Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Menu na wesele

03 lut 2013 - 16:07:13

Cytat
misiek18203
Cytat
Tereska90
Cytat
tink_tink
Cytat
misiek18203
Cytat
male_p
Cytat
misiek18203
male P- Kazdy lubi inaczej:)

całkowicie to rozumiem. ale ja przykładowo nie jem mięsa, i moja kuzynka zapraszając mnie na swoje wesele zapytała o to - oczywiście nie robiłam problemów, powiedziałam, żeby nic specjalnego nie szykowała - i może warto by było pomyśleć o jakichś potrawach bez mięsa, jeśli będziecie mieć na imprezie większą grupę takich osób.

Znam doskonale swoich najblizszych(zadnych obcych czy znajomych rodzicow nie bedzie, bo to ze ja ma 7 rodzenstwa a moj narzeczony 6 razy 2 wszystkich to juz robi swoje, ogolnie moja najblizsza rodzina jest spora dla info) i wiem ze nie bedzie osob ktore miesa nie jedza, to wszystko jest zaplanowane i w ciemno nie ide:)

i super, i wy i goście będą zadowoleni :) a na takim tradycyjnym weselu fajny jest też taki "wiejski stół" - domowe wędliny, jakiś smalec, ogórki, itp
Wiejki stół był u mojego brata na weselu, fajna sprawa, wszystko domowej roboty, do tego było domowej roboty piwo i kilka rodzai bimbrów :D


Oooo z tego co slyszalam to bimber na weselach to rarytasek:D
Teść mojego brata robi więc z tym problemu nie było :D

Menu na wesele

03 lut 2013 - 16:11:58

Siostra mojego męża miała przyjęcie w czerwcu,wynajęli włoską restaurację:)
Dania były przepyszne,nie była to oczywiście tradycyjna kuchnia,ale wszyscy byli zadowoleni:)
Ja nie przepadam za takimi typowymi daniami weselnymi typu rosół czy schabowy albo roladki.

Menu na wesele

03 lut 2013 - 16:12:27

Cytat
misiek18203
Cytat
tink_tink
Cytat
misiek18203
Cytat
male_p
Cytat
misiek18203
male P- Kazdy lubi inaczej:)

całkowicie to rozumiem. ale ja przykładowo nie jem mięsa, i moja kuzynka zapraszając mnie na swoje wesele zapytała o to - oczywiście nie robiłam problemów, powiedziałam, żeby nic specjalnego nie szykowała - i może warto by było pomyśleć o jakichś potrawach bez mięsa, jeśli będziecie mieć na imprezie większą grupę takich osób.

Znam doskonale swoich najblizszych(zadnych obcych czy znajomych rodzicow nie bedzie, bo to ze ja ma 7 rodzenstwa a moj narzeczony 6 razy 2 wszystkich to juz robi swoje, ogolnie moja najblizsza rodzina jest spora dla info) i wiem ze nie bedzie osob ktore miesa nie jedza, to wszystko jest zaplanowane i w ciemno nie ide:)

i super, i wy i goście będą zadowoleni :) a na takim tradycyjnym weselu fajny jest też taki "wiejski stół" - domowe wędliny, jakiś smalec, ogórki, itp

No wlasnie tego nie chcemy wiec jako zamiennik bedzie ten prosiak:)

Ja ostatnio bylam na weselu gdzie byl taki wiejski stol - dla mnie bomba!! Ogorki kiszone, smalec, wędlina (przepyszna, robione wg jakiejs tam dawnej receptury, a nie jakies g*wno , gdzie szynki 20% a 80% emulgatory;), chleb wlasnorecznie wypiekany - dla mnei naprawde super,super,super:)) goscie tez co chwile tam podchodzili,wiec akruat na tym weselu na ktorym ja bylam zrobilo to furorę i na swoim (o ile takowe kiedys bedzie:D) tez w to zainwestuje :)

