Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

gorący temat

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->
zweryfikowana
Posty: 474
Ostrzeżenia: 1/5

Hej dziewczyny ! :)

Chciałam się wam pochwalić moim nowym filmikiem

PROSZĘ OGLĄDAJCIE W JAKOŚCI HD

https://www.facebook.com/photo.php?v=566433436734030

kto ma facebooka można zobaczyć

Proszę też o wyrażanie swoich opinii tutaj.

Generalnie jestem bardzo zaskoczona tym ile osób do mnie pisze po dodaniu tego filmiku, ile dodało do obserwowanych , nie spodziewałam się , że filmik tak się spodoba i to nie tylko mężczyzną po likeów jest chyba nawet więcej od kobiet :D

Co sądzicie ? :)

proszę o like, share, comment jak się podoba bo nie ukrywam , że zależy mi też na popularności tego filmu :)

Proszę jak już piszecie , że się podoba albo nie to piszcie dlaczego bo wolę pewnie jak każdy konstruktywną krytykę :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-16 08:57 przez olunia1994.

Przyznaje że super kręcisz;) mi sie podoba

a mnie się nie podoba :P

zweryfikowana
Posty: 474
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Singrid
a mnie się nie podoba :P

możesz uzasadnić ? :)

elementy akrobatyki- super, naprawdę fajne.
ale są i elementy które wg mnie są zwyczajnie wulgarne . I tu mowię nie.

fajnie kręcisz:))))

zweryfikowana
Posty: 474
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
konwalijka029
elementy akrobatyki- super, naprawdę fajne.
ale są i elementy które wg mnie są zwyczajnie wulgarne . I tu mowię nie.

Serdeczne dzięki :) A pytanie - Twoim zdaniem dancehall i elementy zumby są wulgarne ? - bo to są te style :)

Jesteś mega gibka i rozciągnięta co jest super sprawą: elementy baletowe, skoki na tak, ale te mikro szorty i perspektywa z jakiej nakręcono film kiedy trzęsiesz pupą, jest dla mnie mocno wulgarne, jakby z myślą o tylko męskich gustach. Nie podoba mi się, mam przez te falujace miejsca tylnie nieciekawe skojarzenia.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-16 09:04 przez askasu.

filmik przesadzony i to na maxa
krecenie i wyginanie sie jak w tania dziw ... przy rurce ;/
dla mnie odpada,nie chciałabym by ktoś mnie oglądał jak ocieram rękami po swoim ciele,wypinam dupe i jeszcze się z tego ciesze ;/
Cały filmik trwa o wiele za długo a treść filmiku taka sama ...

Mnie się podoba, właśnie ten radosny uśmiech sprawia, że nie wydaje się wulgarne. Jesteś super wygimnastykowana, zazdroszczę ;)

zweryfikowana
Posty: 474
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
skj2008
filmik przesadzony i to na maxa
krecenie i wyginanie sie jak w tania dziw ... przy rurce ;/
dla mnie odpada,nie chciałabym by ktoś mnie oglądał jak ocieram rękami po swoim ciele,wypinam dupe i jeszcze się z tego ciesze ;/
Cały filmik trwa o wiele za długo a treść filmiku taka sama ...


Dziewczyny to jest dancehall :D Na Jamajce co druga kobieta tak tańczy i nie jest dziwką :P Czemu w Polsce tak mało luzu , spontaniczności i otwartości ? Kobiety są zakompleksione i stąd taka mała akceptacja takich rzeczy :P Ja mimo tego , że mam pełno niedoskonałości to cieszę się życiem i dlaczego by tego nie pokazać ? Trochę kobiecości.
Ale oczywiście przyjmuję wszystkie opinie a ruchy , które nazwałaś wypinaniem pupy i ocieraniem rękoma mają swoje nazwy :P

masz boskie ciało!

Cytat
olunia1994
możesz uzasadnić ? :)

Oczywiście, że mogę. NIe lubie tego stulu tańca dla mnie jest on zwyczajnie niesmaczny. Elementy akrobatyczne fajne, ale "trzęsienie zadkiem" do mnie nie przemawia. Może i na jamajce to jest normalne, ale jesteśmy w Polsce :P kobiecość można wyrazić w inny sposób niż kręcenie pupą :D

Cytat
olunia1994
Cytat
skj2008
filmik przesadzony i to na maxa
krecenie i wyginanie sie jak w tania dziw ... przy rurce ;/
dla mnie odpada,nie chciałabym by ktoś mnie oglądał jak ocieram rękami po swoim ciele,wypinam dupe i jeszcze się z tego ciesze ;/
Cały filmik trwa o wiele za długo a treść filmiku taka sama ...


Dziewczyny to jest dancehall :D Na Jamajce co druga kobieta tak tańczy i nie jest dziwką :P Czemu w Polsce tak mało luzu , spontaniczności i otwartości ? Kobiety są zakompleksione i stąd taka mała akceptacja takich rzeczy :P Ja mimo tego , że mam pełno niedoskonałości to cieszę się życiem i dlaczego by tego nie pokazać ? Trochę kobiecości.
Ale oczywiście przyjmuję wszystkie opinie a ruchy , które nazwałaś wypinaniem pupy i ocieraniem rękoma mają swoje nazwy :P[/quot




Polska to nie Jamajka,dlaczego w Polsce jest zabronione i potępiane związki homoseksualne,śluby i adoptowanie dzieci przez gejów i lesbijek ? Dlaczego idąc po mieście nie zaciągasz się dzojntem i nie chodzisz jawnie dzień w dzień do burdeli ? Bo to jest Polska.Co kraj to obyczaj ! To co jest przyjmowane za granicą niekoniecznie musi być przyjmowane u nas

Cytat
skj2008
filmik przesadzony i to na maxa
krecenie i wyginanie sie jak w tania dziw ... przy rurce ;/
dla mnie odpada,nie chciałabym by ktoś mnie oglądał jak ocieram rękami po swoim ciele,wypinam dupe i jeszcze się z tego ciesze ;/
Cały filmik trwa o wiele za długo a treść filmiku taka sama ...

Dokładnie +nie bardzo widać tego Hallsa w całości ;)

Kobiecość da się wyrazić na miliard innych sposobów, dla mnie Twój przekaz kobiecości dotrze tylko do facetów lubiących laski "na raz".

Wydaje mi się że elementy akrobatyki i tego tańca nie pasują do siebie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-16 09:20 przez Lady_Belial.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drzewko palmowe z ananasów - carving