Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Drinki z amaretto

17 lut 2012 - 15:32:43

Hej dziewczyny :)
Znalazłam dzisiaj w szafce likier amaretto i chciałam Was zapytać czy znacie może jakieś proste przepisy na dobre drinki? :)

Drinki z amaretto

17 lut 2012 - 15:35:33

Ja osobiscie lubie kawe z odrobina amaretto, jest smaczna. proponuje sprobowac :) jesli chodzi o drinki z amaretto to nie znam zadnych przepisow

Drinki z amaretto

17 lut 2012 - 15:36:27

Mialam kiedys ten likier to piłam go z cola:) O ile dobrze pamietam:) Czy on ma taki lekki posmak marcepanu?

zweryfikowana
Posty: 615
Ostrzeżenia: 1/5

Drinki z amaretto

17 lut 2012 - 15:36:27

ja lubię kieliszek lub dwa amaretto, kieliszek takiego soku 'cytrynki' chyba wiesz o co mi chodzi, dopełnić sokiem pomarańczowym.
ew. mocniejsza wersja: kieliszek amaratto, kieliszek wódki, kieliszek cytrynki, reszta sok

na zdrowie !




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-17 15:37 przez ciuszkoland6.

Drinki z amaretto

17 lut 2012 - 15:37:15

Cytat
styska20m
Mialam kiedys ten likier to piłam go z cola:) O ile dobrze pamietam:) Czy on ma taki lekki posmak marcepanu?

Chyba tak :) Jeszcze nie próbowałam :D

Drinki z amaretto

17 lut 2012 - 15:37:28

ja pracuję w kawiarni i robimy drinki, ale chyba tylko jeden jest z amaretto, mogę sprawdzic i w poniedzialek dać Ci znać, tylko przypomnij mi n apriv, bo zapominam, czesto o roznych rzeczach.

ogolnie to amaretto dodajemu do kawy i czekolady na gorąco.

Drinki z amaretto

17 lut 2012 - 15:39:13

Cytat
nurhia
ja pracuję w kawiarni i robimy drinki, ale chyba tylko jeden jest z amaretto, mogę sprawdzic i w poniedzialek dać Ci znać, tylko przypomnij mi n apriv, bo zapominam, czesto o roznych rzeczach.

ogolnie to amaretto dodajemu do kawy i czekolady na gorąco.

Dzięki :)

Drinki z amaretto

17 lut 2012 - 15:42:36

Prosty drink podobny do Malibu. Potrzebujemy do niego mleka, amaretto, lodu i wiórków czekoladowych. 50 ml amaretto i 250 ml mleka mieszamy z kilkoma kostkami lodu (wstrząsamy), jeśli nie mamy shakera, z powodzeniem możemy to zrobić w termosie lub dużej butelce po soku. Wlewamy lekko spieniony napój do wysokiej, wąskiej szklanki, posypujemy wiórkami czekoladowymi, wkładamy słomki... i gotowe. Drink jest gęsty, słodki, ale
lekki. Nie ma w sobie dużej ilości alkoholu.

Drinki z amaretto

17 lut 2012 - 15:47:25

zrób tiramisu :) dokładny przepis znajdziesz na jakimkolwiek serku mascarpone. polecam, niebo w gębie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ryba po grecku.!