Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

potrawy na romantyczna kolacje.

04 wrz 2012 - 21:33:01

planuje przygotowac kolacje z okazji powrotu mojego faceta, ktora tez zwiazana jest z nasza rocznica. Niestety nie wiem co moge dobrego przyrzadziac. w gre nie wchodzi pizza czy spagetti, ale tez nie jakies super wynwintne dania.Moze Wy macie jakis pomysl?

potrawy na romantyczna kolacje.

14 wrz 2012 - 20:29:59

podbijam temat bo rowniez chetnie sie dowiem co Szafowiczki gotuja dla swoich mezczyzn :D

potrawy na romantyczna kolacje.

14 wrz 2012 - 20:35:06

Mój bardzo lubi pierś z kurczaka przyrządzoną w papirusie (Winiary pomysł na papirus, najlepsza jest z czosnkiem i ziołami). Poczytaj w interencie o tym :) Naprawdę pierś jest pyszna i się robi to bardzo szybko :) Do piersi daję frytki lub ziemniaczki opiekane i sałatkę colesław :)

potrawy na romantyczna kolacje.

30 wrz 2012 - 11:46:50

no pierś w papirusie jest extra ! 10 minut i gotowe. Pysznośći polecam !

zweryfikowana
Posty: 2.412
Ostrzeżenia: 1/5

potrawy na romantyczna kolacje.

30 wrz 2012 - 11:51:03

ja robie opiekane ziemniaczki i masz duzo mozliwosci z mieskiem ja zazwyczaj kupuje winiary pomysl na wsypujesz proszek do miesa mieszasz pieczesz godzinke w piekarniku i gotowe zawsze sie udaje ;p i do tego sałata z pomidorkiem cebulka ogorkiem pieprz sol i gitara xD

potrawy na romantyczna kolacje.

03 paź 2012 - 10:17:07

Ja polecam : penne z wędzonym łososiem (koszt zrobienia na 4 porcje to około 15 zł) + wino (białe najlepiej)

Składniki
wędzony łosoś w plastrach
pomidory
cebula
makaron penne

Do sosuzły/b]
śmietana 18%
przyprawa bazylia
sól, pieprz, cukier



Kroję wędzonego łososia, pomidory i cebulkę w kostkę. Wszystko smażę na patelni pod przykrywką.
Gdy wszystko jest miękkie, dodaję do tego śmietanę. Doprawiam bazylią, cukrem, solą i pieprzem.
Wsypuję makaron i gotowe!

Prawda, że proste? :)





potrawy na romantyczna kolacje.

03 paź 2012 - 10:29:50

potrzebuję jakiś pomysł na dzisiaj więc też się chętnie dowiem :)

potrawy na romantyczna kolacje.

03 paź 2012 - 10:53:06

W takim razie dzisiaj się wezmę za pierś w papirusie :)

potrawy na romantyczna kolacje.

03 paź 2012 - 11:03:45

jesli lubi ryby i owoce morza to moim zdaniem dosc tanio i fajnie wygldaja owoce morza z makaronem:)

potrawy na romantyczna kolacje.

03 paź 2012 - 11:06:20

a może kolacja tematyczna - np włoska, francuska, meksykańska - do tego muzyka charakterystyczna, i wystrój ? :)

potrawy na romantyczna kolacje.

03 paź 2012 - 11:09:18

Ooo ja na dziesiejszą kolację też planuje zrobić tą piers w papirusie;P dobrze, że jest kilka pozytywnych opinii ;D

potrawy na romantyczna kolacje.

03 paź 2012 - 11:09:36

Moim sprawdzonym sposobem jest pieczony łosoś na szpinaku i pieczone ziemniaczki.
Łososia dporawiam solą i pieprzem., do piekarnika na jakieś 20 mintu
Szpinak gotóję, dodaję czosnek, masełko, sól i pieprz
A ziemnaczki w mundurkach najpierw trochę gotuję, a potem kładę je na blaszce i dopiero przyprawiam. Sól, czosnek, świerze zioła i duużo masełka
Smacznego :) Znalazłam zdjęcie jak powinno to wyglądać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-03 11:10 przez brylantowa.

potrawy na romantyczna kolacje.

03 paź 2012 - 11:21:33

truskawki z bitą śmietana + szampan na deser:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Likier kukułka