o wysyłce za granice i nie odpisują na maile. Naprawdę nie idę na łatwiznę zakładając tu wątek i naszukałam się już w google, zarówno na niemieckich stronach jak i polskich.
Dlatego proszę osoby, które zamawiają takie produkty o jakieś namiary może to być sklep może to być login na allegro obojętnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-16 18:48 przez ovario89.

Koraliki i akcesoria

15 lut 2016 - 19:03:28

A wpisywałas hurtownie z koralikami i akcesoriami do wyrobu bizu? bo tam najszybciej znajdziesz to co szukasz i mysle ze nie bedzie problemu z wysyłka za granice

Koraliki i akcesoria

10 maj 2016 - 15:41:45

Ja kupuje koraliki on-line. Przyznam, że szydełka kupiłam akurat w "zwykłej" pasmanterii. Zobacz sobie sklepy korallo.pl, beadin.com.pl, pasart.pl. Może będą tam też szydełka (igły są na pewno).

Koraliki i akcesoria

14 lip 2016 - 15:41:40

Świetnie to wygląda :)

Koraliki i akcesoria

14 lip 2016 - 19:57:41

Dołączam się do pytanka :)

Koraliki i akcesoria

22 wrz 2016 - 09:18:42

Może sprawdź na stronie Hobby Centrum - tam mają szydełka z tego, co wiem. Nie widziałam u nich koralików, ale może zwyczajnie przeoczyłam, bo to jakby nie mój temat.

Koraliki i akcesoria

26 paź 2016 - 15:22:58

@ovario89
Beads.pl
Pasart.pl
Artfan.pl

Fajnie,solidnie,szybko i duży wybór.
Zawsze tam kupuję.:)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-02 15:42 przez czarownicaao.

Koraliki i akcesoria

02 gru 2016 - 15:38:26

ja zamawiam na korallo i qunszt - bardzo fajne sklepy z bardzo bogatą ofertę. A i co ważne w obydwóch przesyłka przychodzi mega szybko :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak namalować efekt cieknącej farby ?