Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przekaski Sylwester

30 gru 2012 - 18:28:01

podbijam ja mysle o koreczkach z zawijanej tortilli fajnei to wyglada i smaczne :)

Przekaski Sylwester

30 gru 2012 - 18:28:29

Ja planuję gyros, kanapeczki, sałatkę jakąś makaronową, grecką, koreczki(śledziki), pieczrki faszerowane, kawałki kurczaka z różnymi sosami do wyboru, nachosy z sosami też, poza tym standard chipsy, popcorn, orzeszki i duuuuuuużo alkoholu :D

Przekaski Sylwester

30 gru 2012 - 18:30:11

Cytat
kinia2111
oj podpinam się! Też właśnie szukam inspiracji na przekąski na jeden gryz... Ze słodkości planuję oponki serowe :) Ewentualnie babeczki... Jeszcze się nie zdecydowałam. Do tego jakieś mini kanapeczki na chrupkim chlebku i jakieś koreczki, plus standard chipsy, popcorn... :) A macie jakieś fajne przepisy na drinki ze zwykłą czystą wódką? Tylko takie proste i tanie, co by nie wydawać fortuny na dodatkowe wódki smakowe czy inne likiery... ;)
Wódka z sokiem, tigerem, jest dużo pomysłów, poszukaj w google

Przekaski Sylwester

30 gru 2012 - 18:30:36

Krążki cebulowe. Szybka i sprawdzona przekąska to krakresy posmarowane pastą z tuńczyka/makreli (może byś gotowa), na to połówka winogrona. Znikają błyskawicznie.

Przekaski Sylwester

30 gru 2012 - 18:31:39

parówki w cieście francuskim! :) na ciepło i szybciutko się robi.

Przekaski Sylwester

30 gru 2012 - 18:32:31

Cytat
mycherry
multum tego w sieci
wójek google pomoze:D

Przekaski Sylwester

30 gru 2012 - 18:33:43

u mnie jest sałatka gyros, sałatka z makaronem z zupek chińskich a na ciepło chili con carne (część sylwestra spędzamy na rynku więc coś na rozgrzewkę się przyda). do tego jeszcze jakieś wedliny no i zrobiłam 3 dipy dla wielbicieli chipsów (curry, czosnkowy i pomidorowo-paprykowy)

Przekaski Sylwester

30 gru 2012 - 18:34:17

u nas sernik na zimno, sałatki i nuggetsy w cudownej panierce z sosami :)

Przekaski Sylwester

30 gru 2012 - 18:34:20

Ja nuggetsy smażę ale jak to woli:) a sosy to z głowy..np. czosnkowy to majonez, jogurt naturalny, czosnek, troche papryki ostrej mielonej, zioła..wszystko na oko daje. Słodko kwaśny to najprostrzy czyli majonez+ketchup i troche papryki konserwowej w kostkę, a ostry to majonez, ketchup, ząbek czosnku, ocet winny 1 łyżeczka, słodka mielona papryka, papryczka chilli lub tabasco, pieprz i sól:)

Przekaski Sylwester

30 gru 2012 - 18:40:20

ja sie chyba zdecyduje na te nuggetsy i jakas salatke lub tortille

Przekaski Sylwester

30 gru 2012 - 18:40:23

Ja rok temu byłam na imprezie organizowanej na zwykłej sali za 50zł od osoby. I był rosół, później ziemniaki, kotlet schabowy i do tego surówka. Były 2 rodzaje sałatek, kanapki, chipsy i duuuuuuużo alkoholu(wódka, piwo, i drinki z biedronki :D)

Przekaski Sylwester

30 gru 2012 - 18:48:15

Cytat
mzap88
u nas sernik na zimno, sałatki i nuggetsy w cudownej panierce z sosami :)

a możesz podać przepis na tą cudowną panierkę ? : )

niezweryfikowana
Posty: 1.367
Ostrzeżenia: 1/5

Przekaski Sylwester

30 gru 2012 - 18:53:06

Nuggetsy z dwoma sosami( białym i czerwonym), sałatka pieczarkowa, gyros, malutkie kanapeczki, koreczki śledziowe, grzybki marynowane, chipsy, paluszki o może wódy.
Najprostszy drink to Żubrówka z sokiem jabłkowym, wściekły pies też fajny sok malinowy, wódka, 2 krople tabasco. Ostatnio polubiłam taki drink: sok bananowy+sok z porzeczki + 50 wódki = pychotka

Przekaski Sylwester

30 gru 2012 - 19:01:13

Cytat
mycherry
multum tego w sieci
wójek google pomoze:D
Szkoda, że Tobie nie pomógł w poprawnym napisaniu słowa 'wujek'.

Przekaski Sylwester

30 gru 2012 - 19:08:26

Cytat
koras
Cytat
mycherry
multum tego w sieci
wójek google pomoze:D
Szkoda, że Tobie nie pomógł w poprawnym napisaniu słowa 'wujek'.
Wujek pewnie się zawstydził że taka duża dziołcha nie zna polskiej pisowni

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

barwniki spożywcze -gdzie..?