Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co sie ze mna dzieje??:(

25 cze 2014 - 13:26:55

rozumiem Cie, mam to samo. siedze z dziecmi caly dzien, szczególnie jak sa przeziebione (nie wychodzimy z domu) i jak maz wraca to wylewam na niego wszystkie negatywne emocje. kocham moja rodzine, ale odkad mam dzieci, nie bylam nigdzie sama, ze znajomymi lub mezem. chyba ze w sklepie. masakra...

co sie ze mna dzieje??:(

25 cze 2014 - 13:54:30

Chyba mam podobnie do Ciebie. Ja też jestem chwilowo bez pracy, kończę studia, nauki mam trochę, ale od dłuższego czasu niewiele zajęć na uczelni, bo to takie studia, że robi się w domu i przychodzi pokazywać co się zrobiło :/
I tak siedzę w tym domu, myślę o głupotach i wariuję. Też czekam i tęsknie za narzeczonym jak jest w pracy a jak wróci to nawet nie tyle się go czepiam co potrafię wylewać swoje żale. On wraca zadowolony, a ja mu smucę ;) Też mnie już to strasznie drażni.
Byłam ostatnio na rozmowie o pracę, jak wszystko pójdzie ok to od lipca zaczynam. Tylko niestety nie jest to jeszcze na 100% pewne, więc dodatkowo siedzę i się stresuję czy wypali :/ Praca fajna, w zawodzie, zarobki dla mnie bardzo w porządku.
Wspaniale by było jakbym miała tę pracę. Nie dość, że rozwijałabym się w kierunku który mnie interesuje, zdobywałabym doświadczenie, nie siedziałabym bez sensu w domu to i jeszcze finansowo byśmy całkiem nieźle stali.

co sie ze mna dzieje??:(

25 cze 2014 - 14:04:00

Mam ostatnio podobnie, choć w sumie trwa to już dłużej, a ostatnio się nasiliło. W przyszłym tygodniu idę sobie zbadać poziom hormonów, bo poradzono mi, że w tym może leżeć problem.

niezweryfikowana
Posty: 122
Ostrzeżenia: 2/5

co sie ze mna dzieje??:(

07 sie 2014 - 16:39:46

..trochę czasu tylko dla siebie potrzebujesz:)..i będzie lepiej.
zdrowa żywność Katowice

co sie ze mna dzieje??:(

07 sie 2014 - 16:43:25

moze po prostu udaj sie do psychologa?

co sie ze mna dzieje??:(

07 sie 2014 - 17:06:58

Cytat
joanna1909
moze po prostu udaj sie do psychologa?

po co, jak na tym forum to prawie same psycholożki siedzą?:)

co sie ze mna dzieje??:(

07 sie 2014 - 17:17:13

Też to mam ja tłumaczę sobie że PMS bo powinnam teraz dostać@

co sie ze mna dzieje??:(

07 sie 2014 - 17:26:13

Ja jestem zła jak za długo siedze w domu, zatem polecam Tobie trochę się rozerwać, masz dziecie, ale jestes tez kobietą, która potrzebuje relaksu.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

co sie ze mna dzieje??:(

07 sie 2014 - 17:52:19

A myślałam,że tylko ja jestem taka wstrętna i się wyżywam :D Najgorsze jest to,że nawet, jak bym chciała gdzieś wyjść sama to mój facet ma z tym problem, chociaż wraca do domu najczęściej po 19. A z dzieckiem poszaleć też nie można. Dla mnie jedynym czasem dla mnie są wyjścia raz w miesiącu na paznokcie:D Cieszy mnie i to:D Także podaję rękę, też jestem sfrustrowana :D

co sie ze mna dzieje??:(

03 gru 2014 - 11:21:45

widocznie wszystkie mamuśki tak mają jak siedzą w domu z dziećmi, ja zeby nie zwariowac kupiłam maszyne do szycia i szyje kocyki, kominy dla dzieci i sprzedaje na allegro, ucze sie fotografii z netu a jakis czas temu robiłam decoupage i tez na tym troche zarobiłam:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

„Jestem Mamą, jestem piękna!” - finał społecznej akcji