Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bialy rum

05 maj 2011 - 23:13:02

witam!

mogłybyscie doradzic cos w kwesti zakupu białego rumu? jaki jest najlepszy? jak z ceną? jezeli jest dosc drogi to jaki najlepiej kupic aby za duzo nie zapłacic i aby nie tracił za bardzo na smaku?

Potrzebuje komuś kupić na prezet ja żadko pijam alkohol wiec wole sie was poradzic ...

bo ja nie znam sie

jak zle umiescilam watek prosze o jego przeniesienie
nikt sie nie wypowie
zadna nie wie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-05 23:43 przez kasiulka221.

Bialy rum

10 maj 2011 - 10:47:55

Ja też rzadko piję alkohol, ale ostatnio brat robił drinki z białym rumem i kupował taki w stanowisku z alkoholami w lidlu za 40zł butelka, nie pamiętam nazwy ;)

Bialy rum

10 maj 2011 - 10:51:40

niestety nie znam sie na rumach

Bialy rum

10 maj 2011 - 10:52:35

Większość alkoholu z gatunku rum w polsce to aromat plus spirytus i co gorsze w niektórych chamsko to czuć! Ja z dostępnych na rynku kupuję Bacardi (cena około 40-70zł w zależności od sklepu, ja płaciłam 56zł). Nie czuć spirytusu, jest w sam raz na prezent ;) A jeśli chodzi o wybór między białym i czarnym ... wybieram black.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-10 10:53 przez DiamondLady.

Bialy rum

10 maj 2011 - 10:56:51

ja lubie mojito ale bacardi trochę drogie, kupuję w kauflandzie biały rum bodajże Capitan Sparrow, wogóle nie różni się niczym od Bacardi;p

Bialy rum

10 maj 2011 - 11:06:39

Jestem smakoszem alkoholu ... dla mnie się różni.

Bialy rum

10 maj 2011 - 11:09:19

A ja alkoholikiem bacardi wstrętne.

Bialy rum

10 maj 2011 - 11:10:40

do mohito dobry i tani jest golden rum

Bialy rum

10 maj 2011 - 11:13:55

Są smaki i samki. Zależy co komu do gustu przypadnie. Ja wolę Bacardi.

Jeśli myślisz, że użycie słowa "alkoholikiem" zrobiło na mnie wrażenie, to bardzo się mylisz. Sprawiło wręcz, że Twoja wypowiedź stała się niedojrzała (przynajmniej po przeczytaniu całości odnoszę takie wrażenie).

Cytat
emilyart
do mohito dobry i tani jest golden rum

Golden rum to najgorszy syf na polskim rynku. Czysty spiryt - przynajmniej ja to czuję i nie sądzę, aby był dobry w prezencie, bo ani smak nie jest dobry (przebija spirytus), ani butelka się dobrze nie prezentuje ( mówię o tej żółtej ze złotym napisem i jakimś żaglowcem, gdzie butelka ma kształt podobny do butelki octu :/ - chyba, że zmienili etykietę).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-10 11:17 przez DiamondLady.

Bialy rum

10 maj 2011 - 11:16:16

najlepszy bacardi , ale sa inne tansze odpowiedniki, które też niezle smakuja, wystarczy popatrzec w sklepach :)

Bialy rum

10 maj 2011 - 11:22:03

Mogę być kim chcę czy to zakompleksionym smakoszem alkoholi tanich i średni czy też alkoholikiem zalewającym się J. Daniel'sem. Wypowiedziałem się i przekazałem własną ocenę tego co zostało tutaj zaproponowane. Wybacz, że w mojej wypowiedzi zabrakło przecinka co czyni ją lakonicznym wywodem osoby niedojrzałej.

Co do pierwszej części twojej "riposty" zgadzam się absolutnie.

Bialy rum

10 maj 2011 - 11:32:54

Cytat
Arsene
Mogę być kim chcę czy to zakompleksionym smakoszem alkoholi tanich i średni czy też alkoholikiem zalewającym się J. Daniel'sem. Wypowiedziałem się i przekazałem własną ocenę tego co zostało tutaj zaproponowane. Wybacz, że w mojej wypowiedzi zabrakło przecinka co czyni ją lakonicznym wywodem osoby niedojrzałej.

Co do pierwszej części twojej "riposty" zgadzam się absolutnie.

Cieszy mnie to ogromnie i dla sprostowania - nie chodziło mi o zmianę postawy, tylko stylu wypowiedzi. Mówię to nie ze złości, tylko dla rady, bo jestem obserwatorem i odbiorcą stojącym z boku. Wydają mi się zwyczajnie śmieszne takie wypowiedzi i traktuję je jako głupawe odzywki. Nie wiem ile lat ma osoba z którą piszę, ale portal ten jest użytkowany głównie przez ludzi młodych. Więc jak czytam wypowiedź, która jest po mojej zaczynającą się od "A ja ..." to sugeruje mi to, że ktoś nie chce udzielić rady pytającemu, tylko targować się z przedmówcą. W stylu: a ja jestem tu wyższy rangą i wiem lepiej. Niestety trzeba wziąć pod uwagę, że nie zawsze, bo nie wiesz z kim piszesz :)

Przy czym też nie uważam się za lepszą. Staram się argumentować swoje wypowiedzi, bo to, że coś jest brzydkie, wstrętne i w ogóle to każdy potrafi napisać.

Bialy rum

10 maj 2011 - 11:35:53

jeśli biały rum to tylko Bacardi!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciasto karpatka