Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Za kilka dni mam urodzic córeczke i mam w głowie straszny metlik. Chodzi o dwa imiona Aleksandra i Matylda. Które imię Waszym zdaniem jest lepsze bo ja juz kompletnie nie wiem. Może ktos ma córeczki o tych imionach? :) Chcałabym poznać Wasze opinie. Może mnie chociaz trochę naprowadzą. Dziękuje!!!


<moderacja - jest to wątek zbiorczy, w którym możecie zadawać pytania dotyczące wyboru imienia dla dziecka. Dzięki temu uniknie się bałaganu na forum i tysiąca wątków "jakie wybrać imię">



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-01 14:50 przez moderator.

Powiem szczerze, że dla mnie obydwa imiona bez rewelacji. Mi podoba się Viktoria, ale gdybym miała wybierać to MATYLDA

Mi się bardzo podoba Matylda imię z charakterem:-) Wokoło jest całe mnóstwo Amelii, Oliwii, Wiktorii i Nadii. Aleksandra ładne imię ale prawdę mówiąc będziecie wołać Ola co już nie jest takie ładne a Matylda rewelacja!!

zdecydowanie Aleksandra ;) Matylda kojarzy mi się z taką strasznie surową zakonnicą kojarzy ... gratulację ;)

Matylda-ładnie i niespotykane :)Moja ma na imię Lena,lubię takie inne imiona

Mi się Matylda nie podoba. A Aleksandra i owszem. Zarówno dla dziecka - mała, słodka Oleńka :) , jak i dla dorosłej kobiety - Aleksandra - bardzo ładnie.

trafiłaś w mój gust bo ja też te dwa biore pod uwage..ale Aleksandra jednak :)

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

Treść posta została usunięta automatycznie

Aleksandra xD
bo moj kolega ma psa o imieniu matylda ;)

Jak dla mnie MATYLDA ;) chociaż mi się bardzo podoba Weronika lub Marika :)

mi sie ogolnie bardziej podoba Ola :) może i pospolite ale za to o wiele cieplej brzmi niz matylda ;]

ZDECYDOWANIE MATYLDA

Cytat
modystka
zdecydowanie Aleksandra ;) Matylda kojarzy mi się z taką strasznie surową zakonnicą kojarzy ... gratulację ;)

mi też się tak Matylda kojarzy....

Z tych dwóch napewno Aleksandra :)) Ja mam córeczke,przez cała ciążę była Patrycja a teraz jest Julia :))

ALeksandra :) Matylda jest ladne,ale rzadko spotykane i przez to budzi rozne reakcje wsrod ludzi :)
a Aleksandra ladne,pospolite imie...:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odstawianie od piersi.-POMOCY!!!