Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sokowirówka czy wyciskarka?

31 mar 2015 - 19:04:45

Sokowirówka czy wyciskarka? Co jest lepsze?

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

sokowirówka czy wyciskarka?

07 kwi 2015 - 19:48:17

zdecydowanie wyciskarka - trzeba trochę dłużej poczekać na sok ale jest bardziej wartościowy.

sokowirówka czy wyciskarka?

07 kwi 2015 - 20:55:37

Cytat
KingaPrzybyl
zdecydowanie wyciskarka - trzeba trochę dłużej poczekać na sok ale jest bardziej wartościowy.
Co to znaczy bardziej wartościowy? Wyciskarka wyciska coś czemu nie daje rady sokowirówka?

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

sokowirówka czy wyciskarka?

12 kwi 2015 - 20:28:56

w wyciskarce sok uzyskujemy poprzez miażdżenie warzyw i owoców, delikatne ich wyciskanie bez zbędnego podnoszenia temperatury płynu (do czego dochodzi przy tradycyjnych sokowirówkach) - tym samym nie musimy się obawiać o utratę cennych wartości odżywczych półproduktów.

sokowirówka czy wyciskarka?

14 kwi 2015 - 19:41:53

Dziękuję za szczegółowe wyjaśnienia. A Ty sama korzystasz z sokowirówki? Możesz coś polecić?

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

sokowirówka czy wyciskarka?

26 kwi 2015 - 14:41:02

ja mam wyciskarkę hurom (nie chwaląc się to chyba najlepsza marka wśród wyciskarek)

sokowirówka czy wyciskarka?

26 kwi 2015 - 15:21:46

a który model wyciskarki Hurom Pani posiada?

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

sokowirówka czy wyciskarka?

11 maj 2015 - 11:48:53

Hurom to ponoć bardzo dobry sprzęt. Tak samo jak Kuvings. Nie oszukujmy się jednak,że nie są to tanie sprzęty i jednak nie każdego na nie stać. Sama obecnie mam sokowirówkę Magimix ( dla ciekawych tutaj są modele ).
Sokowirówka taka to koszt ok 1000 zł jednak jest niewielka, bardzo porządnie wykonana oraz radzi sobie ze zrobieniem soku z dosłownie każdego warzywka oraz owocu. Sok bardzo smaczny, klarowny. Bez porównania lepszy niż te dostępne w sklepach. Wiemy również co pijemy . Taki sok nie jest niezdrowy i nie zawiera żadnych dodatków.

sokowirówka czy wyciskarka?

09 cze 2015 - 09:59:15

Ja również jestem za tym żeby nie wydawać tysięcy na taki sprzęt, ja mam sokowirówkę panasonica i jestem bardzo zadowolona, ma metalowe sito więc dobrze się je myje w zmywarce.
A mój szef kupił sobie wyciskarkę za prawie 2 tys. i już przy pierwszym użyciu się popsuła.
A ja o swoją tańszą poprostu dbam i działa mi już rok :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Salatki na Wielkanoc