Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezenty:)

23 wrz 2015 - 18:40:28

Hey dziewczyny! :)

Jaki kreatywny prezent ostatnio otrzymałyście lub podarowałyście?:) Jakie są Wasze ulubione?:)

Ja mam takie 3 przykładowe, które wykonałam :)
http://kc-creation.blogspot.com/2015/09/kreatywne-pomysy-na-prezent.html

Mam też taki jeden ulubiony, który otrzymałam ostatnio :)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Prezenty:)

24 wrz 2015 - 15:41:00

Mi się podobają te najbardziej kreatywne prezenty :) Takie zmyślą i przemyślane. Widziałam np. świetne lilie drzewiaste <moderacja> i jakby ktoś takie do ogrodu mi sprawił to by było super!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-05 12:08 przez moderator.

Prezenty:)

24 wrz 2015 - 16:06:30

Prezent nie musi byc kreatywny, zeby byl idealny. Ja sie teraz ciesze najbardziej z tych praktycznych.
"Kreatywne" robie kartki, ktore dolaczam do prezentu i opakowania, ktore zazwyczaj mozna pozniej wykorzystac (jakies pudelka itp).

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Prezenty:)

01 paź 2015 - 12:11:33

Nie miałam gdzie się wpasować z tym postem może tutaj. Mój chłopak ma urodziny za dwa tygodnie i nie wiem jaki prezent dla niego wybrać. Co sądzicie o tych prezentach w formie przeżyć np. przejażdzka jakimś sportowym autem czy coś w tym stylu ? :)

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

Prezenty:)

02 paź 2015 - 17:28:09

Lot balonem, nawet wspólny będzie super prezentem.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Prezenty:)

05 paź 2015 - 11:51:30

Któraś z was już korzystała z takich serwisów jak prezentmarzeń.pl czy go-racing.pl? Macie jakieś doświadczenie i jak to wygląda w praktyce ? :)

Prezenty:)

13 paź 2015 - 11:06:39

Całkiem fajne te pomysły! Faktycznie lepsze są chyba takie prezenty niż coś kupionego na siłę

Prezenty:)

12 gru 2015 - 22:25:46

Cytat
Ala12002
Mojemu chłopakowi planuję kupić coś do sprzątania. Śmieszny prezent z przesłaniem. On zawsze się od tego wykręca. Chemia włoska jakoś mnie do tego skłoniła. Myślę, że będzie na serio zaskoczony i dobrze! :D

A ja myślę, a wręcz jestem przekonana, że Twój post to reklama :)

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Prezenty:)

06 lut 2016 - 15:22:08

Kurcze lot balonem czy przejażdżka rajdowym autem to musi sporo kosztować. Niestety nie stać mnie na takie rzeczy. Kupiłam mu ostatnio mojemu facetowi książkę Anthony Robbinsa Olbrzymie krok i się cieszył.

Prezenty:)

01 kwi 2016 - 15:52:54

Ja na urodziny mojemu chłopakowi zrobiłam 30 prezentów marzeń. Były to jego ulubione rzeczy + takie o których wspominał, że chciałby mieć (oczywiście drobiazgi). W tym pudle szczęścia znalazły się m.in różne rodzaje kaw (bo to kawosz), ulubione słodycze, przybory malarskie (to artysta) i nasze wspólne pamiątki które zbierałam, np bilet do kina (nasze pierwsze wspólne wyjście), zdjęcia i karteczki z hasłami , które przypominały jakieś śmieszne sytuacje z jego życia:) Był naprawdę zaskoczony i szczęśliwy,bo to taki osobisty prezent:)

Prezenty:)

06 maj 2016 - 06:39:00

ostatnio dostałam ramkę do zdjęć. Według mnie prezent nie był trafiony...

Prezenty:)

14 maj 2016 - 18:47:21

Nic bardziej kreatywnego nie dostałam. Zawsze klasyczne.

Prezenty:)

14 maj 2016 - 21:45:42

Zbliża się Dzień Mamy. Planuję z tej okazji podarować ukochanej osobie skórzaną torebkę Falcon od Plenty More <moderacja>link . Zastanawiam się także nad skórzaną bransoletką. Lubię łączyć piękno z praktycznością :) Wybrana przeze mnie torebka będzie towarzyszką dla mamy w każdym dniu.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-22 19:31 przez moderator.

Prezenty:)

27 maj 2016 - 22:32:38

Ja uwielbiam dostawać wina serce każdego rodzaju

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Prezenty:)

31 maj 2016 - 13:17:01

W naszym domu ostatnio zrodziła się taka tradycja że raz na jakiś czas ofiarujemy sobie gry planszowe. Prezent fajny a korzysta z niego cała rodzina :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Młody Wawrzyn konkurs