Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

Prostowanie włosów

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Książka TORTY DEKOROWANIE??????

17 wrz 2013 - 16:34:30

Cześć dziewczyny.
Mam do Was prośbę. A więc, moją pasją jest pieczenie ciast, robienie deserów i inne słodkości:) Od nie dawna tak z nudów zaczęłam kombinować z dekoracjami ciast, bardzo mi się to spodobało mam zdolności plastyczne tzn. ładnie całkiem maluję a na youtube widziałam jak na masie marcepanowej ludzie malują różne postacie np z bajek.

Moja prośba/pytanie dotyczy tego, czy może orientujecie się lub wiecie gdzie można kupić książkę żeby były tam różne techniki zdobienia tortów. Jak zrobić masę cukrową czy podobną żeby pokryć cały tort i robić z niej ozdoby, w jaki sposób.
Jak/czym wykrawać np.biszkopta żeby zrobić różne kształty.
Chodzi mi o takie rzeczy w książce.
Bardzo proszę o pomoc, a jak się orientujecie bardzo bym prosiła o tytuły;)

Książka TORTY DEKOROWANIE??????

17 wrz 2013 - 16:39:02

Cytat
Gaga123
allegro?

czytaj ze zrozumieniem - prosi o tytuły

Książka TORTY DEKOROWANIE??????

17 wrz 2013 - 16:44:29

Cytat
Gaga123
allegro?

Bardziej bym wolała jakbyście napisały jakieś tytuły. Może jest tutaj ktoś kto zajmuje się takimi rzeczami i mógłby mi doradzić jakąś książkę.
Obecnie nie mam możliwości pochodzić po księgarniach bo nie ma mnie w kraju.

Książka TORTY DEKOROWANIE??????

17 wrz 2013 - 16:46:27

podsunełam pomysł gdzie moga byc bo nie znam tytułów...

Książka TORTY DEKOROWANIE??????

17 wrz 2013 - 16:51:39

Ponoć ta jest ciekawa Dekorowanie ciast, ciasteczek i tortów. Rigg Annie. Nie miałam jej. Jak ja chcę coś zrobić to korzystam z internetu :)

Książka TORTY DEKOROWANIE??????

17 wrz 2013 - 16:59:07

Cytat
klaudia1300
Ponoć ta jest ciekawa Dekorowanie ciast, ciasteczek i tortów. Rigg Annie. Nie miałam jej. Jak ja chcę coś zrobić to korzystam z internetu :)

Sprawdzę;) ale szukam takiej praktycznej książki, żeby nie było przepisów na ciasta. Ja też lubię czasem korzystać z internetu ale chciałabym mieć taką fajną książkę zawsze to pod ręka i nie musiałabym przeszukiwać po kilkanaście stron:) ale dziękuję za pomoc.

Ktoś jeszcze?

Książka TORTY DEKOROWANIE??????

17 wrz 2013 - 17:00:11

Nie pamiętam tytułu, ale widziałam coś takiego z Empiku. A może wyszukuj coś pod frazą 'torty angielskie'?

Książka TORTY DEKOROWANIE??????

17 wrz 2013 - 17:31:06

Cytat
Hrywna
Nie pamiętam tytułu, ale widziałam coś takiego z Empiku. A może wyszukuj coś pod frazą 'torty angielskie'?

Właśnie wpisałam w google dekorowanie tortów książka i zaciekawił mnie jeden tytuł "Od pomysłu do realizacji" w komentarzach pisało że można tutaj na stronie zamówić ksiązkę ale weszłam i nie widzę takiej możliwości tylko same artykuły do ciast, tortów mają;/
a to ich strona : pan-centrum. pl
Napisałam do nich mejla może mi odpiszą jak zamówić tą książkę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciasto dla leniuchów:)