Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomysł na prezent Walentynkowy

07 lut 2012 - 22:11:03

haha jeszcze czegoś takiego nie widzialm ale ciekawe ciekawe:):)

Pomysł na prezent Walentynkowy

16 sty 2013 - 23:20:58

mógłby ktoś wkleić to zdjęcie z tymi ciasteczkami , gdzie są te staniki i majtki ? :D oraz dodać przepis oryginalny na nie ? :D

Pomysł na prezent Walentynkowy

16 sty 2013 - 23:30:15

nie ma zdj ;((

Pomysł na prezent Walentynkowy

16 sty 2013 - 23:55:33

no właśnie kurcze tu było na początku kiedy był założony post, i to zdjęcie a ja go sobie nie zapisałam na kompie a na necie nie mogę go znaleźć... ;/ a bardzo mi na nim zależy :D

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

Pomysł na prezent Walentynkowy

22 sty 2013 - 13:28:50

Wystarczy mi jeśli dostanę od mojego faceta to - http://prezentmarzen.com/romantyczna-kolacja-z-winem-dla-dwojga-w-warszawie/ Zapomniał całkowicie o romantyczności. Kiedyś był inny... Ale tak to jest kiedy faceta się zaobrączkuje ;-)

Pomysł na prezent Walentynkowy

23 sty 2013 - 00:09:32

o jak milo, nie wiem jakim cudem ale zdjęcie się pojawiło z 1-szego posta: ) hehe jak miłooo :) teraz tylko szukać przepisu na dobre ciasteczka :D

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

Pomysł na prezent Walentynkowy

23 sty 2013 - 13:43:47

Ciasteczka? Wiesz co... jeśli Twój facet nie jest jakiś wybitnie romantyczny, to raczej wielkiego wrażenia to na nim nie zrobi - niestety. Pomyśl nad czymś bardziej oryginalnym. Większości facetów, do romantyczności daleko ;-)

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

Pomysł na prezent Walentynkowy

24 sty 2013 - 13:39:48

Te ciasteczka są prze swietne. Gdybym miała choć krztę daru cukierniczego to pewnie zrobiłabym takie. Ja w tym roku mam problem, nie wiem co kupić. Myslałam o koszulce, ale w ubiegłym roku mój T. kupił mi o mniej wiecej taką tylko bokserkę, wiec nie bede powielać pomysłu. Eh... moze album, ale czy to dla chłopaka?

Pomysł na prezent Walentynkowy

25 sty 2013 - 19:52:25

Cytat
zypolina
Ciasteczka? Wiesz co... jeśli Twój facet nie jest jakiś wybitnie romantyczny, to raczej wielkiego wrażenia to na nim nie zrobi - niestety. Pomyśl nad czymś bardziej oryginalnym. Większości facetów, do romantyczności daleko ;-)

romantyczność ? a tam... nawet o tym nie pomyslalam, gdy wpadl mi pomysl zrobienia ciastek :p po prostu o nich pomyslalam bo moj to lakomczuch i uwielbia slodycze :) a mysle ze one sa lepsze niz kolejne kosmetyki czy jakis ciuch... :) a czy je zrobie to jescze sie okaze :)

Pomysł na prezent Walentynkowy

25 sty 2013 - 19:55:47

Pomysł genialny !!

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysł na prezent Walentynkowy

26 sty 2013 - 09:29:57

ja swojemu i sobie kupuje bodystocking , a konkretnie ten model http://ekskluzywna.pl/p/79/46429/obsessive-bodystocking-f206-wysylka-24h-bodystocking-bielizna-erotyczna.html ale nie mam pomysłu na to co można by było wcześniej robić bo kolacja to już takie oklepane jest. Macie jakieś pomysły na coś wyjątkowego, niepowtarzalnego?

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 5/5

Pomysł na prezent Walentynkowy

28 lis 2013 - 19:09:36

Może taka seksowna koszulka: http://www.sisi.pl/bieliznaerotyczna/mikolaj-2013-7heaven--lucie/id/7632/ . W końcu tradycja zawsze w cenie i moim zdaniem prezent powinien spodobać się praktycznie każdej kobiecie ;) Dodam, ze mąż bardzo często kupuje mi takie rzeczy na prezent. Zna mój gust.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysł na prezent Walentynkowy

23 sty 2014 - 12:03:07

Witam chciałabym kupić prezent dla chłopaka na walentynki. Mój chłopak interesuje się motoryzacją, słyszałam, że teraz są modne przejazdy szybkimi, ekskluzywnymi samochodami i zastanawiam się nad wypożyczeniem samochodu, mam dylemat pomiędzy lamborghini-gallardo a KTM X-BOW jak myślicie, który samochód bardziej się spodoba ?


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

parapetówka menu