Obecnie rozmawiamy o:

Cyfrowe menu

gorący temat

Pediatra Kielce

dzisiaj o 9:45

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 9:42

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Restauracje Magdy Gessler

27 mar 2015 - 12:20:26

Lubię oglądać "Kuchenne rewolucje". Widać, że Pani Magda zna się na rzeczy i chce przekazać swoją wiedzę innym. Zastanawiam się jednak, czy restauracje Magdy Gessler naprawdę są tak oblegane, a podawane w nich jedzenie jest prawdziwym niebem w gębie? Nigdy nie miałam okazji spróbować dań serwowanych w restauracjach M.G. Z tego co wiem ma restauracje w różnych miastach. Nie jest przecież w stanie non stop wszystkich pilnować i kierować nimi... Myślicie, że ma najlepszych kucharzy?

Ktoś był? Jakie ceny? Dobre jedzenie?
gotuje

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Restauracje Magdy Gessler

27 mar 2015 - 12:30:13

Nieraz sie przekonalam, ze gessler nie zna sie na rzeczy. chocuazby jesli chodzi o dania wschodnie, ktore jadam czesto, prawdziwe, domowe, przyzadzane nie przez jedna osobe, tylko u znajomych, w restauracjach, no i przez czlonkow wlasnej rodziny. widac ze ktos znalaz pierwszy lepszy przepis z netu a gessler udaje znawczynie. Pamietam chociazby te ogrooomne pielmieni. Jakbym takie zrobila, to babcia by sprawdzila, czy nie mam goraczki. normalna kucharka robi normalnej wielkosci pielmieni a nie slonie. A gessler sie zachwycala i kazala gosciom jesc na raz. Malo sie nie dlawili. To byly prawie manty a nie pielmieni. A barszcz ukrainsk, ktory kazala doprawic na ostro i dodac octu? Posmiewisko. Barszcz ukrainski jest bardzo lagodna zupa. I bardzo gesta. Lyzka ma stac. octu sie nie dodaje bo w tradycyjnej kuchni ukrainskiej sie go nie uzywa. Zakisza sie kiszona kapusta lub solonymi pomidorami. Ostre sa tylko pampuchy czosnkowe, ktore sie podaje do barszczu. Jadlam barszcz w niejednym domu i niejednym ukrainskim miescie i w najtanszym barze mlecznym nikt nie wpadl na to, by dolac octu

Nie badzcie naiwne- za nia stoi caly zespol ludzi, ona niczego nie wymysla sama. Wszystko - od dan po wystroj i nazwe jest wyslane przez zespol. I nie chodzi jek o robienie dobrej kuchni tylko o ogladalnosc. Po to wyciaga rodzinne brudy i wszelkie konflikty w zespolach



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-27 12:43 przez roksolana83.

Restauracje Magdy Gessler

27 mar 2015 - 12:39:12

Restauracja "Golonka w pepitkę" w Ostrowie Wlkp.
Skromnie urządzona lecz jedzenie bardzo dobre, obsługa świetna. Ceny jak dla mnie dość wysokie (zależy za co). Tej restauracji akurat Magda Gessler bardzo pomogła. Sporo czasu minęło od rewolucji a ludzi cały czas pełno.

Restauracje Magdy Gessler

27 mar 2015 - 12:50:21

Restauracja Malinowka w Wisle. Bylam juz nieraz i naprawdę polecam:) Pstrąg w orzechach pierwsza klasa, zupa rybna tak samo. Wnętrze restauracji fajnie urządzone, z koronkami na scianach - troche na ludowo. Chyba jest to jedna z bardziej obleganych restauracji w Wisle.

Restauracje Magdy Gessler

27 mar 2015 - 12:55:30

Mojej mamy koleżanka była na przyjęciu weselnym w jedej restauracji Geslerowej. No i powiedziała, że to co ona opowiada w tym progamie, a jej restauracja to dwie inne historie.
Oczywiście wystrój, obsługa wszystko super, ale jedzenie no tak mało tego było, że jak wracali do domu to musieli wjechać gdzieś coś zjeść.

A w tych rewolucjach to wszystkim wmawia, że mają być wielkie porcje ble,ble,ble.

Nie lubię tej baby.

Restauracje Magdy Gessler

27 mar 2015 - 12:56:49

Byłam raz w "Czorciej łapie" faktycznie zjedlismy pyszny obiad, ale czy to zasługa p. Magdy, czy dobrego kucharza nie wiem.

Co do całej reszty zgodzę się z roksolana, wszystko jest pod publikę, cały sztab ludzi tak naprawde odwala całą robotę. Program był kręcony rownież u nas w mieście, z tego co wiem od właścicielki pojawiła się przez wszystkie te dni raptem 3 razy po godzince i tyle ją widziano. Restauracja niby dalej jest, ale szału nie ma.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 3/5

Restauracje Magdy Gessler

25 cze 2015 - 11:38:05

Nie tylko to co spod ręki Gessler wychodzi dobre. Jest tyle fajnych miejsc. W Warszawie najlepsze lody w mieście zjecie w Limoni. Tylko u nich dostaniecie lody dla alergików, pełne smaku i owoców.

Restauracje Magdy Gessler

25 cze 2015 - 12:11:31

Koleżanka opowiadała, że jej kolega pracuje w restauracji w której niedawno przeprowadzane były kuchenne rewolucje no i w tym programie chodzi tylko o jedno- o publikę! Zespół był zgrany, mało się działo i pani Magda kazała wymyślać jakieś sytuacje, konflikty które przyciągną widzów przed ekrany i tyle. Ja też jej nie znosze, zachowuje się jak jakaś histeryczka. Rzuca talerzami, traktuje ludzi jak podludzi jest żałosna.

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Restauracje Magdy Gessler

25 cze 2015 - 12:15:05

Restauracja Merlyn w Straszynie, polecam, super amerykańskie burgery:)

Restauracje Magdy Gessler

25 cze 2015 - 12:20:02

w Manufakturze otworzyli jej restauracje i co ? tragedia gdyby nie nazwisko byłam i tego co ona serwuje to nie da się zjeść a ceny z kosmosu

Restauracje Magdy Gessler

07 mar 2022 - 20:41:28

Jakoś jeszcze nigdy nie miałam okazji być w takim miejscu i uważam, ze jest również cała masa najróżniejszych i zarazem świetnych restauracji. Na pewno mogę polecić Lublin restauracje, gdyż jakiś czas temu właśnie miałam okazję w jednej z nich być. Dla mnie jest to miejsce do którego chce się wracać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Yerba mate z ostrokrzewu paragwajskiego,