Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Sklep internetowy

6 minut temu

Biznes

10 minut temu

tabernakula sklep

29 minut temu

zakupy internetowe

54 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Edukacja domowa.

12 lut 2015 - 11:19:11

KotkaPsotka, masz ze sobą ogromny problem. Sama napisałaś, że jesteś słaba, a jak to się mówi "na pochyłe drzewo, wszystkie kozy skaczą". Jeśli rozumiesz w ogóle o co mi chodzi.

Co do edukacji domowej, jestem na nie, z wielu względów wymienionych powyżej

Edukacja domowa.

12 lut 2015 - 13:32:59

Cytat
jahfe
KotkaPsotka, masz ze sobą ogromny problem. Sama napisałaś, że jesteś słaba, a jak to się mówi "na pochyłe drzewo, wszystkie kozy skaczą". Jeśli rozumiesz w ogóle o co mi chodzi.

Co do edukacji domowej, jestem na nie, z wielu względów wymienionych powyżej

Dokładnie tak, bez powodu również nikt nikogo nie gnębi tak uporczywie, trzeba sobie umieć radzić w każdej sytuacji i szkoła właśnie tego uczy.

Edukacja domowa.

12 mar 2015 - 07:24:24

:D Tak ,tak prawo silniejszego rządzi ,większosć ma zawsze rację - wypowiedzi tego typu własnie się spodziewałam.Co było ze mną nie tak? Byłam zamknięta w sobie ,wychowałam się w prowincjonalnym środowisku,gdzie wszyscy wszystkich znają i na starcie od dziecinstwa szufladkują z blahych powodow.Możecie nie wierzyć,ale byłam nielubiana za to,że pochodzilam z takiej a nie innej rodziny.Ponieważ jestem introwertyczką darcioe mordy ,wyśmiewanie i poniżanie sprawiło ,ze jeszcze bardziej zamknęlam się w sobie i znienawidzilam ludzi.Sami widzicie jak okrutni i nietolerancyjni potrafią być ludzie z małych społeczności. Odebrali mi prawa głosu,na stracie odebrano mi prawo do obrony,bo pochodziłam z nielubianej rodziny ,nikt się ze mną nie liczył,nawet gdy próbowalam walczyć.Siła ich uprzedzeń i ,nienawisci i pogardy do mnie była wieksza niż moja wola walki.Wiedzialam,ze będziecie po mnie jechać jak się przyznam do swoich problemów,bo ludzie są jak kury- dotąd dziobią tę chorą ,aż zadziobią ją na śmierć.Dlaczego to ja mam iść do psychiatry,a nie jakiś ograniczony ,prowincjonalny wsiur,któremu nie podoba się mój wygląd czy pochodzenie? Szkoła zrobiła ze mnie społeczną kalekę i ukradła najpiękniejsze lata dzieciństwa.Każdemu łatwo rzucać ślepe sądy ,banda pseudopsychologów.Nadal uwazam,ze treba izolować się od chamstwa,a wspólczesna szkola = głupota+chamstwo ,a nie edukacja i kultura. Kto się nie zgadza,sam pewnie jest lub był szkolnym katem "ułomów" takich jak ja :P Gratuluję im tych pseudospołecznych umiejętności,to nic,ze ktoś jest przez nich nieszczęsliwy w życiu.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-12 12:05 przez KotkaPsotka1234.

Edukacja domowa.

12 mar 2015 - 08:39:56

Cytat
KotkaPsotka1234
Opcja edukacji dzieci w domu to idealne rozwiązanie dla dzieci ,które nie potrzebują zbyt częstego kontaktu z rówieśnikami, są chore lub mają fobię społeczną. Dzięki temu unikną piętna bycia "innymi" ,"gorszymi" "śmiesznymi" ,"ofiarami losu" zastraszania,wpędzania w nerwicę i poniżania, kto to przeżył ,ten wie,o czym mówię. Przez dołowanie i gnębienie ,przypinanie łatek można pozbawić człowieka radości życia i wiary w siebie,przez co zaprzepaści on swój potencjał i skupi się tylko na swoich kompleksach.

