Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

26 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Restauracje, puby we Wrocławiu

24 kwi 2014 - 16:09:54

Cześć Szafoholiczki :)

Wybieram się na weekend majowy do Wrocławia. Będę tam pierwszy raz i chciałabym odwiedzić kilka fajnych, klimatycznych knajpek/restauracji/pubów.

Możecie jakieś polecić?

Restauracje, puby we Wrocławiu

24 kwi 2014 - 16:11:46

jazda na rynku :) polecam .

Restauracje, puby we Wrocławiu

24 kwi 2014 - 16:12:07

"Spiż" na rynku.
Mają super piwo, które sami robią, bardzo polecam :)

Restauracje, puby we Wrocławiu

24 kwi 2014 - 16:13:51

Super, dzięki :) Na pewno odwiedzę "Jazdę" i "Spiż"

Restauracje, puby we Wrocławiu

24 kwi 2014 - 16:14:09

Polecam Carpe Diem na rynku - fajna i tania knajpka, albo Literatke - troszeczkę droższa, ale za to bardziej klimatyczna ;)We Wściekłym psie często są zniżki rozdawane na rynku, a knajpka ekstra, aa no i PadBar - można pograć w różne gry planszowe, czy coś ala Xbox przy piwku ;)

Restauracje, puby we Wrocławiu

24 kwi 2014 - 16:19:34

Widzę, że nie będę się nudzić ;)

Restauracje, puby we Wrocławiu

03 sie 2014 - 18:14:38

Ja jestem Wrocławianką z krwi i kości i szczerze polecam lokal Olszewskiego 126 (pętla na Biskupinie) byłam tam z chłopakiem na obiedzie, za 50zł razem napojami dostaliśmy przepyszne jedzenie, dość nowoczesna kuchnia tam panuje, i można usiąść na dworze na tarasie nawet :) Żeby posiedzieć na plotach z przyjaciółką polecam Graciarnię przy Kazimierza Wielkiego, genialny antyczny klimacik mają ;) I przepyszną gorącą czekoladę. A do imprezowania zdecydowanie klub Bezsenność, mega impreza tam jest zawsze :)

Wrocławianki, wypowiadajcie się jakie są wasze ulubione miejsca! ;p

Restauracje, puby we Wrocławiu

11 wrz 2014 - 15:34:31

My mamy kilka ulubionych restauracji: jedna to Capri na Więziennej, prowadzona przez włocha, włoska restauracja a obok najlepsze lody i desery w Tralalala:)Tiramisu truskawkowe....mniam...Druga to "Lwia Brama" ale to restauracja dla odważnych:P mój mi się tam oświadczył, potem zaprowadziłam tam moich rodziców, on swoich i całe nasze rodziny chodzą tam regularnie:) ale jak już pisałam to restauracja"dla odważnych", mają niesamowitą pizzę(na takim cieście a la maca) i ciekawe połączenia smaków typu z kozim serem i cukinią itp. Pizze są tanie(jak na takie składniki, jakoś w granicach 22-27zł), reszta dań, nienajdroższa ale też nienajtańsza. Początkowo ogarniało nas przerażenie, bo menu naprawde nietypowe: grrillowana kaczka w sosie whiskey,sałatka z marynowanej-grillowanej wołowiny w sosie ziołowym bodajże(była przepyszna),pieczony kozi ser z warzywami,ale także parę bardziej typowych dań: najlepszy jaki w życiu jadłam rosół na prawdziwej wołowinie z kołdunami, kotlet cielecy z cytryną kurczak z pomidorami suszonymi...Super był tez krem z kukurydzy:p Na Olszewskiego? a co polecasz?chętnie bym się wybrała tam:)

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

Restauracje, puby we Wrocławiu

04 mar 2015 - 09:17:33

Desery w Tralalli są naprawdę świetne, potwierdzam:)
A z wrocławskich restauracji jeszcze lubię Oblivion cafe - dobre ciasta, Pizzerię Jelonka - tradycyjnie robione ciasto i parę innych.
Ostatnio więcej sprawdzam bo z kartąhttp://www.opencard.pl/ w wielu restauracjach we Wro łapie się nawet do 50% zniżek na jedzenie, więc ekonomicznie to lepiej wychodzi niż płacić całość jak za zboże.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 2/5

Restauracje, puby we Wrocławiu

25 cze 2015 - 13:37:31

We Wrocławiu smacznie i tanio (zestaw obiadowy max 13zł) można zjeść w Barze Misz Masz (Nożownicza). Zamawiała tam: Filet z kurczaka w sosie koperkowym (w mojej ocenie 5/6), ćwiartkę z kurczaka (4/6), kurczaka w sosie słodko-kwaśnym (5/6) i fileciki w chrupiącej panierce (6/6 moje ulubione :)). Wszystko oczywiście w zestawie z ziemniakami/frytkami i surówkami (pyszne i świeżutkie!). Polecam wpaść na obiad jak będziecie w okolicy :)

Restauracje, puby we Wrocławiu

25 cze 2015 - 13:56:24

Spiż na Rynku. Pyszne piwo!

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

Restauracje, puby we Wrocławiu

26 cze 2015 - 17:01:54

Pizzeria Dominium. Chyba najsmaczniejsza pizza we Wrocławiu bo odwiedziliśmy z mężem wiele lokali ( oboje jesteśmy wielkimi fanami pizzy) i tam właśnie najczęściej jemy). Mają świetną serię pizza della casa. Ostatnio wypróbowałam calabrese. Bardzo dobra. Warto jest jeszcze wybrać sie na lazanię. Wcześniej kilka razy podchodziłam do tego dania sama w domu ale nigdy mi nie wychodziło. Dopiero przekonałam się do niego w Dominium i nawet mi posmakowało.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 2/5

Restauracje, puby we Wrocławiu

07 lip 2015 - 15:37:51

Ja bardzo często odwiedzam [Moderacja - nieopłacona reklama] bo jest tu miła, domowa atmosfera. Obiady są w przystępnych cenach, a mimo to jedzenie smaczne i świeże. Miejsce cieszy się powodzeniem wśród studentów i rodzin z dziećmi. Aktualnie otwarty jest ogródek, w którym przyjemnie jest posiedzieć po pracy i trochę odpocząć. Do miejsca łatwo trafić, lokal jest na ul. Nowożniczej 14-16, między rynkiem a Uniwersytetem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-09 07:25 przez moderator.

Restauracje, puby we Wrocławiu

04 wrz 2015 - 15:00:04

ja mogę Wam polecić fajne miejsce na pyszny lunch - Restauracja Patio, we wnętrzu Hotelu Patio na Kiełbaśniczej 25
przynajmniej raz w tygodniu testuję ich lunch dnia - dwa dania za 28 zł
w najbliższym czasie planuję skorzystać jeszcze z ich kolacji dla dwojga
bardzo bardzo przyjemny mają wystrój, nie ma tłoku i hałasu i do tego miła obsługa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szokujace fakty na temat jedzenia