Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

Fit jedzonko przed i po treningu :)

24 maj 2017 - 13:00:19

Dziewczyny trenujecie?
Szukam fajnych i sprawdzonych przepisów na posiłki , które najlepiej nadają się do zjedzenia przed treningiem oraz po treningu :) Będę mega wdzięczna za wszelkie pomysły bo moje już się kończą a wolę korzystać ze sprawdzonych przepisów :)

Fit jedzonko przed i po treningu :)

24 maj 2017 - 13:28:19

Polecam ksiązke Chodakowskiej.W niej znajdziesz odpowiednie posiłki na każdy dzień oraz ćwiczenia :D

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Fit jedzonko przed i po treningu :)

24 maj 2017 - 21:15:12

No zależy o jaki trening chodzi, bo np. ja trenuję mentalnie ... fit jedzenie mi nie jest potrzebne :D

Fit jedzonko przed i po treningu :)

25 maj 2017 - 07:09:11

Cytat
malmie
No zależy o jaki trening chodzi, bo np. ja trenuję mentalnie ... fit jedzenie mi nie jest potrzebne :D
ha ha ha ,,,,
a wytłumacz mi na czym to polega :D

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Fit jedzonko przed i po treningu :)

25 maj 2017 - 17:25:34

@banach trening myślowo-poglądowy, ogólnie tak sobie myślę, myślę i im bardziej myślę, tym dalej od fit jedzenia się oddalam :D a mózg mój ciężkie kilosy dźwiga :D

Fit jedzonko przed i po treningu :)

26 maj 2017 - 07:05:06

Cytat
malmie
@banach trening myślowo-poglądowy, ogólnie tak sobie myślę, myślę i im bardziej myślę, tym dalej od fit jedzenia się oddalam :D a mózg mój ciężkie kilosy dźwiga :D
a wiesz spotkałam się z konsultantką z firmy Oriflam i co ciekawe ?
nie wiem czy znasz te wszystkie suplementy które tam sa w katalogu /
zupa brokułowa za 129zł i inne pierdoły .
Ona mi wmawiała że to jest najzdrowsze i ze te suplementy z multiwitaminami sa ok.Ze jakiś doktor to badał i dobrze wpływa to na organizm .
He He ,,,, ale dużo bajerów a kobitki się na to nabierają.
a jakie ty masz zdanie na temat tej firmy?
ja jak do tej pory kupowałam mydełka i szampony hmm

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Fit jedzonko przed i po treningu :)

26 maj 2017 - 21:20:13

@banach jak Ty takie pieczenie wyczyniasz jak pisałaś to i zupę brokułową wyczarujesz jak się patrzy :) Ja to samo co Ty w temacie tej Firmy, ot z mydłem kojarzę, czasem dam się namówić na jego kupno, ale żeby zupy w kosmetykach, a daj spokój. W ogóle nie jadam takiego żarcia sztucznego na maksa, żeby nie wiem jaka super linia tam miała być narysowana. Najzdrowsze to jest to co ze świeżego gotowane.
Polecam zupę brokułową z ciecierzycą !

Fit jedzonko przed i po treningu :)

26 maj 2017 - 21:22:56

Cytat
Akanta
Dziewczyny trenujecie?
Szukam fajnych i sprawdzonych przepisów na posiłki , które najlepiej nadają się do zjedzenia przed treningiem oraz po treningu :) Będę mega wdzięczna za wszelkie pomysły bo moje już się kończą a wolę korzystać ze sprawdzonych przepisów :)

niestety nie trenuję ale cudowne fit przepisy migają mi przed oczami na instagramie wciąż.. tam jest tego całe mnóstwo wraz z mega apetycznymi foteczkami :D

Fit jedzonko przed i po treningu :)

26 maj 2017 - 22:43:59

Ja lubię kurczaka i warzywa z parowaru + ryż.
Ciemny makaron, warzywa, kawałki kurczaka i wymieszać wszystko.
Pieczony kurczak nadziewany szpinakiem.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 6/5

Fit jedzonko przed i po treningu :)

26 maj 2017 - 23:08:07

po treningu nie powinno się jeść a przed koniecznie cos co doda eneergi np koktajl białkowo-węglowodanowy – np. banan zmiksowany z jogurtem czy mlekiem (ja wole jogurt bo jest gęste - z polmleka jest fajny, a do mleka dobrze dosypac np kleik kukurydziany ), moga byc tez np ryz z warzywami i indykiem

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Fit jedzonko przed i po treningu :)

14 cze 2017 - 17:38:36

Po treningu nie powinno się jeść? Nie słyszałam jeszcze większej głupoty. A co jak ćwiczysz wieczorem? Idziesz spać bez kolacji, bo po treningu nie można, a ostatni posiłek dwie godziny przed snem?

niezweryfikowana
Posty: 126
Ostrzeżenia: 8/5

Fit jedzonko przed i po treningu :)

05 sie 2017 - 16:00:41

Jeżeli budżet masz ograniczony, to musisz sprawdzić na czym najbardziej da sie zaoszczędzić. Na pewno na twoim miejscu nie robiłam bym tego na jedzeniu. Koszty mozesz mieć niższe jak zamówisz catering ale sprawdz i weź firmę, która gotuje smacznie, bo ludzie bardzo pamiętają o tym co jedli

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co zrobić z tapioki?