Cytat
_Bianka_
ale po co chcesz uczyc swoje dziecko w domu? jest jakies niepełnosprawne ruchowo? jesli nie to nie odbieraj mu dzieciństwa i kontaktu z rówieśnikami
A ty nie wiesz,jakie są bachory? Żyjesz na jakimś innym ,wyidealizowanym świecie ,czy co? Z najdrobniejszej ułomności i inności potrafią zrobić powód do wyśmiewania i poniżania kogoś.
Wybacz ale to dzięki włąsnie takim rodzicom ,są dzieci ktorze zachowują sie bardzo wulgarnie nauczone są agresji mam na mysli słowną.A wiesz dlaczego tak mysle?Po twoim okresleniu bachory , juz wiem jakim człowiekiem jestes i jak zapewne wychowujesz dzieci.Dlatego nie miej prestensji do całego swiata.Człowiek ktoy nazywa dziecko bachor ,nie obraż sie ale zbytnią inteligencją nie grzeszy.Widac w twoich słowach agresje i to dużą.A to ma wpływ na dzieci.Tacy ludzie jak ty sami doprowadzają do tego że ich dzieci są izolowane odpychane wysmiewane.U nas też są takie mamuski ktore trzymaja dzieci pod kloszem bo inne bachory jak to okreslasz niby znęcaja sie nad nimi.Tylko że te mamuski nie zdają sobie sprawy z tego że kaleczą swoje włąsne dzieci i to przez nie są traktowane w szkole tak a nie inaczej.

Cytat
KotkaPsotka1234
:D Tak ,tak prawo silniejszego rządzi ,większosć ma zawsze rację - wypowiedzi tego typu własnie się spodziewałam.Co było ze mną nie tak? Byłam zamknięta w sobie ,wychowałam się w prowincjonalnym środowisku,gdzie wszyscy wszystkich znają i na starcie od dziecinstwa szufladkują.Możecie nie wierzyć,ale byłam nielubiana za to,że pochodzilam z takiej a nie innej rodziny.Ponieważ jestem introwertyczką darcioe mordy ,wyśmiewanie i poniżanie sprawiło ,ze jeszcze bardziej zamknęlam się w sobie i znienawidzilam ludzi.Sami widzicie jak okrutni i nietolerancyjni potrafią być ludzie z małych społeczności. Odebrali mi prawa głosu,na stracie odebrano mi prawo do obrony,bo pochodziłam z nielubianej rodziny ,nikt się ze mną nie liczył,nawet gdy próbowalam walczyć.Siła ich uprzedzeń i ,nienawisci i pogardy do mnie była wieksza niż moja wola walki.Wiedzialam,ze będziecie po mnie jechać jak się przyznam do swoich problemów,bo ludzie są jak kury- dotąd dziobią tę chorą ,aż zadziobią ją na śmierć.Dlaczego to ja mam iść do psychiatry,a nie jakiś ograniczony ,prowincjonalny wsiur,któremu nie podoba się mój wygląd czy pochodzenie? Szkoła zrobiła ze mnie społeczną kalekę i ukradła najpiękniejsze lata dzieciństwa.Każdemu łatwo rzucać ślepe sądy ,banda pseudopsychologów.Nadal uwazam,ze treba izolować się od chamstwa,a wspólczesna szkola = głupota+chamstwo ,a nie edukacja i kultura. Kto się nie zgadza,sam pewnie jest lub był szkolnym katem "ułomów" takich jak ja :P Gratuluję im tych pseudospołecznych umiejętności,to nic,ze ktoś jest przez nich nieszczęsliwy w życiu.
Sa rozni ludzie wszkole ja tez byłam wysmiewana przez kogos ale sa tez dobrzy .Przesadzasz i bije od ciebie wulgaryzm i nienawisc.I wlasnie tacy ludzie jak ty zaszczepiaja negatywne cechy u dzieci .Nie uczą miłosci szacunku ,tylko izoluja tłumacza ze inni to chamy tak jak ty to robisz i puzniej sa dzieci takie a nie inne.Może zrodłęm twoich problemow w szkole nie byli rowniesnicy tylko ty sama?ale najlepjej zrzucic na kogos wine tak to jest.

Bije od ciebie chamstwo ,złosliwosc itd ,i najprawdopodobniej tak zachowywałas sie w szkole dlatego inni uczniowie odsowali sie od ciebie .Moze tak miałas zaszczepione włąsnie przez rodziców ze inni to chamy itd.Mysle ze zrodłęm swoich problemow w szkole byłas ty sama .I tak zapewne wychowasz swoje dzieci.

Nie wiem czy masz dzieci czy nie ,ale na takim etapie jakim jestes nie powinnas ich miec.Bo nauczysz je tego samego tej samej agresjii ,wulgaryzmu chamstwa .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-12 09:10 przez filipekkrol.

Edukacja domowa.

