Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

14 minut temu

Sklep internetowy

58 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jajka

19 lut 2012 - 14:50:39

Jakie kupujecie?? Od jakiegos czasu kupuje 30sztuk z chowu ściółkowego takie mniejsze, na początku kosztowały 8zł później 9 teraz prawie 11 złotych Zastanawiam się nad kupowaniem jaj ekologicznych tylko gdzie takie znaleźć? i ile kosztują?? gdzie kupujecie jajka?:)

jajka

19 lut 2012 - 14:53:33

u mnie pod blokiem w warzywniaku Pani sprzedaje jajka w wolnego chowu za 65gr za sztuke. Ja mam od babci, chociaz nie wiem czy takie wiejskie są ekologiczne, słyszałam ze jednak lepsze sa te "oznakowane", ale smak nie do porowniania ;) popytaj,moze ktos ze znajomych ma dziadków na wsi

jajka

19 lut 2012 - 14:55:21

ja kupuje w Biedronce :P

jajka

19 lut 2012 - 14:55:33

Mój tato kupuje wiejskie na placu takim spożywczym, jedno jajo kosztuje 70 gr więc sporo jak dla mnie, ale różnicę widać ;)

jajka

19 lut 2012 - 14:56:00

No u nas sąsiadka miała kury to jajka były cudowne :D A kogel-mogel z takich! Poezja! :)

Teraz kupujemy jajka w takim sklepiku małym: ludzie mają fermę dużą, i są z chowu wolnego i ściółkowego. Cen nie znam bo rodzice kupują a ja jak zjeżdżam do domu na weekend to przywożę do akademika sobie :D

jajka

19 lut 2012 - 14:56:04

ja mam swoje kury :D i piękne, swojskie, ekologiczne jajka. są duże, mają aż pomarańczowe żółtka i biszkopt jest o wiele pulchniejszy niż z tych sklepowych.

jajka

19 lut 2012 - 14:56:39

Ale jaja ;) Kup se kure niech Ci znosi;)

jajka

19 lut 2012 - 14:57:17

ja nie kupuję jajek, listonosz mi przynosi od moich kurek :)

jajka

19 lut 2012 - 14:58:21

Cytat
KotiPat
Ale jaja ;) Kup se kure niech Ci znosi;)
lolol, kocham cię serce

jajka

19 lut 2012 - 14:58:59

Jak od czasu do czasu jadę do domu, to dostaję 10-20 jajek od mojej babci, a ona kupuje od jakiejś pani wiejskie. Nie mam pojęcia po ile są i nie wiem gdzie znaleźć takie u siebie:) A jak muszę kupić sama to staram się przynajmniej z chowu ściółkowego, w realu ostatnio kupiłam chyba za 6-7zł. Ale najczęściej kupuję wszystko w lidlu albo biedronce a tam są tylko klatkowe :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-19 15:00 przez kouala.

jajka

19 lut 2012 - 15:00:12

na pewno masz znaojmych na wsi, albo ktokolwiek czasami wybiera sie na wies, tam na pewno mozesz kupowac od kogokolwiek jajka i wspomoc jakąś rodzinę w ten sposob, a jajka sa ekologiczne i wg mnie lepsze niz te ze sklepow

jajka

19 lut 2012 - 15:04:50

Cytat
dwaGuziki
na pewno masz znaojmych na wsi, albo ktokolwiek czasami wybiera sie na wies, tam na pewno mozesz kupowac od kogokolwiek jajka i wspomoc jakąś rodzinę w ten sposob, a jajka sa ekologiczne i wg mnie lepsze niz te ze sklepow
to zależy co kto lubi, jak ja patrzę na te wiejskie kury grzebiące w górze obornika albo chodzące po zwałach eternitu z tyłu za stodołą to jakoś mi się odechciewa ekologicznych wytworów owych kurek...

jajka

19 lut 2012 - 15:06:31

A ja kupilam na sprubowanie strusie jajo...ogromne,dziurke robilam gwozdziem i mlotkiem a omlet byl przeogromny,ale najwazniejsze ze juz wiem jak smakuje-jest bardziej delikatne w smaku od kurzego i wiecej juz nie kupie.Slono kosztowal mnie ten omlet.A kurze czasami kupuje od kobiet ze wsi,z wlasnego chowu i wolno biegajace-przywoza do nas ludzie z pobliskich okolic samochodem,wiejski twarozek tez mozna dostac i inne rarytasy.

jajka

19 lut 2012 - 15:06:33

Mam swoje.

jajka

19 lut 2012 - 15:22:48

Cytat
alicja70
Cytat
dwaGuziki
na pewno masz znaojmych na wsi, albo ktokolwiek czasami wybiera sie na wies, tam na pewno mozesz kupowac od kogokolwiek jajka i wspomoc jakąś rodzinę w ten sposob, a jajka sa ekologiczne i wg mnie lepsze niz te ze sklepow
to zależy co kto lubi, jak ja patrzę na te wiejskie kury grzebiące w górze obornika albo chodzące po zwałach eternitu z tyłu za stodołą to jakoś mi się odechciewa ekologicznych wytworów owych kurek...

tez mam czasem takie dylematy ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Garnki Griff-- czy warto kupić??