Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jakie dania na urodziny??

28 sie 2013 - 20:50:12

witam.
potrzebuje pomocy,maz ma urodziny w sobote i zrobiłabym cos pysznego dla gosci....ale niewiem co?
pomozecie nie mam juz pomysłów :(

jakie dania na urodziny??

04 wrz 2013 - 12:16:42

Z pysznych to nie wiem co lubi mąż i co lubią znajomi. A z takich must have podstaw polecam Ci sałatkę gyros - zawsze się sprawdzi ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-04 12:16 przez muffinka1989.

jakie dania na urodziny??

04 wrz 2013 - 12:17:44

koreczki, u mnie na każdej imprezie się sprawdzają ;)

jakie dania na urodziny??

04 wrz 2013 - 12:22:17

Dobry temat - też się właśnie nad tym zastanawiam.
Myślałam nad zrobieniem jakieś wytrawnej tarty. Ale nigdy takiej nie robiłam :P Macie może jakieś sprawdzone przepisy?

jakie dania na urodziny??

04 wrz 2013 - 12:26:26

Proponuje kuleczki serowe z winogronem w środku jako przekąskę wyglądają bardzo efektownie:)
Moi znajomi uwielbiają również rożnego rodzaju przekąski w cieście francuskim dlatego często je robię na imprezy: np mini pierożki ze szpinakiem, ,,ciasteczka" z farszem z pomidorów, papryki,cebulki, kurczaka itp.
a także boczek pieczony ze śliwką, mini tortille itp.

jakie dania na urodziny??

04 wrz 2013 - 12:32:28

Zależy jaki przedział wiekowy gości czy każdy wszytko je. Zakładając , że raczej każdy wszytko lubi to szybkie i dobre do wódeczki koreczki śledziowe np. z sałatką jarzynową w środku. Dania z grilla to też dobry pomysł np. ziemniak przeciety i nadziany plastrem boczku z serkiem ziolowym i upieczony na grillu w foli , radycyjne kielbaski, warzywa grillowane, drob , karkowka do tych dan tez dobra salatka caprese i mix salat z dressingiem, bagietki czosnkowe. Mi sie kiedys bardzo spodobalo na urodzinach kosz z owoców byly ponabijane na wykalaczki fajna zdrowa przekaska.

jakie dania na urodziny??

04 wrz 2013 - 12:32:48

Mozarella w plastry i przełożona pomidorami, posypana bazylią
Sałatka np szynka, starty żółty ser, wnogron, czosnek , majonez
ciasto francuskie, w nie zawiń kawałek żółtego sera i kiełbaski np wiedeńskie z serem bądź inne parówki lub pieczarki, ser pleśniowy i szpinak
małe kotleciki z mięsa mielonego
nadziewany makaron farszem z mięsa i warzyw
roladki z piersi bądź schabu zawijane ze szpinakiem i serem
Mnóóóóstwo pomysłów :P Jak coś to pisz :)

jakie dania na urodziny??

04 wrz 2013 - 12:32:59

Koreczki lub różnego rodzaju kanapki na ciepło bądź zimno,sałatka gyros lub warstwowa,kurczak pieczony,własnoręcznie zrobiona pizza,rolmopsy<-- dobre do % ;P tatar z grzankami lub jajka z majonezem i szczypiorkiem a jeżeli masz miejsce to zrób grilla :D[/quote] jest tego tyle że można pisać i pisać.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-04 12:39 przez agutka188.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kurczak KFC :D