12 mar 2015 - 11:57:47

Cytat
filipekkrol
Cytat
KotkaPsotka1234
Opcja edukacji dzieci w domu to idealne rozwiązanie dla dzieci ,które nie potrzebują zbyt częstego kontaktu z rówieśnikami, są chore lub mają fobię społeczną. Dzięki temu unikną piętna bycia "innymi" ,"gorszymi" "śmiesznymi" ,"ofiarami losu" zastraszania,wpędzania w nerwicę i poniżania, kto to przeżył ,ten wie,o czym mówię. Przez dołowanie i gnębienie ,przypinanie łatek można pozbawić człowieka radości życia i wiary w siebie,przez co zaprzepaści on swój potencjał i skupi się tylko na swoich kompleksach.

Cytat
_Bianka_
ale po co chcesz uczyc swoje dziecko w domu? jest jakies niepełnosprawne ruchowo? jesli nie to nie odbieraj mu dzieciństwa i kontaktu z rówieśnikami
A ty nie wiesz,jakie są bachory? Żyjesz na jakimś innym ,wyidealizowanym świecie ,czy co? Z najdrobniejszej ułomności i inności potrafią zrobić powód do wyśmiewania i poniżania kogoś.
Wybacz ale to dzięki włąsnie takim rodzicom ,są dzieci ktorze zachowują sie bardzo wulgarnie nauczone są agresji mam na mysli słowną.A wiesz dlaczego tak mysle?Po twoim okresleniu bachory , juz wiem jakim człowiekiem jestes i jak zapewne wychowujesz dzieci.Dlatego nie miej prestensji do całego swiata.Człowiek ktoy nazywa dziecko bachor ,nie obraż sie ale zbytnią inteligencją nie grzeszy.Widac w twoich słowach agresje i to dużą.A to ma wpływ na dzieci.Tacy ludzie jak ty sami doprowadzają do tego że ich dzieci są izolowane odpychane wysmiewane.U nas też są takie mamuski ktore trzymaja dzieci pod kloszem bo inne bachory jak to okreslasz niby znęcaja sie nad nimi.Tylko że te mamuski nie zdają sobie sprawy z tego że kaleczą swoje włąsne dzieci i to przez nie są traktowane w szkole tak a nie inaczej.

Cytat
KotkaPsotka1234
:D Tak ,tak prawo silniejszego rządzi ,większosć ma zawsze rację - wypowiedzi tego typu własnie się spodziewałam.Co było ze mną nie tak? Byłam zamknięta w sobie ,wychowałam się w prowincjonalnym środowisku,gdzie wszyscy wszystkich znają i na starcie od dziecinstwa szufladkują.Możecie nie wierzyć,ale byłam nielubiana za to,że pochodzilam z takiej a nie innej rodziny.Ponieważ jestem introwertyczką darcioe mordy ,wyśmiewanie i poniżanie sprawiło ,ze jeszcze bardziej zamknęlam się w sobie i znienawidzilam ludzi.Sami widzicie jak okrutni i nietolerancyjni potrafią być ludzie z małych społeczności. Odebrali mi prawa głosu,na stracie odebrano mi prawo do obrony,bo pochodziłam z nielubianej rodziny ,nikt się ze mną nie liczył,nawet gdy próbowalam walczyć.Siła ich uprzedzeń i ,nienawisci i pogardy do mnie była wieksza niż moja wola walki.Wiedzialam,ze będziecie po mnie jechać jak się przyznam do swoich problemów,bo ludzie są jak kury- dotąd dziobią tę chorą ,aż zadziobią ją na śmierć.Dlaczego to ja mam iść do psychiatry,a nie jakiś ograniczony ,prowincjonalny wsiur,któremu nie podoba się mój wygląd czy pochodzenie? Szkoła zrobiła ze mnie społeczną kalekę i ukradła najpiękniejsze lata dzieciństwa.Każdemu łatwo rzucać ślepe sądy ,banda pseudopsychologów.Nadal uwazam,ze treba izolować się od chamstwa,a wspólczesna szkola = głupota+chamstwo ,a nie edukacja i kultura. Kto się nie zgadza,sam pewnie jest lub był szkolnym katem "ułomów" takich jak ja :P Gratuluję im tych pseudospołecznych umiejętności,to nic,ze ktoś jest przez nich nieszczęsliwy w życiu.
Sa rozni ludzie wszkole ja tez byłam wysmiewana przez kogos ale sa tez dobrzy .Przesadzasz i bije od ciebie wulgaryzm i nienawisc.I wlasnie tacy ludzie jak ty zaszczepiaja negatywne cechy u dzieci .Nie uczą miłosci szacunku ,tylko izoluja tłumacza ze inni to chamy tak jak ty to robisz i puzniej sa dzieci takie a nie inne.Może zrodłęm twoich problemow w szkole nie byli rowniesnicy tylko ty sama?ale najlepjej zrzucic na kogos wine tak to jest.

