Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

tabernakula sklep

19 minut temu

zakupy internetowe

44 minut temu

Budowa domu

48 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciekawe pomysły na kolacje

10 kwi 2014 - 20:11:12

Hej :) Ja polecam takie kanapeczki z ciasta francuskiego z ulubionymi dodatkami, ja robiłam z przepisu: http://zjemto.blox.pl/2013/12/Brokuly-w-ciescie-francuskim.html
Szybkie, smaczne, nawet jak wystygną :


Często też robię farsz: kroję w kostkę ugotowane jajko, szynkę, paprykę, szczypiorek, ser żółty, solę i pieprzę, mieszam wszystko, a tak przygotowany farsz nakładam na chleb tostowy i wstawiam do piekarnika, aż wszystko się przypiecze, a ser rozpuści i sklei całość :) Z ketchupem - pycha !! Z kolacji zawsze zostaje dużo farszu, więc mam też śniadanie na następny dzień :D Pysznie, zdrowo i szybciutko :D

ciekawe pomysły na kolacje

11 kwi 2014 - 11:13:50

Wszystkmo zależy od naszego smaku i apetytu,ale jedno jest pewne,kolację należy jadać pomiędzy 18.00 a 18.30. Najlepiej posiłki lekkostrawne,aby nie przeciążać naszego żołądka, czyli : szynka, ciemne pełnoziarniste pieczywo, masło,pomidory,papryka,jajko na miękko, paróweczki na gorąco,może być np smażone albo na parze ryba.Pomysłów jest wiele tylko czasami chęci brak ;)

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

ciekawe pomysły na kolacje

01 maj 2014 - 13:35:49

twarożek+szczypiorek+rzodkiewka+pomidorek+troszkę śmietanki= mniam:D

ciekawe pomysły na kolacje

24 maj 2014 - 18:44:03

Spaghetti z krewetkami (najlepiej królewskimi)na masełku z czosnkiem i zieloną pietruszką. Pycha tak

ciekawe pomysły na kolacje

27 maj 2014 - 13:31:02

Może jakieś tarty na słono? :)

niezweryfikowana
Posty: 99
Ostrzeżenia: 2/5

ciekawe pomysły na kolacje

04 cze 2014 - 15:23:00

Hmm no to może zapiekankę, albo jakieś tosty? U mnie królują tosty hawajskie z indykiem, aczkolwiek można robić je również z kurczakiem tak jak tutaj http://www.sprawdzonydrob.pl/smaczny-drob/przepisy-kulinarne/dania-z-indyka/art,44,tost-hawajski-z-kurczaka-lub-indyka-qafp-4-sztuki.html Mówię wam świetna sprawa :) Szybko, tanio i sycąco :)

ciekawe pomysły na kolacje

11 cze 2014 - 10:19:19

Ja często robię najpyszniejsze zapiekanki tzn:

razowe kromki chleba posmarowane masłem czosnkowym, na to ser żółty lub mozarella, plasterek pomidorka i oliwki. Wszystko zapiekamy chwilę w piekarniku, do roztopienia serka :)

ciekawe pomysły na kolacje

11 cze 2014 - 11:18:37

Cytat
kineko
Hej :) Ja polecam takie kanapeczki z ciasta francuskiego z ulubionymi dodatkami, ja robiłam z przepisu: http://zjemto.blox.pl/2013/12/Brokuly-w-ciescie-francuskim.html
Szybkie, smaczne, nawet jak wystygną :
[attachment 946660 171717.jpg]

Często też robię farsz: kroję w kostkę ugotowane jajko, szynkę, paprykę, szczypiorek, ser żółty, solę i pieprzę, mieszam wszystko, a tak przygotowany farsz nakładam na chleb tostowy i wstawiam do piekarnika, aż wszystko się przypiecze, a ser rozpuści i sklei całość :) Z ketchupem - pycha !! Z kolacji zawsze zostaje dużo farszu, więc mam też śniadanie na następny dzień :D Pysznie, zdrowo i szybciutko :D

eeeejjj :D zajrzałam na tą stronę i w ogóle jak tak patrzę to co przepis to fajny! bardzo inspirująca stronka! dzięki! :D

ciekawe pomysły na kolacje

30 lip 2014 - 12:58:48

Ja na kolację robię raczej lekkie sałaty z różnymi dodatkami. Jak ma być bardziej treściwie, to układam na dużej patelni krążki czerwonej papryki, a do środka wlewam masę jajeczną z dodatkami (szynka, cebula, pieczarki, sporo zieleniny,co kto lubi) i zapiekam - podaję z bagietką i sałatą z pomidorem i oliwkami.

ciekawe pomysły na kolacje

01 sie 2014 - 08:03:44

kinkeo rewelacyjne sa Twoje kanapeczki.

ciekawe pomysły na kolacje

02 sie 2014 - 17:49:36

Może koktajlowa tarta?Przepis dla chętnych
http://www.niebojem.pl/koktajlowa-tarta/



ciekawe pomysły na kolacje

26 wrz 2014 - 11:18:41

Ja uwielbiam grzanki - robisz normalne klanaopki z serem jak do pracy, obtaczas w jajku i na patelnie. Na to jeszcze ketchup. pychota.

niezweryfikowana
Posty: 122
Ostrzeżenia: 2/5

ciekawe pomysły na kolacje

29 wrz 2014 - 17:00:28

zapiekane bułeczki z pieczarkami i jajeczkiem:)..przepis na moim skromnym :)
blogu kulinarnym

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DZIEWCZYNY JAKIS FAJNY FILM ?