Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ozdoby na Wielkanoc - DIY

17 mar 2015 - 11:29:01

Cześć,
zauważyłam wśród moich znajomych modę na własnoręczne robienie ozdób świątecznych. Głównie pisanek z cekinów i bibuły, jakichś kurczaków i innych zajączków... Szczerze mówiąc niektórym wychodzą prawdziwe cuda brawo, ale niestety u większości wygląda to jak prace przedszkolaków z zajęć plastyki. Tragedia, ale trzeba pochwalić się na FB...

W sumie sama spróbowałabym swoich sił, ale zastanawiam się ile schodzi zrobienie takiej pisanki z cekinów, a ile z bibuły, oczywiście na tych styropianowych jajkach. Jaki jest koszt własnoręcznego robienia tych ozdób?

Ktoś wie? Robi? Pochwalcie się :)

Ozdoby na Wielkanoc - DIY

17 mar 2015 - 11:37:09

moja koleżanka robi pisanki zdobione koronką, są cudne serce
ja niestety talentu plastycznego nie mam więc moje ozdoby wielkanocne ograniczają się do tych ze sklepu :(

Ozdoby na Wielkanoc - DIY

27 mar 2015 - 09:58:58

Moja kumpela kupuje takie jakby styropianowe jajka i ozdabia je albo koronkami, albo szydelkowanymi "nakladkami". Kupuje sie tez takie jakby cekinki i wbija w nie szpilkami, super to wyglada, dostalam od niej takie w tamtym roku. Mysle ze koszt nie jest zbyt duży, takie styropianowe jajka kosztuje kilka zlotych za pare sztuk plus te ozdoby, pewnie w 10-15 zl sie zamkniesz, a bedziesz miala kilka swoich jajek :)

Ozdoby na Wielkanoc - DIY

27 mar 2015 - 10:05:09

Moje córki również przyniosły ze szkoły takie steropianowe duże jajka ,kury koguty :) Kupiłam im różne kolory cekinów i brokatu .Maluja farbami te jajka i kury przyklejają brokat itd. ,prześlicznie to wygląda jak skoncza to wkleję zdjęcia.

Ozdoby na Wielkanoc - DIY

27 mar 2015 - 10:36:56

ja także robię jajka ze styropianu metodą karczochową :) zajączki,kurczaczki i zwykłe jajeczka :) sprawia mi to dużą frajdę i obdarowane osoby także są zachwycone :) dodaję moje 4 prace :)


Ozdoby na Wielkanoc - DIY

01 kwi 2015 - 09:53:32

@monday89 boskie zwierzaki serce
Chyba muszę spróbować takie stworzyć :)

Ozdoby na Wielkanoc - DIY

01 kwi 2015 - 13:55:45

@MGR dzięki :) to nic trudnego :) ja się wszystkiego nauczyłam sama :P powodzenia :)

Ozdoby na Wielkanoc - DIY

26 sty 2016 - 13:49:00

@MGR_ ja robiłam zawieszki z filcu, zajęło mi to z 2 godziny - koszt to filc około 2 zł, nici, wstążki, wata - to z reguły znajdziemy w domu :)

http://komodapomyslow.blogspot.com/search/label/Wielkanoc

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

Ozdoby na Wielkanoc - DIY

26 sty 2016 - 14:11:23

no bardzo fajnie to wygląda:) nawet bardzo bardzo bym powiedziała

Ozdoby na Wielkanoc - DIY

26 sty 2016 - 15:49:21

filcowe zajączki super!!!

Ozdoby na Wielkanoc - DIY

26 sty 2016 - 15:56:26

fajne te ozdoby, ja chyba musze zaczac cos szyc bo w sumie do wielkanocy to niewiele zostało raptem 1,5 miesiaca

Ozdoby na Wielkanoc - DIY

27 sty 2016 - 10:43:19

O jakie królisie serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moje wianki na drzwi