Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciasta siostry Anastazji - opinie

23 lis 2012 - 10:44:36

Ostatnio dostałam w prezencie książkę "103 ciasta siostry Anastazji". Przejrzałam ją i wszystkie te wypieki bardzo ładnie wyglądają na zdjęciach:) Jestem ciekawa, czy któraś z Was próbowała piec lub gotować coś z przepisów siostry Anastazji? Wszystko wychodzi OK?

Do wszelkich "kuchennych rewolucji" mam 2 lewe ręce :D ale z tego co widzę przeglądając książkę, nie wymagają one jakichś większych cudów.

Macie jakieś inne książki siostry Anastazji? Polecacie?

Ciasta siostry Anastazji - opinie

24 lis 2012 - 11:50:50

świetne ma przepisy :)

Ciasta siostry Anastazji - opinie

24 lis 2012 - 19:26:15

Fajne przepisy, moja babcia ją ma i wychodzi wszystko..

Ciasta siostry Anastazji - opinie

24 lis 2012 - 22:41:45

przepisy ma super i wychodza fajnie.Ogladam ja na programie Religia jesli akurat przelaczam kanaly i ona jest to juz zostaje i z ciekawoscia ogladam jej wspaniale przepisy.

Ciasta siostry Anastazji - opinie

26 lis 2012 - 22:06:14

Jest genialna! Polecam nie tylko ciasta ale i potrawy. Jej książki są w naszym domu od kilku lat. ;)

Ciasta siostry Anastazji - opinie

27 lis 2012 - 06:18:26

Mam 2 książki Siostry Anastazji, upiekłam kilka ciast z tych książek, wychodzą bardzo pyszne i są łatwe do zrobienia. W jednym przepisie był chyba błąd, była podana za mała ilość składników bo masa do ciasta wyszła mi za bardzo rzadka i wylewała się z ciasta a w opisie pisało że ma być gęsta, zmodyfikowałam przepis i następnym razem dałam więcej składników i wyszło ok.

Ciasta siostry Anastazji - opinie

02 gru 2012 - 18:31:51

Dzięki za ten post ! Też mam tą książkę, ale ani razu jeszcze z niej nie brałam przepisów bo jakoś nie byłam przekonana. Teraz na pewno coś dobrego upiekę: D

niezweryfikowana
Posty: 312
Ostrzeżenia: 2/5

Ciasta siostry Anastazji - opinie

05 gru 2012 - 22:11:30

Moja mama ma wszystkie ksiązki Anastazji i zawsze wszystko wychodzi tak jak ma być:)

Ciasta siostry Anastazji - opinie

12 gru 2012 - 23:24:14

Moja mama również korzysta ze wszystkich przepisów siostry Anastazji. Wszystko wychodzi tak jak ma być, w niektórych książkach kucharskich lubili"mylić" się w ilości dodawanych produktów.

Ciasta siostry Anastazji - opinie

17 gru 2012 - 16:16:57

przepisy mega, mamy w domu kilka jej książek i często z nich korzystamy z mamą ;) wszystko wychodzi jak trzeba

Ciasta siostry Anastazji - opinie

17 gru 2012 - 22:48:57

moja mama ma jakieś ksiazki z tej seri, ciasta też piekła wg tych przepisów i zawsze wychodizły świetne :) z resztą ciasta mojej mamy zawsze są udane :)

Ciasta siostry Anastazji - opinie

19 gru 2012 - 13:20:00

Moja mama piecze wzorując się na tych przepisach, zawsze wszystko wychodzi śliczne i przede wszystkim pyszne :)

Ciasta siostry Anastazji - opinie

19 gru 2012 - 17:13:50

nie mam, mysle ze fajne bada :)

Ciasta siostry Anastazji - opinie

19 gru 2012 - 19:21:37

Też mam wszystkie książki:)
Super przepisy:) i wszystko wychodzi:)

zweryfikowana
Posty: 1.296
Ostrzeżenia: 1/5

Ciasta siostry Anastazji - opinie

20 gru 2012 - 18:13:03

Cytat
baniaczka
Moja mama piecze wzorując się na tych przepisach, zawsze wszystko wychodzi śliczne i przede wszystkim pyszne :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najdroższa kawa świata z... odchodów!