Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Z dzieckiem czy bez dziecka?

09 maj 2013 - 10:56:40

Witajcie :-)
Do założenia tego wątku natchnął mnie temat poruszony dzisiaj w DDTVN o tym czy powinny być specjalne restauracje,do których nie można zabierać dzieci. Sama mam dziecko i często wychodzimy razem coś zjeść,tyle,że moje dziecko grzecznie siedzi z nami,nie biega itp.
Powiem Wam,że strasznie denerwują mnie takie rozwrzeszczane dzieciaki,które nie potrafią się zachować,biegają,krzyczą.. A rodzice najczęściej nie reagują,myśląc chyba,że otoczeniu to nie przeszkadza.
Jestem zdania,że każdy powinien mieć wybór i tak samo jak są restauracje z kącikami dla dzieci,powinny być też takie w których można spokojnie zjeść bez towarzystwa dzieciaków.

A Wy co myślicie?
:-)

Z dzieckiem czy bez dziecka?

09 maj 2013 - 10:59:06

Ja myślę, że rozwrzeszczane bachory nie są dobrym pomysłem w restauracjach :) co innego grzeczne dzieci, które siedzą i jedzą.

Z dzieckiem czy bez dziecka?

09 maj 2013 - 10:59:58

bedziesz miała wlasne dziecko to przestanie Ci to przeszkadzac ;p

Z dzieckiem czy bez dziecka?

09 maj 2013 - 11:00:43

Ja jestem jak najbardziej za. :)

Z dzieckiem czy bez dziecka?

09 maj 2013 - 11:01:34

proponujesz tabliczkę " Bachorom stop " ??

albo akceptujemy dzieci albo nie - nie ma selekcji a jednocześnie każdemu dziecku może nagle "odbić" i zacznie szaleć.


Do restauracji chodzę z mężem na "obiadek we dwoje" - z dziećmi co najwyżej do sphinksa który ma miano restauracji ;)
Pozostawmy pewne miejsca tylko dorosłym

Z dzieckiem czy bez dziecka?

09 maj 2013 - 11:02:31

Właśnie,dużo osób argumentuje: będziesz miała dziecko,to zrozumiesz.
Ja sama mam,ale jakoś nie potrafię zrozumieć,że inni rodzice pozwalają swoim dzieciom na takie zachowanie i bardzo mi to przeszkadza:)
Dlatego też założyłam ten wątek,jestem ciekawa co myślą inni:)

Z dzieckiem czy bez dziecka?

09 maj 2013 - 11:02:47

Mam dziecko ale również mi przeszkadzają te rozpuszczone wrzeszczące dzieciaki. A w sumie najgorsze są matki które kompletnie nie reagują na rozwydrzone krzyczące czy biegające dzieci.

zweryfikowana
Posty: 325
Ostrzeżenia: 2/5

Z dzieckiem czy bez dziecka?

09 maj 2013 - 11:03:14

Ja też jestem za. Każda matka uważa że jej dziecko jest najwspanialsze więc zaraz posypią sie gromy...

Z dzieckiem czy bez dziecka?

09 maj 2013 - 11:03:26

Cytat
Darmoszka
proponujesz tabliczkę " Bachorom stop " ??

Ja niczego takiego nie napisałam:)
Cytat
anta83
Mam dziecko ale również mi przeszkadzają te rozpuszczone wrzeszczące dzieciaki. A w sumie najgorsze są matki które kompletnie nie reagują na rozwydrzone krzyczące czy biegające dzieci.

Właśnie głównie o to mi chodzi:) Bo dzieci,jak dzieci,mogą czasem popłakać czy marudzić,ale niektórzy rodzice na to w ogóle nie reagują,puszczając dzieci "samopas",że tak powiem:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-09 11:04 przez Amelia_25.

Z dzieckiem czy bez dziecka?

09 maj 2013 - 11:05:27

Hany, przecież był już taki wątek, rybeczko.

Dzieci są gorsze od zwierząt i powinny być trzymane na smyczy i w kagańcu, na delikatnych środkach uspokajających. Nie wszystkie oczywiście.

Z dzieckiem czy bez dziecka?

09 maj 2013 - 11:07:51

Amelia_25 tu akurat odniosłam się do ogółu wpisów a nie do twojego ;)

Z dzieckiem czy bez dziecka?

09 maj 2013 - 11:08:05

Jak rodzic nie potrafi "okiełznać" dziecka w takim miejscu, to niech tam nich chodzi, niech nie psuje atmosfery innym.

Z dzieckiem czy bez dziecka?

09 maj 2013 - 11:08:14

myśle ze rozwrzeczaczane dzieci nie są dobrym pomyslem nigdzie! nie powinno byc restauracji gdzie nie mozna zabierac dzieci bo dzieci powinny jesc posilki z rodzicami wlasnie po to by Ci rodzice mogli je wychowywac i pokazywac jak nalezy sie zachowac, dlaczego dyskryminowac ludzi ktorzy maja grzeczne dzieci krore nikomu nie przeszkadzają a jeszcze fajnie sie patrzy na taka rodzinkę:-) uwazam ze obsługa restauracji powinna byc mniej tolerancyjna, powinna zwracac uwage rodziców na biegajace, krzyczace dzieci a w skrajnych przypadkach poprostu wypraszac, w wakacje pracowalam jako kelnerka i zarazem barmanka i naprawde roboty mialam po pachy, piegalam jak wariat od stalikado stolika a niektorzy rodzice uwazali ze to moj obowiazek zajac sie ich dziecmi jak oni jedzą, kiedys 2 dzieci zdemolowala kącik dla dzieci gdy rodzicom powiedzialam ze jesli nie zabiorą dzieci do swojego stolika i nie uporządkują rzeczy pokryją koszty zniszczeń powiedzieli ze chyba zartuje ze powinnam dbac o komfort ich jedzenia a nie glowe dziecmi zawracac, szok

Z dzieckiem czy bez dziecka?

09 maj 2013 - 11:08:56

Cytat
PijanyMop
Hany, przecież był już taki wątek, rybeczko.

Dzieci są gorsze od zwierząt i powinny być trzymane na smyczy i w kagańcu, na delikatnych środkach uspokajających. Nie wszystkie oczywiście.


na delikatnych ? chyba na mocno mocnych ;) na delikatnych to jedynie z okna nie wyskoczą :P

Z dzieckiem czy bez dziecka?

09 maj 2013 - 11:09:01

Moim zdaniem powinny być lokale gdzie dzieci mają zakaz wchodzenia.
Nie chodzi mi żeby wszędzie tak było ale miło by było zjeść kiedyś obiad w restauracji gdzie jest cisza i spokój.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rodzina, mieszkanie i kłopoty.