Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->
niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

faj nie gdyby :
- nie miałabyś takiej głupkowatej miny przy tańczeniu
- gdybyś miała większy tyłek :p
- widać że akrobatyka i rozciąganie ciała jest super u Ciebie to taniec kuleje i nie ma szału gdy tańczysz

moja ocena to 3/6

zweryfikowana
Posty: 474
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
klaudiii_6
Fajnie :) !

Ale wstawiając ten film na forum (a szczególnie TO forum)- musisz liczyć się z tym, że wiele chamskich a zarazem zakompleksionych hejterek Cię dopadnie :P

Zauważyłam, że moi koledzy wczoraj klikali pod Twoimi filmikami :)

Ojjj licze się z hejterami szczególnie tu :D ale każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Mi się podoba to wystawiam. Kilkuset innym osobą też więc... co mi tam po kilku hejtach :P

zweryfikowana
Posty: 956
Ostrzeżenia: 1/5

Powiem tak: technicznie to robi wrażenie bo ja bym tak nie umiała, ale przy tym wszystkim nie ma w tym seksapilu. Strasznie męska się wydajesz w tym filmiku mimo tego że trzęsiesz pupą.

mi też się niestety nie podoba, wszystkie style o których wspomniałaś mają to do siebie że są bardzo luźne i spontaniczne.
Nie powiem, gibka ,zgrabna i wysportowana jesteś ale to było lekko sztuczne (zarówno twój uśmiech jak i występ)

:)

Cytat
olunia1994
Mogłam te szorty przemyśleć ale takie luźniejsze to już w ogóle bym za wulgarną została uznana totalnie :D
A o co wogóle chodzi z tym Hallsem? To jakiś konkurs jest. ogólnie mi się podoba, a szczególnie te ujęcia na tle słońca. sama bym chciała się tak wyginać, niestety nie mogę przez zdrowie. Gratuluję talentu i wytrwałości w ćwiczeniach.

Cytat
olunia1994
Cytat
klaudiii_6
Fajnie :) !

Ale wstawiając ten film na forum (a szczególnie TO forum)- musisz liczyć się z tym, że wiele chamskich a zarazem zakompleksionych hejterek Cię dopadnie :P

Zauważyłam, że moi koledzy wczoraj klikali pod Twoimi filmikami :)

Ojjj licze się z hejterami szczególnie tu :D ale każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Mi się podoba to wystawiam. Kilkuset innym osobą też więc... co mi tam po kilku hejtach :P

Ostatnio zauważyłam, że każda krytyka odbierana jest jako HEJT, poza tym to ostatnio bardzo popularne i szczególnie nadużywane słowo w Polsce.
Ktoś pokazuje filmik i prosi o opinię - wiadomo może to być pozytyw albo negatyw. Na miłość boską nie nazywajmy wszystkiego hejtami i wszystkich zazdrośnikami

Cytat
atlanta1982
a mnie sie wydaje ze masz za duzo tłuszczu na udach i jakos mega sexi to nie wygląda, taki trzęsący się tłuszcz
[/quote] No też to zauważyłam ;) i nie sądzę że są to mięśnie tylko jak powiedziała Autorka, to się trzęsnie jak galareta hehe i spodenki masz za małe troszkę ale oceniamy sam taniec, nie ciuchy i jakieś sadełka;)
Taniec sam w sobie bardzo spoko, nie przesadzajmy z wulgarnością, nikt się tu przecież nie rozbiera, tańczy ubrana :D lepsze od tego tyłeczka są elementy akrobatyki. Zazdroszcze tak wygimnastykowanego ciałka, chciałabym oprzeć się na łokciach i zarzucić nagi nad głowę :D najlepsze! Tyłeczkiem wszyscy możemy potrząsać ale mało kto z nas może się popisać takimi figurami. Dla mnie fajne :)

Cytat
olunia1994
Cytat
klaudiii_6
Fajnie :) !

