Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciekawe pomysły na kolacje

10 kwi 2014 - 20:11:12

Hej :) Ja polecam takie kanapeczki z ciasta francuskiego z ulubionymi dodatkami, ja robiłam z przepisu: http://zjemto.blox.pl/2013/12/Brokuly-w-ciescie-francuskim.html
Szybkie, smaczne, nawet jak wystygną :


Często też robię farsz: kroję w kostkę ugotowane jajko, szynkę, paprykę, szczypiorek, ser żółty, solę i pieprzę, mieszam wszystko, a tak przygotowany farsz nakładam na chleb tostowy i wstawiam do piekarnika, aż wszystko się przypiecze, a ser rozpuści i sklei całość :) Z ketchupem - pycha !! Z kolacji zawsze zostaje dużo farszu, więc mam też śniadanie na następny dzień :D Pysznie, zdrowo i szybciutko :D

ciekawe pomysły na kolacje

11 kwi 2014 - 11:13:50

Wszystkmo zależy od naszego smaku i apetytu,ale jedno jest pewne,kolację należy jadać pomiędzy 18.00 a 18.30. Najlepiej posiłki lekkostrawne,aby nie przeciążać naszego żołądka, czyli : szynka, ciemne pełnoziarniste pieczywo, masło,pomidory,papryka,jajko na miękko, paróweczki na gorąco,może być np smażone albo na parze ryba.Pomysłów jest wiele tylko czasami chęci brak ;)

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

ciekawe pomysły na kolacje

01 maj 2014 - 13:35:49

twarożek+szczypiorek+rzodkiewka+pomidorek+troszkę śmietanki= mniam:D

ciekawe pomysły na kolacje

24 maj 2014 - 18:44:03

Spaghetti z krewetkami (najlepiej królewskimi)na masełku z czosnkiem i zieloną pietruszką. Pycha tak

ciekawe pomysły na kolacje

27 maj 2014 - 13:31:02

Może jakieś tarty na słono? :)

niezweryfikowana
Posty: 99
Ostrzeżenia: 2/5

ciekawe pomysły na kolacje

04 cze 2014 - 15:23:00

Hmm no to może zapiekankę, albo jakieś tosty? U mnie królują tosty hawajskie z indykiem, aczkolwiek można robić je również z kurczakiem tak jak tutaj http://www.sprawdzonydrob.pl/smaczny-drob/przepisy-kulinarne/dania-z-indyka/art,44,tost-hawajski-z-kurczaka-lub-indyka-qafp-4-sztuki.html Mówię wam świetna sprawa :) Szybko, tanio i sycąco :)

ciekawe pomysły na kolacje

11 cze 2014 - 10:19:19

Ja często robię najpyszniejsze zapiekanki tzn:

razowe kromki chleba posmarowane masłem czosnkowym, na to ser żółty lub mozarella, plasterek pomidorka i oliwki. Wszystko zapiekamy chwilę w piekarniku, do roztopienia serka :)

ciekawe pomysły na kolacje

11 cze 2014 - 11:18:37

Cytat
kineko
Hej :) Ja polecam takie kanapeczki z ciasta francuskiego z ulubionymi dodatkami, ja robiłam z przepisu: http://zjemto.blox.pl/2013/12/Brokuly-w-ciescie-francuskim.html
Szybkie, smaczne, nawet jak wystygną :
[attachment 946660 171717.jpg]

Często też robię farsz: kroję w kostkę ugotowane jajko, szynkę, paprykę, szczypiorek, ser żółty, solę i pieprzę, mieszam wszystko, a tak przygotowany farsz nakładam na chleb tostowy i wstawiam do piekarnika, aż wszystko się przypiecze, a ser rozpuści i sklei całość :) Z ketchupem - pycha !! Z kolacji zawsze zostaje dużo farszu, więc mam też śniadanie na następny dzień :D Pysznie, zdrowo i szybciutko :D

eeeejjj :D zajrzałam na tą stronę i w ogóle jak tak patrzę to co przepis to fajny! bardzo inspirująca stronka! dzięki! :D

ciekawe pomysły na kolacje

30 lip 2014 - 12:58:48

Ja na kolację robię raczej lekkie sałaty z różnymi dodatkami. Jak ma być bardziej treściwie, to układam na dużej patelni krążki czerwonej papryki, a do środka wlewam masę jajeczną z dodatkami (szynka, cebula, pieczarki, sporo zieleniny,co kto lubi) i zapiekam - podaję z bagietką i sałatą z pomidorem i oliwkami.

ciekawe pomysły na kolacje

01 sie 2014 - 08:03:44

kinkeo rewelacyjne sa Twoje kanapeczki.

ciekawe pomysły na kolacje

02 sie 2014 - 17:49:36

Może koktajlowa tarta?Przepis dla chętnych
http://www.niebojem.pl/koktajlowa-tarta/



ciekawe pomysły na kolacje

26 wrz 2014 - 11:18:41

Ja uwielbiam grzanki - robisz normalne klanaopki z serem jak do pracy, obtaczas w jajku i na patelnie. Na to jeszcze ketchup. pychota.

niezweryfikowana
Posty: 122
Ostrzeżenia: 2/5

ciekawe pomysły na kolacje

29 wrz 2014 - 17:00:28

zapiekane bułeczki z pieczarkami i jajeczkiem:)..przepis na moim skromnym :)
blogu kulinarnym

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DZIEWCZYNY JAKIS FAJNY FILM ?