Menu na wesele

03 lut 2013 - 16:16:50

ja mam wesele w pazdzierniku ale mniej wiecej juz wiem jak bedzie wygladac menu;)) wiadomo tradycyjnie rosół:P ziemniaki i rozne mięsa i surowki...na ciepłe dania- krokiety z barszczem, zupa gulaszowa, flaczki, udka z kurczaka...włascicielka zaproponowala tez frytki w miedzy czasie :P nie polecam na wesele bigosu i sałatek z majonezem ktore szybko sie psują, a do bigou dodaja byle co i mozna sie pochorowac zreszta po kapuscie wiadomo co sie dzieje;)) beda tez u mnie wszelakie sledziki, ryba po grecku, w galarecie, jakies koreczki itp. owoce,a na deser myslalam o szarlotce na ciepło z lodami;) jeszcze mam czas wiec takie rzeczy zostawiam na wakacje;P ale najwazniejsze jest dla mnie to by gosciom nie zabrakło niczego:) stoły maja byc pełne jedzenia i picia, nie ma nic gorszego niz wesele na ktorym nie ma co jeść :]

Cytat
lilthug1
Cytat
misiek18203
Cytat
tink_tink
Cytat
misiek18203
Cytat
male_p
Cytat
misiek18203
male P- Kazdy lubi inaczej:)

całkowicie to rozumiem. ale ja przykładowo nie jem mięsa, i moja kuzynka zapraszając mnie na swoje wesele zapytała o to - oczywiście nie robiłam problemów, powiedziałam, żeby nic specjalnego nie szykowała - i może warto by było pomyśleć o jakichś potrawach bez mięsa, jeśli będziecie mieć na imprezie większą grupę takich osób.

Znam doskonale swoich najblizszych(zadnych obcych czy znajomych rodzicow nie bedzie, bo to ze ja ma 7 rodzenstwa a moj narzeczony 6 razy 2 wszystkich to juz robi swoje, ogolnie moja najblizsza rodzina jest spora dla info) i wiem ze nie bedzie osob ktore miesa nie jedza, to wszystko jest zaplanowane i w ciemno nie ide:)

i super, i wy i goście będą zadowoleni :) a na takim tradycyjnym weselu fajny jest też taki "wiejski stół" - domowe wędliny, jakiś smalec, ogórki, itp

No wlasnie tego nie chcemy wiec jako zamiennik bedzie ten prosiak:)

Ja ostatnio bylam na weselu gdzie byl taki wiejski stol - dla mnie bomba!! Ogorki kiszone, smalec, wędlina (przepyszna, robione wg jakiejs tam dawnej receptury, a nie jakies g*wno , gdzie szynki 20% a 80% emulgatory;), chleb wlasnorecznie wypiekany - dla mnei naprawde super,super,super:)) goscie tez co chwile tam podchodzili,wiec akruat na tym weselu na ktorym ja bylam zrobilo to furorę i na swoim (o ile takowe kiedys bedzie:D) tez w to zainwestuje :)


tez bede miała taki stół :D z domowymi wyrobami:) jeszcze mój przyszły tesciu sam wędzi wiec przywiezie tez swoje wyroby i dorzuci ;) dla mnie to swietna sprawa! jak ktos nie lubi sledzika to chwyci za kiełbache:D takie swojskie rzeczy swietnie sie sprawdzaja bo nie wszyscy lubia jakies wynalazki kulinarne ;))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-03 16:22 przez ZakreconaKaska26.

niezweryfikowana
Posty: 1.046
Ostrzeżenia: 1/5

Menu na wesele

03 lut 2013 - 16:27:19

ZakreconaKaska26- wkoncu ktos kto sie ze mna zgadza;)

Menu na wesele

03 lut 2013 - 16:29:12

Co do baru to byłam na weselu gdzie pare osób przecholowało bo wiadomo wymiesza się kilka rodzai alkoholi a przy stole czysta wódka i wino

niezweryfikowana
Posty: 1.046
Ostrzeżenia: 1/5

Menu na wesele

03 lut 2013 - 16:31:39

Cytat
Tereska90
Co do baru to byłam na weselu gdzie pare osób przecholowało bo wiadomo wymiesza się kilka rodzai alkoholi a przy stole czysta wódka i wino

