Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

parapetówka menu

08 lut 2012 - 12:03:47

Witam;) w sobotę organizuję parapetówkę z moim lubym ;) mamy małe gniazdko, a osób bedzie tak 10-12. No i teraz pytanie co zrobić do jedzenia?Osobiście myślę o czymś "na zimno", bo nie mam miejsca na wielkie gotowanie. Myślę żeby na ciepło juz w trakcie zamówić pizze;) No ale przekąski muszą być, a ja chciałbym zeby było ciekawie;) Liczę na wasze propozycje;) Pomóżcie kobiecie w potrzebie;)
Za wszyskie pomysły i przepisy z góry już dziękuje;)

parapetówka menu

08 lut 2012 - 12:06:26

sałatke grecką :) :)

parapetówka menu

08 lut 2012 - 12:08:43

Od razu przypomniała mi się sytuacja, dostaliśmy zaproszenie na parapety. Z treścią sms-a kupcie talerze bo szklanki już mamy. Mówię ok, w sumie dobry pomysł kogoś uprzedzić bo i tak coś bysmy kupili.
Było akurat jakieś święto i jedyny sklep otwarty to pobliski sklepik, nie było talerzy to kupiłam zestaw filiżanki do kawy i podstawki. Wpadamy na parapety a tam na stole obrus i paluszki.
Oczy mi wyszły mówię co to ma być, zaprasza się kogoś to poiwinno coś byc na stole. Ale ok...
a zaraz gospodyni sypneła tekstem po wręczeniu prezentów MIAŁY BYĆ TALERZY A NIE KUBKI DO CHOLERY.

łapy mi opadły...

Dobrze że chcesz uraczyć gości jedzeniem:))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-08 12:08 przez Zrudziala.

parapetówka menu

08 lut 2012 - 12:10:25

pizza na parapetówce? proszę Cię,już lepiej zrób z papierka barszczyk czerwony a do tego paszteciki .

koreczki to podstawa
wędlinka ,serek chlebek ,masełko ogóreczek ,pomidorek,szwedzki stół,jakieś sałatki np : gyrosowa i jazda :)

parapetówka menu

08 lut 2012 - 12:10:28

z sałatek to polecam gyrosa
niezawodne koreczki
caprese
sałatka z brokulow(jesli chcesz przepis to pisz)
krakersy np z szynka i twarogiem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-08 12:11 przez modeliing.

niezweryfikowana
Posty: 328
Ostrzeżenia: 2/5

parapetówka menu

08 lut 2012 - 12:10:52

sałatkę z kurczakiem, jakies koreczki, szaszlyki, chipsy, żelki,moze lody :D

parapetówka menu

08 lut 2012 - 12:14:57

zgadzam się koreczki, salatka, kanapki i jakieś slodycze/chipsy ;)

parapetówka menu

08 lut 2012 - 12:15:37

sałatka gyros
jakaś inna sałatka np. z tortelini
albo mogę napisac Ci przepis na szybka i pyszna sałatkę (robiłam juz kilka razy na imprezach i wszystkim smakowała) więc tak: puszka kukurydzy, puszka ananasa (kroisz w kostkę), do tego szynka z indyka w kostkę, 10 jaj gotowanych róznież w kostkę i do tego przyprawy i majonez :-)

ja polecam jeszcze zrobić zapiekankę z makaronu i brokuł
i oczywiście jakiś półmisek z wędliną

parapetówka menu

08 lut 2012 - 12:23:33

polecam paluszki ze skrzydełek z sosami- skrzydełka pociąć w zgięciach, doprawić, upiec. zrobić sos czosknowy, koperkowy i jaki tam jesce wymyślisz. sosy w osobnych miskach, skrzydełka w półmisku. do tego szaszłyki- co masz w lodówce i nadaje się na dziabnięcie na patyk ;D, do piekarnika i też na talerz. kanapki. do tego jakieś paluszki czy co tam zechcecie ;)

parapetówka menu

08 lut 2012 - 12:29:16

Koreczki koniecznie- zawsze dobrze sprawdzają się na takich imprezach :)

Jakaś sałatka - jest tyle prostych szybkich do przygotowania i smacznych :) jakbyś chciała jakiś przepis - pisz :)

Fajnym pomysłem są też tosty na ciepło z ananasem, dżemem i serem- brzmi dziwnie, ale smakuje znakomicie :)

No i musowo jakieś paluszki, chipsy czy słodycze :)


Udanej imprezy !!!!

parapetówka menu

08 lut 2012 - 13:00:43

o koreczkach uz myslalm i będa na pewno;)
a czemu nie moge zamówić pizzy w trakcie?
chciałbym zrobić wszytko przed i potem już sie po kuchni nie pałętać. mamy niewielkie mieszkanie, więc chciałm zrobić szwedzki stół z przystawkami i tyle... Uważam ze pizza nie jest złym pomysłem, ja nie bym sie nie obraziła gdyby mi na domówce ktos zamówł pizze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-08 13:03 przez zgagulec.

parapetówka menu

08 lut 2012 - 13:07:27

Cytat
zgagulec
o koreczkach uz myslalm i będa na pewno;)
a czemu nie moge zamówić pizzy w trakcie?
chciałbym zrobić wszytko przed i potem już sie po kuchni nie pałętać. mamy niewielkie mieszkanie, więc chciałm zrobić szwedzki stół z przystawkami i tyle... Uważam ze pizza nie jest złym pomysłem, ja nie bym sie nie obraziła gdyby mi na domówce ktos zamówł pizze.

bo to obciach:)
ty jako gopodyni powinnas sama zorganizowac i zrobic jedzenie dla gosci:)

parapetówka menu

08 lut 2012 - 13:10:10

Cytat
zgagulec
o koreczkach uz myslalm i będa na pewno;)
a czemu nie moge zamówić pizzy w trakcie?
chciałbym zrobić wszytko przed i potem już sie po kuchni nie pałętać. mamy niewielkie mieszkanie, więc chciałm zrobić szwedzki stół z przystawkami i tyle... Uważam ze pizza nie jest złym pomysłem, ja nie bym sie nie obraziła gdyby mi na domówce ktos zamówł pizze.

jak Cie widzą tak Cię piszą.Skoro Ty uważasz ,że to dobry pomysł ok,nie będę tego negować,dziewczyny też miały fantastyczne pomysły

parapetówka menu

08 lut 2012 - 13:21:56

paszteciki z ciasta francuskiego
na cieplo moga byc szaszlyki
krokiety z barszczem
salatka tylko moze nie gyros bo to kazdy proponuje i jest przereklamowany
pizze mozesz sama zrobic albo jakies zapiekanki

parapetówka menu

08 lut 2012 - 13:29:41

Ja na Twoim miejscu zrobiłabym np. krokiety z serem, szynką i pieczarkami do tego barszczyk czerwony. A pizzę zawsze można zamowić dodatkowo.

Co do przekąsek, dziewczyny podały Ci naprawdę fajne propozycje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciasta bez pieczenia