Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dania FIT

20 sty 2016 - 09:58:53

Cześć :)
Od jakiegoś czasu staram się zdrowo odżywiać. Zawsze na śniadania jadłam kilka kromek chleba pszennego (niestety żaden inny mi nie smakuje), kupiłam parowar i zaczęłam przygotowywać warzywa na parze na śniadanie. Do warzyw świetnie sprawdzała się mizeria w wersji light (jogurt naturalny + ogórek zielony). Muszę przyznać szczerze, że codzienne jedzenie gotowanych warzyw na śniadanie znudziło mi się. Proszę o jakieś łatwe, fajne przepisy na śniadania :)
Jeszcze chciałabym dodać, że od prawie trzech tygodni jestem na diecie. Około 3-4 razy w tygodniu odwiedzam siłownię. Schudłam prawie 5kg.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Dania FIT

20 sty 2016 - 10:15:11

Poszukaj w necie tego jest pełno. Pierwsze słyszę by na ściąganie jadło się warzywa, bo skoro przez że robisz je na parze to to są warzywa co używasz bardziej do obiadu.

Dania FIT

20 sty 2016 - 10:27:16

A dlaczego nie na śniadanie warzywa z pary?

Dania FIT

20 sty 2016 - 11:12:12

Spróbuj owsianki z owocami, orzechami, ziarnami słonecznika... tu naprawdę można poszaleć w doborze smaków. Warzywno-owocowe koktajle z jogurtem naturalnym też są fajną opcją. Jeśli nie masz ochoty zaczynać dnia na słodko możesz zrobić jajecznicę albo omlet z warzywami. Naprawdę jest wiele innych opcji na zdrowe śniadanie. Niekoniecznie muszą to być kanapki :)

Dania FIT

20 sty 2016 - 11:18:09

Ja uwielbiam musli na sniadanie :).

Dania FIT

20 sty 2016 - 11:25:17

Kupujesz czy w domu przyrządzasz? :)

Dania FIT

20 sty 2016 - 11:40:56

Ja idę w hipermarkecie na dział z rzeczami na wagę. Zbieram co mi wpadnie w oko np. dynia, słonecznik łuskany, rodzynki, żurawinę, itd. Potem też na wagę płatki owsiane i inne jeśli są. W domu wszystko to mieszam i zalewam maślanką. Wychodzi w ten sposób dużoo taniej niż gdyby każdą z tych rzeczy kupić w paczkach i do tego zdrowo :)

Dania FIT

20 sty 2016 - 12:19:18

chleb razowy do tego tofu pomidorki koktailowe.
sałatka ryzowa ogórek albo cukinia pomidory , bazylia papryka co kto woli jakiekolwiek warzywa.
Ja nie jem soi ani kukurydzy , to jest tuczące.
Możesz zrobić sałatkę z rukoli albo roszponki lub sałaty lodowej masz masę możliwości.

Dania FIT

20 sty 2016 - 21:35:24

Ja jem owsianke z różnymi owocami na zmianę od ponad dwóch tygodni i bardzo mi smakuję :) a gdybym tego nie jadła to pewnie zjadłabym jajecznice albo ze dwie kanapki np z ogórkiem i serkiem ;)

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Dania FIT

20 sty 2016 - 22:34:07

W okresie zimowym daruj sobie rosnące na wełnie mineralnej, nasączanej wodą i nawozami ogórki,pomidory,sałatę, "świeży" szpinak.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Dania FIT

27 sty 2016 - 09:39:31

A ja nie jestem w stanie rezygnować z tych wszystkich warzyw. Nawet jeśli wiem, że nie są tak zdrowe i pyszne jak latem.

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

Dania FIT

23 maj 2016 - 15:14:20

Zawsze są dostępne świeże owoce i warzywa. Zimą są to przecież pomarańcza żeby wziąć pierwszy lepszy przykład z brzegu. Wtedy warto mieć pod ręką wyciskarka kuvings b600 i sobie zrobić dobry sok do obiadu. Już bardziej fit nie będzie.

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Dania FIT

24 maj 2016 - 12:04:00

Wiecie może jakiej jakości mają owoce i warzywa we Frisco?

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Dania FIT

31 maj 2016 - 09:20:14

Ja staram się kupować warzywa i owoce na targu, tam są najlepsze. A jutro mam zamiar robić na obiad pieczone pieczarki z soczewicą i pomidorami.

Dania FIT

03 cze 2016 - 11:09:26

Jako letnie śniadanko to polecam soczek z wyciskarki. Fajne przepisy na soki znalazłam na stronie http//wycisnijsok.pl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obiadki dla niemowląt 6-12 miesięcy