Wlasnie dlatego u mnie bedzie tylko wodka i wino:) bo nieraz jak bimberek posmakuje to pozniej moze byc niewesolo z niektorymi:)

Menu na wesele

03 lut 2013 - 16:35:16

Cytat
misiek18203
Cytat
Tereska90
Co do baru to byłam na weselu gdzie pare osób przecholowało bo wiadomo wymiesza się kilka rodzai alkoholi a przy stole czysta wódka i wino

Wlasnie dlatego u mnie bedzie tylko wodka i wino:) bo nieraz jak bimberek posmakuje to pozniej moze byc niewesolo z niektorymi:)
Właśnie ja bym na weselu gdzie był barman i robił drinki mega pyszne i niektóre dość mocne. Była dziewczyna ok.16 lat jak ona to wszystko wymieszała to aż szkoda mi jej było

Menu na wesele

03 lut 2013 - 16:42:37

Cytat
ZakreconaKaska26
ja mam wesele w pazdzierniku ale mniej wiecej juz wiem jak bedzie wygladac menu;)) wiadomo tradycyjnie rosół:P ziemniaki i rozne mięsa i surowki...na ciepłe dania- krokiety z barszczem, zupa gulaszowa, flaczki, udka z kurczaka...włascicielka zaproponowala tez frytki w miedzy czasie :P nie polecam na wesele bigosu i sałatek z majonezem ktore szybko sie psują, a do bigou dodaja byle co i mozna sie pochorowac zreszta po kapuscie wiadomo co sie dzieje;)) beda tez u mnie wszelakie sledziki, ryba po grecku, w galarecie, jakies koreczki itp. owoce,a na deser myslalam o szarlotce na ciepło z lodami;) jeszcze mam czas wiec takie rzeczy zostawiam na wakacje;P ale najwazniejsze jest dla mnie to by gosciom nie zabrakło niczego:) stoły maja byc pełne jedzenia i picia, nie ma nic gorszego niz wesele na ktorym nie ma co jeść :]
Cytat
lilthug1
Cytat
misiek18203
Cytat
tink_tink
Cytat
misiek18203
Cytat
male_p
Cytat
misiek18203
male P- Kazdy lubi inaczej:)

całkowicie to rozumiem. ale ja przykładowo nie jem mięsa, i moja kuzynka zapraszając mnie na swoje wesele zapytała o to - oczywiście nie robiłam problemów, powiedziałam, żeby nic specjalnego nie szykowała - i może warto by było pomyśleć o jakichś potrawach bez mięsa, jeśli będziecie mieć na imprezie większą grupę takich osób.

Znam doskonale swoich najblizszych(zadnych obcych czy znajomych rodzicow nie bedzie, bo to ze ja ma 7 rodzenstwa a moj narzeczony 6 razy 2 wszystkich to juz robi swoje, ogolnie moja najblizsza rodzina jest spora dla info) i wiem ze nie bedzie osob ktore miesa nie jedza, to wszystko jest zaplanowane i w ciemno nie ide:)

i super, i wy i goście będą zadowoleni :) a na takim tradycyjnym weselu fajny jest też taki "wiejski stół" - domowe wędliny, jakiś smalec, ogórki, itp

No wlasnie tego nie chcemy wiec jako zamiennik bedzie ten prosiak:)

Ja ostatnio bylam na weselu gdzie byl taki wiejski stol - dla mnie bomba!! Ogorki kiszone, smalec, wędlina (przepyszna, robione wg jakiejs tam dawnej receptury, a nie jakies g*wno , gdzie szynki 20% a 80% emulgatory;), chleb wlasnorecznie wypiekany - dla mnei naprawde super,super,super:)) goscie tez co chwile tam podchodzili,wiec akruat na tym weselu na ktorym ja bylam zrobilo to furorę i na swoim (o ile takowe kiedys bedzie:D) tez w to zainwestuje :)


tez bede miała taki stół :D z domowymi wyrobami:) jeszcze mój przyszły tesciu sam wędzi wiec przywiezie tez swoje wyroby i dorzuci ;) dla mnie to swietna sprawa! jak ktos nie lubi sledzika to chwyci za kiełbache:D takie swojskie rzeczy swietnie sie sprawdzaja bo nie wszyscy lubia jakies wynalazki kulinarne ;))

