Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Menu na chrzciny

01 lis 2012 - 11:16:31

Alkohol może być i na chrzcinach jak i na komunii, ale może też go nie być, kwestia indywidualna przecież.

Menu na chrzciny

01 lis 2012 - 11:21:18

Cytat
Evans18
Alkohol może być i na chrzcinach jak i na komunii, ale może też go nie być, kwestia indywidualna przecież.
Dokładnie. Poza tym to że jest alkohol nie znaczy że trzeba się schlać jak świnia

Menu na chrzciny

01 lis 2012 - 11:28:11

tak, i jeszcze zespol wynajmijcie...ludzie chrzciny to nie wesele, niektórzy chyba zapominaja o sensie chrzcin czy komunii i robią z tego wielkie przedsięwzięcia, bez przesady

zweryfikowana
Posty: 869
Ostrzeżenia: 1/5

Menu na chrzciny

01 lis 2012 - 11:32:17

może i kwestia indywidualna, u mnie na chrzcinach nie było alkoholu i wydaje mi się to dziwne, może w waszych regionach to normalne.. to jest swięto dziecka, nie wasze, pierwszy sakrament w życiu a wy bibę robicie?? chyba jestem jakaś dziwna ale ja to tak widzę...

Menu na chrzciny

01 lis 2012 - 11:36:18

Cytat
kashvi
tak, i jeszcze zespol wynajmijcie...ludzie chrzciny to nie wesele, niektórzy chyba zapominaja o sensie chrzcin czy komunii i robią z tego wielkie przedsięwzięcia, bez przesady
I tak zaproszona jest najbliższa rodzina tylko, ta z którą ma się kontakt na codzień. I żadna biba tylko zwykłe przyjęcie rodzinne, to że jest alkohol nie znaczy że jakaś wielka popijawa jest.

Menu na chrzciny

01 lis 2012 - 11:38:09

U mnie też nie było alkoholu, bo w sumie albo każdy był za kierowcę, albo nie pił po prostu. A i trochę też nam wyleciało z głowy, żeby kupić jakąś flaszkę :)

Menu na chrzciny

01 lis 2012 - 12:05:06

Cytat
Evans18
U mnie też nie było alkoholu, bo w sumie albo każdy był za kierowcę, albo nie pił po prostu. A i trochę też nam wyleciało z głowy, żeby kupić jakąś flaszkę :)
A u mnie w rodzinie często pije się wino do zwykłego obiadu więc nigdy takich rzeczy nie brakuje

Menu na chrzciny

05 lis 2012 - 12:04:00

wczoraj byłam na chrzcinach to podam menu :)
Rosół flaki
karkówka, sos z grzybami ,ziemniaki surówki
Barszcz czerwony, krokiety, pierogi, babka ziemniaczana.
Przystawki:
3 rodzaje sałatek
Jajka 3 rodzaje
Wędliny
Szynka zawijana a w środku farsz
Kurczak do maczania z sosem czosnkowym
tatar
Owoce
kilka rodzai ciast, tort

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maszynka do waty cukrowej