Obecnie rozmawiamy o:

Przedszkole

4 minuty temu

Podnoszenie kwalifikacji

44 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

iphone

10 sty 2014 - 19:24:37

Witajcie, zamierzam się od dłuższego czasu wymienić telefon, myślałam o iphonie, jakie są wasze opinie, pytam bo nie łatwo jest mi wydać taką sumę, na coś co jest mało użyteczne.

zweryfikowana
Posty: 1.122
Ostrzeżenia: 1/5

iphone

10 sty 2014 - 19:27:02

ja jestem prze zadowolona szczególnie z synchronizacji z tabletem i lapem :) wszystko wszedzie jest tak jak sobie to raz ustawię :)

iphone

10 sty 2014 - 19:28:45

mam od ponad roku, wiem ze już nie zmienię na żaden inny telefon. Chociaz iphone od zawsze był moim marzeniem, kupiłam i się nie zawiodłam. Mnóstwo aplikacji, wygodny w użyciu, świetne zdjęcia robi, no mi właściwie ihpne zastąpił komputer i tablet itp. Ja osobiście mam 4s, iphony się jakoś diametralnie nie zmieniają, 5 jest tylko nieco większa i ma lepszy aparat. Nie trzeba się martwić że za rok czy dwa będziesz miała słaby telefon, Iphon cały czas robi uaktualnienia. Ja polecam w 100%

iphone

10 sty 2014 - 19:29:22

tylko najgorsze jest to że iphone synchronizuje się tylko z iphone więć nie można sobie nic przesyłać chodzi mi o foty jedynie mms , mi się 4 często blokowała jak spadł odprysło szkło i najgorsze jest to że ma system namierzania i podsłuchu

iphone

10 sty 2014 - 19:36:02

Ja mam od 2 lat iPhone 4S i nie zamieniłabym go na inny telefon. System jest aktualizowany nawet w najstarszych modelach iPhone'a, więc nie ma problemu że za rok czy 2 już żadna aplikacja Ci działać nie będzie. Appstore ma mnóstwo aplikacji wiele jest darmowych i nie ma praktycznie wirusów co jest dość częste na telefonach z androidem. Aparat jest bardzo dobry, telefon działa bardzo szybko w ogóle mi się nie zawiesza. Praktycznie jest jak taki podręczny komputer bo większość rzeczy można na nim robić. Plus do iPhone'a jest chyba najwięcej pasujących akcesoriów.
Polecam jak najbardziej iPhone 4s, 5 lub 5s.

iphone

10 sty 2014 - 19:47:50

Naprawde świetny telefon . Sama mam iphona 4 ale teraz zamierzam kupić sobie iphona 5s . : ) Szybko działające , doskonały aparat , mnóstwo ciekawych aplikacji. Z tym telefonem napewno nie będziesz się nudziła .:)

iphone

10 sty 2014 - 19:54:27

moj ulubiony model 3g bialy,nie jest taki kwadratowy jak 4s a tyl lekko zaokraglony jak dla mnie ladniejszy,wszystko prosto,bardzo ladne zdjecia swiatlo zawsze oddaje takie jakie jest faktycznie,w poprzednich albo przyciemnialo albo flesz widoczny na zdjeciu..kupuj

iphone

10 sty 2014 - 19:58:09

Telefon jak telefon. Wszyscy go teraz kupuja bo jest na niego "moda". Zalezy co chcesz tobic na telefonie. Noe tylko iphone ma roNe aplikacje itp.

iphone

10 sty 2014 - 19:58:33

Ja mam iphone 4s od niecałego miesiąca, ale jak do tej pory jestem zadowolona!Zawsze chciałam ten tel, aż w końcu mi się udało kupic ;) Jakich darmowych aplikacji używacie np. do przerabiania zdjęc,robienia filmów i nietylko ?:) Chętnie sie dowiem

iphone

10 sty 2014 - 20:05:35

Dla mnie to produkt idealny tydzien po uplywie gwarancji zepsul sie i jego naprawa kosztowala by ok 70 % jego wartosci, geniusz tak to wymyslil :-) . Obecnie mam nokie ktora jest chyba niezniszczalna