dokładnie!! poza tym nie trzeba nic odgrzewać, ewentualnie "uzupełniać" stół, a to jest raj dla facetów - śledziki, smalec, kiełbaska :D mój facet jak się do tego dorwał to pół wesela tylko chleb ze smalcem wcinał, bo uwielbia, zagryzał ogórkiem, popijał wódeczką i był przeszczęśliwy;) naprawdę fajna sprawa taki stół, nawet nie wiedziałam, że takie coś można załatwić na wesele, bo w sumie na nie nie chodzę, a tu niespodzianka! mile się zaskoczyłam :))

a jak teściu robi własne wyroby to już w ogóle!! mniam :)))

Menu na wesele

03 lut 2013 - 16:43:46

moja kuzynka miała na główne danie - krem z grzybów z ptysiami podany w bardzo nietypowy sposób , zamiast talerza była wielka buła...a na drugie piure e z ziemniaków do wyboru z kotletem ,dewolajem , nóżką kurczaka ,pałeczkami [podudzie kurczaka]deser lody z owocami ;]] na przystawki wędlina galaretki [nie owocowe ;p]salatami różnego rodzaju...xD

Menu na wesele

03 lut 2013 - 17:23:06

Cytat
lilthug1
Cytat
ZakreconaKaska26
ja mam wesele w pazdzierniku ale mniej wiecej juz wiem jak bedzie wygladac menu;)) wiadomo tradycyjnie rosół:P ziemniaki i rozne mięsa i surowki...na ciepłe dania- krokiety z barszczem, zupa gulaszowa, flaczki, udka z kurczaka...włascicielka zaproponowala tez frytki w miedzy czasie :P nie polecam na wesele bigosu i sałatek z majonezem ktore szybko sie psują, a do bigou dodaja byle co i mozna sie pochorowac zreszta po kapuscie wiadomo co sie dzieje;)) beda tez u mnie wszelakie sledziki, ryba po grecku, w galarecie, jakies koreczki itp. owoce,a na deser myslalam o szarlotce na ciepło z lodami;) jeszcze mam czas wiec takie rzeczy zostawiam na wakacje;P ale najwazniejsze jest dla mnie to by gosciom nie zabrakło niczego:) stoły maja byc pełne jedzenia i picia, nie ma nic gorszego niz wesele na ktorym nie ma co jeść :]
Cytat
lilthug1
Cytat
misiek18203

wiesz moim zdaniem jedzenie w sumie na weselu najwazniejsze...bo co z tego ze bedzie wódki morze jak nie bedzie miał człowiek czym zagryźć? dobre zarcie to podstawa:D byłam na weselu kuzynki, tak sie deklarowali ze bedzie super weselisko itp... fakt byloby super gdyby było na nim co jeść :] co podali do stołu to za 5 minut sciagali, tortu zjadlam jeden kęs bo gdy wrocilam z toalety to juz go nie miałam:] przez 2 h stały na stole same owoce:] jednym slowem porażka dlatego na moich stoły beda sie uginać :D nikt nie moze byc na weselu głodny!:) Polak głodny Polak zly:D hahaha
Cytat
tink_tink
Cytat
misiek18203
Cytat
male_p
Cytat
misiek18203
male P- Kazdy lubi inaczej:)

całkowicie to rozumiem. ale ja przykładowo nie jem mięsa, i moja kuzynka zapraszając mnie na swoje wesele zapytała o to - oczywiście nie robiłam problemów, powiedziałam, żeby nic specjalnego nie szykowała - i może warto by było pomyśleć o jakichś potrawach bez mięsa, jeśli będziecie mieć na imprezie większą grupę takich osób.

