Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy macie jakieś nietypowe ulubione potrawy? Kombinacje jedzenia, mieszanki?
Ja kocham chleb z masłem, przecierem pomidorowym, cebulą, pieprzem i solą...;) i właśnie to wcinam stąd pomysł na wątek hehe... Poza tym mój chłopak je makaron z mlekiem, ja nie mogę np na to patrzeć. Mam też taką parę znajomych - dziewczyna je bigos z cukrem a jej chłopak bigos z majonezem.

ech... ja nie preferuję mieszanek smakowych, ale ostatnio oglądałam program, jak w obcej kulturze ludzie jedzą ser z żywymi larwami(ponoć więcej białka0 :]:] KOOOOSZMAR:P!

Moja kuzynka wcinała chleb z pomidorem i cukrem ;P

Jak byłam mała to jadłam jak szalona chleb z masłem i cukrem/solą.

makaron z mlekiem sama lubie:P no i z cukrem:D
ja lubie kromke chleba z ogorkiem kiszonym i keczupem:D hah:P

heh ja też lubię makaron z mlekiem , albo bułkę z mlekiem, chipsy paprykowe z jagodowym jogurtem, czekoladę mleczną z paluszkami słonymi :D a wogóle okolo 4 lata temu jak wracałam z dyskoteki to miałam głodomora i jadłam kiełbaskę zwyczajną z musztardą a pózniej popijałam mlekiem :D

nie wiem czy to dziwne na tyle aby zaliczyć do nietypowych, ale daktyle... mogę wciągać kilogramami...

czipsy z lodami :PP

ja nie moge jak ludzie jedza placki ziemniaczane z cukrem. oblechaa :D albo chleb z maslem i vegeta :D

Ja słyszałam, że w jakimś zakątku świata przybijają do stołu żywe małpki, wyciągają im mózg, smarzą go, wsadzają z powrotem do tej głowy i jedzą...

niezweryfikowana
Posty: 154
Ostrzeżenia: 1/5

mój chłopak ostatnio jadł na imprezie u kumpla ryż z masłem i solą..nic innego nie było..

A ja jeszcze lubię te ciepłe bułki z polo marketu cebulowe, zrobić sobie w nich dziurkę, wyjeść to ze środka, władować Lays'y i tak sobie jesc :)

Cytat
Eve89
ja nie moge jak ludzie jedza placki ziemniaczane z cukrem. oblechaa :D albo chleb z maslem i vegeta :D

placki z cukrem są ok ;D
ale chleba z vegetą jeszcze nie próbowałam ;P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-05 15:01 przez martuuus.

ja lubię chleb z masłem i ketchupem pikantnym :D pyyycha :))

popcorn z cukrem,kanapki i na to chrupki hehe lody z mlekiem i innymi badziewiami xd

zweryfikowana
Posty: 492
Ostrzeżenia: 1/5

heh ja uwielbiam każdą zupę z chlebem i UWAGA! koniecznie z jakimś piciem ;] a po za tym to chipsy paprykowe z mlekiem czekoladowym. lubie kombinacje zdrowe z niezdrowym ;D kiedys bardzo uwielbiałam kalafior smażony oczywiście z chlebem. często tez jem obiad ( jakies mięsko i kasza np.) z chlebem. a nawet uwielbiam serniczki ze śmietaną i oczywiście z chlebem ;] no czyli chleb to podstawa ;D a moja siostra lubi jesc bułke z jabłkiem ;D no tak tez mozna ;D



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-05 15:07 przez mario91.

Ja lubię bułeczkę z masłem serem żółtym i dżemem:)A mąż znowu do obiadów-czy to jest kiełbasa,mielone czy inne mięso,to popija mlekiem:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

aspartam szkodliwy?