Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 3/5

fb pomocy

20 cze 2012 - 15:07:40

Hej
z racji tego,że 'za chwile' mam urodziny postanowiłam zablokować widoczność mojej daty urodzin na facebooku

i właśnie jak to zrobic ,żeby moje urodziny nie były widoczne ani na moim profilu ani na tablicy głownej gdzie pisze kto ma w danym dniu urodziny?

nie mam ochoty aby nagle wszyscy pisali mi komentarze typu '100lat' gdzie na codzien maja mnie w d
jezeli ktoś bedzie pamietał o nich nie dzieki facebookowi to wtedy bede sie cieszyła.


i moze ktos wie jeszcze jak to zablokowac na nk? bo tam poprostu zmieniłam date urodzin ale to nie za dobre rozwiazanie bo potem znowu zapomne zmienic i ktos mi bedzie składał zyczenia w dniu w ktorym nie obchodze urodzin

fb pomocy

20 cze 2012 - 15:09:41

Poprosty w edycji zmień date na jaką fałszywą i gotowe:)

fb pomocy

20 cze 2012 - 15:10:27

musisz kliknąc na swoje imię i nazwisko następnie zaktualizuj informacje i tam bd opcja edytuj :) u mnie tak jest bo mam "oś"

fb pomocy

20 cze 2012 - 15:11:21

Wchodzisz na swój profil i pod imieniem i nazwiskiem będzie "edytuj profil".

Ja kiedyś zrobiłam sobie jaja i zmieniłam datę urodzin. Śmiać mi się chciało z tych składających życzenia idiotów. Dopiero moi przyjaciele napisali odpowiedni komentarz i wszystkim było głupio :D

fb pomocy

20 cze 2012 - 15:11:52

Wchodzisz na swój profil, po prawej stronie u góry "edytuj profil", obok daty urodzenia zaznacz tylko ja, lub niżej "nie pokazuj daty urodzin w moim profilu". Chyba tak ?

fb pomocy

20 cze 2012 - 15:12:41

Wejdź na swój profil tam gdzie widzisz informacje o sobie (szkoły, zainteresowania itd). W sekcji 'podstawowe informacje' kliknij 'edytuj'. Tam możesz zmienić preferencje co do daty urodzin. Z nk nie pomogę.

fb pomocy

20 cze 2012 - 15:14:45

musisz wejsc w Moj profil i tam zmienic ze date widzisz tylko ty albo "nie pokazuj daty w moim profilu"

fb pomocy

20 cze 2012 - 15:16:22

albo nie przyjmuj zaproszen od osób, które mają Cię w d.
Ja "nie kolekcjonuję znajomych" i wolę mieć ich mało a tych, z którymi się komunikuję naprawdę, których lubię i którzy mnie interesują i vice versa.
Denerwują mnie osoby, które wysyłają zaproszenie, znali mnie kiedyś lub znaja z widzenia lub bardzo słabo znaja ale nie ma chęci aby znajomośc była też poza kompem i wysyłają zaproszenie a potem cisza.... nawet nie wyslą jednej wiadomości na początku typu "hej, dawno Cię nie widziełam/em ...fajnie Cię zobaczyc..... tratata".
Nie którzy się cieszą, że mają duze grono znajomych, bo czują się chyba abrdziej lubiani a przedewszystkim myślą, że inni postrzegaja ich za bardzo lubianych:p
Zrób selekcję na fb i po sprawie:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-20 15:17 przez Rena-chan.

fb pomocy

20 cze 2012 - 15:18:48

Cytat
Agnieszka1000
Wchodzisz na swój profil, po prawej stronie u góry "edytuj profil", obok daty urodzenia zaznacz tylko ja, lub niżej "nie pokazuj daty urodzin w moim profilu". Chyba tak ?

Dokładnie.
Wtedy nie wyświetla się,że masz urodziny,wiem,bo sama to zablokowałam rok temu:)

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 3/5

fb pomocy

20 cze 2012 - 15:20:21

ok zrobione

dziekuje wszystkim :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Potrzebuje skrócic mp3 !!!! POMOCY