Bije od ciebie chamstwo ,złosliwosc itd ,i najprawdopodobniej tak zachowywałas sie w szkole dlatego inni uczniowie odsowali sie od ciebie .Moze tak miałas zaszczepione włąsnie przez rodziców ze inni to chamy itd.Mysle ze zrodłęm swoich problemow w szkole byłas ty sama .I tak zapewne wychowasz swoje dzieci.

Nie wiem czy masz dzieci czy nie ,ale na takim etapie jakim jestes nie powinnas ich miec.Bo nauczysz je tego samego tej samej agresjii ,wulgaryzmu chamstwa .
z kim przestajesz ,takim sie stajesz.To szkola ze mnie taka zrobila.Jednostka nie ma nic do powiedzenia.Jednostka sie nie liczy.Traktuje ludzi i mowie o nich tak,jak traktowano i mowiono o mnie.To jedyna forma obrony przed tym chamstwem,jakie jest dookola.Do takich ludzi trzeba zwracac sie ich wlasnym jezykiem,inaczej cie stlamsza. A w szkole nigdy nie bylam wulgarna ani zlosliwa i dlatego mna poniewierano.Ja nie mam dzieci,ale jesli mialabym ,to zrobilabym wszystko,zeby odseparowac je od patologii tego swiata.Mialam nieszczescie dorastac w chorym ,prowincjonalnym srodowisku ,a srodowisko nas ksztaltuje,wiec co zlego to nie ja.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-12 12:03 przez KotkaPsotka1234.

Edukacja domowa.

12 mar 2015 - 12:09:21

ja bym tego nie robila nie odbierala dziecku rowiesnikow .to takze uczy dziecko byc silnym nie dac sie nie byc ofiara losu co sobie bez mamusi nie poradzi.Mowie to bo moj kuzyn mial takie nauczanie ze wzgledow chorobowych ale przez to jak poszedl pozniej do normalnej szkoly byl za slaby inne dzieci go zjadly.a co do nauki jest w domu wyzszy poziom ale co z tego jak on studiow nie skonczyl bo po podstawowce wysmiewali sie niego w szkole w liceum i sie zalamal wiec studiow nie skonczyl mimo ze oceny mial najlepsze w szkole.a dziewczyny pisaly tu o szkole prywatnej ja chodzilam do liceum prywatnego 2 lata i sie przenioslam do normalnego bo tylko pieniadze sie liczyly i poziom byl bardzo marny nauczania .

Edukacja domowa.

12 mar 2015 - 17:31:44

Kotka psotka wspólczuje ci bo masz bardzo duzy problem ze sobą ze swoja psychiką.Powinnas sie leczyc bo to co piszesz nie jest normalne.Nie ma o co się złoscic czy kłocić z tobą bo jestes poprostu chora.Masz tak wbitą do głowy nienawisc itd że to nie jest normalne.A mnie jet szkoda osob chorych .



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-12 17:35 przez filipekkrol.

Edukacja domowa.

07 cze 2015 - 14:00:49

Cytat
filipekkrol
Kotka psotka wspólczuje ci bo masz bardzo duzy problem ze sobą ze swoja psychiką.Powinnas sie leczyc bo to co piszesz nie jest normalne.Nie ma o co się złoscic czy kłocić z tobą bo jestes poprostu chora.Masz tak wbitą do głowy nienawisc itd że to nie jest normalne.A mnie jet szkoda osob chorych .
Dla kogoś wychowanego w normalnym świecie jest niewiarygodne,że może istnieć takie prymitywne środowisko,jak to,w którym ja się wychowałam.Ja nie miałam prawa głosu ani prawa do normalności,byłam za to szykanowana ,bita i wyzywana.I nie mam zamiaru mieć dzieci .Ludzie na prowincji są bardzo prymitywni i nienawidzą cię oraz gardzą tobą za sam fakt twojego pochodzenia,stanu posiadania czy wyglądu -przykład- moi sąsiedzi.To nie ja jestem rzesiąknięta nienawiścią,tylko moje otoczenie.Ty na pewno nie wytrzymałbyś i nie zniósł tego,co ja muszę znosić od urodzenia.Ale nie musisz mi wierzyć,że są na tym świecie podli ludzie.Zyj dalej w swojej naiwnej dziecięcej wyidealizowanej nieświadomości



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-07 14:05 przez KotkaPsotka1234.

