Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Maszynka do waty cukrowej

01 lis 2012 - 23:40:18

Witam!

Mam pytanie. Otóż poszukuję maszynki do waty cukrowej (moja młodsza siostra koniecznie chce taką na urodziny, i tak mnie nakręciła że aż samej zachcialo mi się tej waty :D) i wiem, że są do kupienia na all, ale te które przeglądam mają dużo negatywnych komentarzy, jak nie dotyczących jakości, to długiego czasu oczekiwania na przesyłkę... Dlatego chciałam zapytać, czy może ktoś z Was widział taką maszynkę w sklepie stacjonarnym? Widziałam już do lodów i do popcornu i różne inne bajery, ale nie znalazłam takiej maszynki do waty;) Liczę na Waszą pomoc:D

Maszynka do waty cukrowej

01 lis 2012 - 23:42:22

nie mam pojęcia
ale za czasów dzieciństwa też marzyłam żeby takie coś mieć :)

zweryfikowana
Posty: 1.775
Ostrzeżenia: 1/5

Maszynka do waty cukrowej

01 lis 2012 - 23:42:30

jedyne co mi przychodzi do glowy to wlasnie allegro. nie kojarze zadnych normalnych sklepow z takimi maszynkami ;)

Maszynka do waty cukrowej

01 lis 2012 - 23:43:06

ojeeej, moje największe niespełnione marzenie :C nie mam pojęcia gdzie taką dostać

Maszynka do waty cukrowej

01 lis 2012 - 23:43:48

ja kiedyś widziałam w jakimś sklepie ale to było z jakieś 2 lata temu.. poszukaj po sklepach a nuż coś znajdziesz ;p

Maszynka do waty cukrowej

01 lis 2012 - 23:44:22

ja swoją kupiłam z 4 lata temu w lidlu, miała być porządna, ale okazała się bublem, zrobiłam może raz waty - wychodziły malutkie, a potem doczyścić to to koszmar :D

Maszynka do waty cukrowej

01 lis 2012 - 23:44:55

A może jakieś komisy?Też widziałam na all, nawet mojej przyjaciółki mama kupiła, ale to była taka mała maszynka.

Maszynka do waty cukrowej

01 lis 2012 - 23:48:03

no własnie nie bardzo mam czas na latanie po różnych sklepach i liczę na to że jednak ktos takie cudo widział :D albo zostaje allegro, chociaż obawiam się jakości tego co przyjdzie z powodu tych koemnatrzy... chyba że kupię sobie taką wielką od razu ze stoiskiem do sprzedaży to na pewno będzie działać :D jedyne dwa tysiące i ta dam :D

Maszynka do waty cukrowej

01 lis 2012 - 23:50:03

w tv mango była kiedyś i klaudiusz z big brothera reklamował :D

Maszynka do waty cukrowej

01 lis 2012 - 23:54:37

jaaacie, zawsze taką chciałam! kiedyś ją kupię! :))
co do urządzenia -widziałam takie w sklepie "toys4boys", w internecie też takie są, a przynajmniej były na stronkach z podobnymi rzeczami.

Maszynka do waty cukrowej

01 lis 2012 - 23:55:33

pamiętam tą reklamę :D

a ta z lidla była firmy lidl czy jakiejś innej? :P żebym wiedziala jakiej nie kupować jak coś :D

Maszynka do waty cukrowej

01 lis 2012 - 23:57:01

Sama bym taką maszynę chciała! ;D

Maszynka do waty cukrowej

01 lis 2012 - 23:58:43

Tez kupilam taka,watki malutkie,duzo czasu zajmuje robienie i to czyszczenie.Kilka razy zrobilismy i od kilku lat nieuzywamy.Kupilam jak reklamowali wlasnie w tv,mozliwe ze z MANGO, ale musze przyznac ze byl smaczne i ten zapach unoszacy sie w calym mieszkaniu...narobilam sobie apetytu.

Maszynka do waty cukrowej

02 lis 2012 - 00:01:07

Zapytam sąsiada :D
Kiedys pracowałam u niego na tatooo i miał chyba też te cuda :D

Maszynka do waty cukrowej

02 lis 2012 - 00:05:37

Aż sprawdziłam na all. Są po 86zł tkie rózowe i na ok 1800 komentarzy są tylko 2 negatywy. Ja bym spróbowała kupiću tego sprzedawcy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przepisy