iphone

10 sty 2014 - 20:19:06

zalezy czy nalezysz to tych osob co uwazaja ze telefon powinien byc tylko do dzwonienia czy nie, jezeli lubisz muzyke, robic zdjecia i grac w gry np. bardzo popularna jest candy crush gra ktora mozna pobrac z iTunes za darmo.
Mam iphone od 3 lat, niestety 2 razy iPhone 3 byl w naprawie, wszystko przez to ze spadl i poprostu w srodku cos w nim peklo. Aktualnie mam iPhone 4 i jak na razie problemow wielkich z nim nie bylo oprocz tego ze nie chcial sie podlaczyc do iTunes na laptopie i musialam caly telefon zresetowac. A nad jakim modelem mylisz? teraz wyszedl 5s ktory tak naprawde niczym szczegolnym nie rozni sie od samej piatki, iPhone 3 jest mocniejszy jezeli chodzi o obodowe gdzyz nie jest szklana tak jak w 4, duzo znajomym popekal tyl telefonu, u mnie na jablku tez widac nie wielka ryse. Poza tym muzyka gra bardzo dobrze, grafika w iPhone 4 jest tez bardzo dobra, aplikacje z iTunes sie tez bardzo szybko sciagaja (kwestja sekund), zdjecia wychodza bardzo wyrazne gdyz telefon ma lampe, i apart z przodu tez jest wiec smialo mozna sobie rozmawiac przez skype. iTunes to program ktory bedzie ci potrzebny zeby sciagnac co kolwiek na telefon, przy zakupie w sklepie sprzedawca powinien Ci wszystko wytlumaczyc, zeby zalozyc konto na iTunes bedziesz musiala podac swoja karte do banku (bez tego sie nie obejdzie). Chyba dalam Ci dosc informacji :) Jezeli masz jeszcze jakies pytania to pisz :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-10 20:21 przez 16martyna.

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 2/5

iphone

10 sty 2014 - 20:26:18

to tak jakby kupić rower, ale móc go pompować tylko i wyłącznie powietrzem X i tylko za pomocą pompki X :D

jestem na nie :)

iphone

10 sty 2014 - 20:29:04

Cytat
WrozkaZebuszka
Ja mam iphone 4s od niecałego miesiąca, ale jak do tej pory jestem zadowolona!Zawsze chciałam ten tel, aż w końcu mi się udało kupic ;) Jakich darmowych aplikacji używacie np. do przerabiania zdjęc,robienia filmów i nietylko ?:) Chętnie sie dowiem

Bubble witch (podobne do candy crush), instagram, temple run i subway surfs :)

iphone

10 sty 2014 - 20:32:23

Wszyscy zachwalają a ja jak miałabym możliwość teraz wymienić to bym pewnie wymieniła. Mam iPhone 4 ok pół roku i jakoś nie powalił mnie na kolana. Zrobić dobre zdjęcie przy zmroku to nie lada wyczyn. a tym przednim aparatem jakość nie jest zadowalająca. Zacina się dosyć często, niestety łączy się przez bluetooth tylko z innym iPhonem. Bateria krótko trzyma przy normalnym użytkowaniu (dzwnienie smsowanie korzystanie z neta) I jeszcze minus sa obudowę tylną- 2 upadki dwa znaczące uszczerbki.

iphone

10 sty 2014 - 20:48:43

Cytat
edekzkrainykredek2
tylko najgorsze jest to że iphone synchronizuje się tylko z iphone więć nie można sobie nic przesyłać chodzi mi o foty jedynie mms
Nie zgadzam sie - nie masz racji. Można przesyłać pliki miedzy iOSem a np. Androidem za pomocą specjalnej darmowej aplikacji, muszą mieć ją zainstalowane oba urządzenia - wszystko można wyszukać w google. Poza tym - kto teraz przesyła sobie coś przez bluetooth ? Ja z tego w ogóle nie korzystam a iPhona mam od 3 lat - pierwsze iPhone 4, od niedawna mam iPhone 5. Mając internet w telefonie to co chcesz przesłać na inne urządzenie możesz bez problemu wysłać mailem jeśli nie masz aplikacji która umożliwia przesyłanie plików :)

Ja telefon jak najbardziej polecam :) Nie zamienię go na żaden inny :) Używam go jako odtwarzacza muzycznego, aparatu do robienia zdjęć, notatnika i oczywiście telefonu, oraz do rozrywki - gry i inne apki ;)

Ogólnie apple albo się kocha albo nienawidzi, jednemu system całkowicie podpasuje, drugiemu całkowicie będzie przeszkadzał :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-10 20:52 przez MoniqueJulie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobre dla ucha czyli trochę muzyki :)