Edukacja domowa.

07 cze 2015 - 14:09:39

Więc święty czas aby o tym zapomnieć.KotkaPsotka 1234 jestes dorosłą odpowiedzialną inteligentną kobietą o dobrym sercu mam nadzieje:) Czas zapomnieć o tych latach i żyć tak żeby być szczęśliwą.
Zdajesz sobie sprawa jak było w dzieciństwie ale nie pozwol by to rzutowało na całe twoje zycie.Są ludzie są rodziny którzy nie są tacy nie mają uprzedzień mam nadzieje że takich spotkasz na swojej drodze.


Czy ja żyje w dziecięcej nieswiadomosci jak napisałaś?Oj kochana ja zyje w takiej świadomości że aż do przesady.Też wiele w zyciu przeszłam nie tylko dzieciństwo ale w dorosłym zyciu także.Na codzien spotykałam się chamstwem nienawiscia patologią,ale mimo to żyje tak że jestem szczesliwa mam dobre serce myśle .
Jestem mysle kobietą o duszy dziecka ,przynajmniej się staram .Tu masz racje jestem ufna jak dziecko ,jak dziecko doszukuje się w ludziach tylko dobra jak dziecko cały czas mam jakąś nadzieje :).Ale to nie znaczy że zyje wnieswiadomosci, bo dziecko bardziej sie przejmuje problemami, niż człowiek dorosły który potrafi sobie wytłumaczyć pewne sprawy.



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-07 14:21 przez filipekkrol.

Edukacja domowa.

08 cze 2015 - 13:24:16

Cytat
filipekkrol
Więc święty czas aby o tym zapomnieć.KotkaPsotka 1234 jestes dorosłą odpowiedzialną inteligentną kobietą o dobrym sercu mam nadzieje:) Czas zapomnieć o tych latach i żyć tak żeby być szczęśliwą.
Zdajesz sobie sprawa jak było w dzieciństwie ale nie pozwol by to rzutowało na całe twoje zycie.Są ludzie są rodziny którzy nie są tacy nie mają uprzedzień mam nadzieje że takich spotkasz na swojej drodze.


Czy ja żyje w dziecięcej nieswiadomosci jak napisałaś?Oj kochana ja zyje w takiej świadomości że aż do przesady.Też wiele w zyciu przeszłam nie tylko dzieciństwo ale w dorosłym zyciu także.Na codzien spotykałam się chamstwem nienawiscia patologią,ale mimo to żyje tak że jestem szczesliwa mam dobre serce myśle .
Jestem mysle kobietą o duszy dziecka ,przynajmniej się staram .Tu masz racje jestem ufna jak dziecko ,jak dziecko doszukuje się w ludziach tylko dobra jak dziecko cały czas mam jakąś nadzieje :).Ale to nie znaczy że zyje wnieswiadomosci, bo dziecko bardziej sie przejmuje problemami, niż człowiek dorosły który potrafi sobie wytłumaczyć pewne sprawy.
Przechodziłam ostatnio trudny okres,wszystko,co złe mi się przypomniało.To było nierozsądne ,że akurat w internecie postanowiłam o tym napisać.Teraz jest mi wstyd za moje posty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-08 13:27 przez KotkaPsotka1234.

Edukacja domowa.

08 cze 2015 - 13:28:16

A musisz w nim tkwić?Nie możesz wyjechać znaleźć gdzies prace w innym miescie?

Dlaczego wstyd nie przejmuj się .Każdy ma swoje mniejsze lub większe problemy ,a wygadać się często pomaga, w necie napisac.Nikt nie jest idealny .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-08 13:30 przez filipekkrol.

Edukacja domowa.

12 lip 2015 - 16:06:10

Ja nie odważyłabym się wziąć na siebie takiej odpowiedzialności... Dziecko zawsze możesz dodatkowo edukować. My dalismy malemu test z http://genialnydzieciak.pl/ i na jego podstawie dobralismy zajecia dodatkowe, ale jeśli mielibyśmy zająć się całą edukacją to nie wiem jak miałoby to wyglądać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ANKIETA dla mam dzieci do 2 lat