Znam doskonale swoich najblizszych(zadnych obcych czy znajomych rodzicow nie bedzie, bo to ze ja ma 7 rodzenstwa a moj narzeczony 6 razy 2 wszystkich to juz robi swoje, ogolnie moja najblizsza rodzina jest spora dla info) i wiem ze nie bedzie osob ktore miesa nie jedza, to wszystko jest zaplanowane i w ciemno nie ide:)

i super, i wy i goście będą zadowoleni :) a na takim tradycyjnym weselu fajny jest też taki "wiejski stół" - domowe wędliny, jakiś smalec, ogórki, itp

No wlasnie tego nie chcemy wiec jako zamiennik bedzie ten prosiak:)

Ja ostatnio bylam na weselu gdzie byl taki wiejski stol - dla mnie bomba!! Ogorki kiszone, smalec, wędlina (przepyszna, robione wg jakiejs tam dawnej receptury, a nie jakies g*wno , gdzie szynki 20% a 80% emulgatory;), chleb wlasnorecznie wypiekany - dla mnei naprawde super,super,super:)) goscie tez co chwile tam podchodzili,wiec akruat na tym weselu na ktorym ja bylam zrobilo to furorę i na swoim (o ile takowe kiedys bedzie:D) tez w to zainwestuje :)


tez bede miała taki stół :D z domowymi wyrobami:) jeszcze mój przyszły tesciu sam wędzi wiec przywiezie tez swoje wyroby i dorzuci ;) dla mnie to swietna sprawa! jak ktos nie lubi sledzika to chwyci za kiełbache:D takie swojskie rzeczy swietnie sie sprawdzaja bo nie wszyscy lubia jakies wynalazki kulinarne ;))

dokładnie!! poza tym nie trzeba nic odgrzewać, ewentualnie "uzupełniać" stół, a to jest raj dla facetów - śledziki, smalec, kiełbaska :D mój facet jak się do tego dorwał to pół wesela tylko chleb ze smalcem wcinał, bo uwielbia, zagryzał ogórkiem, popijał wódeczką i był przeszczęśliwy;) naprawdę fajna sprawa taki stół, nawet nie wiedziałam, że takie coś można załatwić na wesele, bo w sumie na nie nie chodzę, a tu niespodzianka! mile się zaskoczyłam :))

a jak teściu robi własne wyroby to już w ogóle!! mniam :)))


wiesz wedlug mnie jedzenie na weselu to podstawa:D byłam u kuzynki na weselu....tak sie chwalili ze jakie to super wesele nie bedzie;) owszem byloby super gdyby było na nim co jeść :D co postawili na stoł to po 15 minutach zabierali, torta tylko skubnełam bo jak poszłam do tolatety i wrocilam to mój talerzyk zniknał;] przez 2 h na stole stały tylko owoce... jednym slowem porażka....na weselu musi byc jedzenie!! zwlaszcza ze goscie przychodzą z pustym zoładkiem. a co do tych budek ze swojskim jedzeniem to chyba to jest najlepszy pomysł:) zwłaszcza dla facetów:P choc sama nie pogardze chlebem ze smalcem i ogórem:P u mnie stoły maja sie uginac od jedzenia:P nikt nie moze byc głodny;) POLAK GŁODNY POLAK ZLY :P haha :) przeciez zawsze mozna cos podgrzac i jak cos zostanie przeciez na poprawiny, a jak ktos bedzie miał ochote mozna mu nawet zapakowac do domu, przeciez to zaden problem... ja preferuje wesela typu domowe swojskie jedzenie, duzo mięsa i dobrych dodatków...nie przepadam za weselami w restauracjach gdzie jest sztywno, jakies wymyslne menu gdzie dostaje sie na talerz dwa ziemniaczki i kawałek jakiejs rybki ;P hehehe

Menu na wesele

03 lut 2013 - 17:31:59

TATAR ! u mojej siostry na weselu królował, zupa gulaszowa lub flaki, knedle z mięsem, galareta,szaszłyki, golonka itd

Menu na wesele

03 lut 2013 - 17:36:12

propnuje coś niemięsnego bo ja nie jem mięsa i jedyne co mogę zjeść na weselu to sałatka , owoc albo ciastko. Jem ryby ale to też jest rzadkością na weselach. Nie wiem dlaczego nikt w ramach obiadu nie zaproponuje , że jest możliwość zjedzenia ryby zamiast kotleta.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-03 17:37 przez 16kaja16.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gulasz