Ale wstawiając ten film na forum (a szczególnie TO forum)- musisz liczyć się z tym, że wiele chamskich a zarazem zakompleksionych hejterek Cię dopadnie :P

Zauważyłam, że moi koledzy wczoraj klikali pod Twoimi filmikami :)

Ojjj licze się z hejterami szczególnie tu :D ale każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Mi się podoba to wystawiam. Kilkuset innym osobą też więc... co mi tam po kilku hejtach :P


Tutaj co krok znajdzie się jakaś panna, która sprzed monitora rzuca taką nienawiścią i zazdrością, że to aż śmieszne ale nie ma się co przejmować i dobrze, że to rozumiesz :)


Taniec też jest moją pasją, ale obecnie niestety już nie tańczę... mimo to mogę powiedzieć, że po przejrzeniu Twoich zdjęć na Fb - masz wielkie serce do tego co robisz :))
Tak trzymaj !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-16 11:03 przez klaudiii_6.

Wybacz, ale dla mnie to wieje tandetą. Wiem co to jest dancehall, ale w Twoim wykonaniu... hm. zastanawiała bym sie, czy czegoś jeszcze nie zabrakło, a już wiem! Dobrego stylu. Film faktycznie się może podobać, ale moim zdaniem facetom bez gustu.
Taka moja opinia (mam 3 koleżanki tańczące dancehall i szczerze mówiąc one to robią o wiele lepiej, a trenują może z 2 lata)

Cytat
konwalijka029
elementy akrobatyki- super, naprawdę fajne.
ale są i elementy które wg mnie są zwyczajnie wulgarne . I tu mowię nie.

niestety popieram. Wg mnie ten taniec a'la klub gogo (bez urazy, ale tak mi się skojarzył ;)) psuje wszystko... może zrób drugi filmik skupiając się tylko na tych akrobacjach (są naprawdę niesamowite!)?
Ale pogratulować Ci muszę odwagi :)

W sumie ok,ale nie podobają mi się płaskie tyłki... Bardziej trzęsą się uda niż pupa :)

najpierw przeczytałam komentarze do 3 strony, potem włączyłam filmik ze strachem jakie to będzie wulgarne;) Włączyłam i miło się zaskoczyłam filmik jest ekstra, fakt niektóre ujęcia są "erotyczne", ale nawet tańce klasyczne mają w sobie erotykę. Pięknie gratuluję

p.s. drobna sugestia-jedyne co mi się nie podoba to szorty jakieś takie nijakie, za małe jakby.

zweryfikowana
Posty: 474
Ostrzeżenia: 1/5

1. Ja nie tańczę dancehall więc nie porównuj mnie do koleżanek , które tańczą 2 lata

2. Mam inne filmiki na yt więc kto mówi , że mam się a tym skupić może sobie pooglądać :)

Cytat
buyxme

Ostatnio zauważyłam, że każda krytyka odbierana jest jako HEJT, poza tym to ostatnio bardzo popularne i szczególnie nadużywane słowo w Polsce.
Ktoś pokazuje filmik i prosi o opinię - wiadomo może to być pozytyw albo negatyw. Na miłość boską nie nazywajmy wszystkiego hejtami i wszystkich zazdrośnikami


Chwileczkę... Dancehall to specyficzny rodzaj tańca i wiele z was pewnie nie widziało dziewczyn, które zdobywają mistrzostwa w tym stylu...
Chodzi mi o to , że krytykować mogą osoby znające się na tym...
Wyrazić opinię może każdy - złą czy dobrą, ale mówiąc, że dziewczyna się na tym nie zna i do tego wygląda 'tanio' etc. to po prostu uwiera ich zwyczajna zazdrość. Założę się, że nie jedna chciałaby móc ta się ruszać i mieć takie ciało :)

Mi się nie podoba,

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drzewko palmowe z ananasów - carving