Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

38 minut temu

elektryka sklep

44 minut temu

wakacje last minute

59 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:11:50

Cześć, moja siostra ma parapetówkę i chcę jej kupić coś do domu. Ma dość ubogo wyposażona kuchnię więc pomyślałam o <moderacja, spam>, chyba to każdemu się przyda. Jaki lepiej kupić metalowy czy drewniany? a może inne nowoczesne wzory, macie coś ciekawego na mysli? Chętnie skorzystam z porady :)


<moderacja> Poprawiona literówka w tytule

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-19 14:15 przez moderator.

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:13:10

Nie używam, więc nie pomogę. chyba lepiej metalowy bo drewniany ciężko umyć i pozbyć się pleśni.

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:13:18

jak juz to drewniany :P drewno jest materialem naturalnym pieczywo bedzie mialo dostep do ''swiezego'' powietrza



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-31 16:14 przez perla87.

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:14:47

zaintrygował mnie tytuł :D myśłałam,że to jakiś nowy modny rodzaj butów albo ubrań ;P

ja kupiłabym metalowy, lubie minimalizm :)

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:15:15

zdecydowanie drewniany, ewentualnie plastikowy

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:18:08

Cytat
kiciek1985
Nie używam, więc nie pomogę. chyba lepiej metalowy bo drewniany ciężko umyć i pozbyć się pleśni.


hm...wystarczy podlozyc recznik papierowy i problem plesni z glowy :P wg nikt tak dlugo raczej chleba nie trzyma by az splesnial :P

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:19:48

Zależy jak chce wyposażać sobie kuchnię. Jeżeli na oknie ma np. bambusową roletę i jakieś tacki też bambusowe, to na pewno drewniany będzie lepiej pasował. Ja jestem użytkownikiem - wcześniej drewnianego, a obecnie metalowego. Obydwa ładne są na początku, potem i tak robią się na nich plamy z byle powodu. Obecnie ten metalowy przykrywam ręcznikiem kuchennym, bo mnie trafia, gdy muszę go ciągle czyścić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-31 16:20 przez PaniGami.

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:22:02

Cytat
mmm_margareth
zdecydowanie drewniany, ewentualnie plastikowy

prosze, nie plastykowy, zalatuje tandeta jak nie wiem co !
to zalezy jak jest urzadzona kuchnia :) jesli w takim stylu "jak u mamy" to drewniany, a jesli bardziej nowoczesnie to metalowy :)

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:25:11

Zależy jaki ma styl w domu, meble, kolory w kuchni itd.

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:26:58

całkiem fajne ale może pomyśl o czymś konkretniejszym, jak np zestw noży (jesli nie ma), albo jakiś sprzęt AGD? Tylko to oczywiście wiąże się z większymi kosztami.... Zależy jaki masz budżet.

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:29:55

Cytat
perla87
Cytat
kiciek1985
Nie używam, więc nie pomogę. chyba lepiej metalowy bo drewniany ciężko umyć i pozbyć się pleśni.


hm...wystarczy podlozyc recznik papierowy i problem plesni z glowy :P wg nikt tak dlugo raczej chleba nie trzyma by az splesnial :P

porządny chleb a nie badziew z mnóstwem konserwantów pleśnieje niekiedy po 4 dniach. zresztą zapytaj moich rodziców, którzy kupują a nie jedzą ile razy wyrzucali spleśniały chleb.

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:40:19

Cytat
kiciek1985
Cytat
perla87
Cytat
kiciek1985
Nie używam, więc nie pomogę. chyba lepiej metalowy bo drewniany ciężko umyć i pozbyć się pleśni.


hm...wystarczy podlozyc recznik papierowy i problem plesni z glowy :P wg nikt tak dlugo raczej chleba nie trzyma by az splesnial :P

porządny chleb a nie badziew z mnóstwem konserwantów pleśnieje niekiedy po 4 dniach. zresztą zapytaj moich rodziców, którzy kupują a nie jedzą ile razy wyrzucali spleśniały chleb.

kiciek i tu, chyba po raz pierwszy, się z tobą nie zgodzę, porządny chleb schnie, a nie pleśnieje, kiedyś to było nie do pojęcia żeby chleb spleśniał mógł uschnąć na kamień, ale nie spleśnieć, a co do chlebaka to
http://inplusmarket.pl/pl/p/CHLEBAK-BERGHOFF-POJEMNIK-UNIWERSALNY-ORION/428
http://www.akcesoria-kuchenne.pl/chlebak-cubo-berghoff-1108681-id-299.aspx
aczkolwiek ich cena jest powalająca.

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:43:39

chlebak? hmmm jak dla mnie niepotrzebny grat, lepiej kup np młynek do przypraw, albo jakieś fajne designerskie miski

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:51:45

kub jakies szklaneczki z dzbankiem np

niezweryfikowana
Posty: 286
Ostrzeżenia: 1/5

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:51:54

Zalezy w jakim stylu ma zrobiona kuchnie.W moim domu nie uzywa sie chlebaka, wiec mysle, ze to zbedny przedmiot. Moze potrzebuje garnki? To jej sie bardziej przyda, a kosztuja tyle samo co dobry chlebak ;-) albo po prostu spytaj czego potrzebuje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Menu na chrzciny