Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WALENTYNKI!!!:) kolacja..

29 sty 2011 - 20:59:54

WALENTYNKI... ;P jade z moim facetem do Gdyni;) na weekend;) i nie wiem co zrobic na kolacje przy swiecach cos szybkiego i latwego;P ma ktos jakis przepis?:P na cos dobrego:)??? :D

WALENTYNKI!!!:) kolacja..

31 sty 2011 - 12:24:38

Szybko i łatwo przygotujesz na pewno Spaghetti - Bolognese czy Carbonare.:) I wiadomo, że na walentynki koniecznie coś romantycznego - wino... http://winezja.pl/dopasuj-wino/dopasuj-wino-do-dania tu jest fajna aplikacja, ktora dobiera wino do smaku potraw :D

WALENTYNKI!!!:) kolacja..

31 sty 2011 - 12:27:11

ktos nie ma pomyslu na walentynki ?pisac do mnie ;p

WALENTYNKI!!!:) kolacja..

31 sty 2011 - 12:29:29

TIRAMISU ale nie jakies podróbki tylko takie tradycyjne czyli masa z serków mascarpone z żółtkami i cukrem pudrem i biszkopty nasączone kawą i amaretto, i posypane gorzką czekoladą, przekłada się masę i biszkopty w misce, a potem wyklada na talerz łyżką, niebo w gębie, moj luby to uwielbia ja rowniez zresztą :)

WALENTYNKI!!!:) kolacja..

31 sty 2011 - 12:36:50

Cytat
katjusza85
Szybko i łatwo przygotujesz na pewno Spaghetti - Bolognese czy Carbonare.:) I wiadomo, że na walentynki koniecznie coś romantycznego - wino... http://winezja.pl/dopasuj-wino/dopasuj-wino-do-dania tu jest fajna aplikacja, ktora dobiera wino do smaku potraw :D


ilez mozna wpierniczac ten makaron z sosem z paczka??????

WALENTYNKI!!!:) kolacja..

31 sty 2011 - 12:47:23

Oczywiście jak co roku nie mam pomysłu...

Zrobiłabym jakąś fajną kolacje na wypasie
I z chęcią zrobiłabym jakiś makaronik np.spaghetti ale mój mężczyzna nie lubi makaronów a ja mam dość kurczaków :D
Będę śledzić ten wątek może coś mi podpasuje:)

zweryfikowana
Posty: 1.427
Ostrzeżenia: 1/5

WALENTYNKI!!!:) kolacja..

31 sty 2011 - 12:52:03

Nugettsy z kurczaka z Knorra :) i do tego saletke grecka

WALENTYNKI!!!:) kolacja..

31 sty 2011 - 12:58:54

claudia171- o hooo nie pomyślałam o tym :) to już jeden pomyśl na kolacje mam :)
Ale chciałabym ,żeby te walentynki były wkońcu romantyczne bo co roku jakoś tak lipnie spedzaliśmy ten wieczór delikatnie mówiąc...
I jak co roku nie kupowałam mu prezentów typu strikte walentynkowych ale w tym roku dostanie dwa :)
Jeden np boxerki czerwone albo coś w serduchaa a nad drugim muszę pomyśleć:) to się chłopak zdziwi bo ja pewnie nic od niego nie dostane :)

WALENTYNKI!!!:) kolacja..

31 sty 2011 - 13:02:59

Cytat
claudia171
Nugettsy z kurczaka z Knorra :) i do tego saletke grecka


Te nuggetsy z knorra sa beznadziejne- tylko sos smaczny mają. Jak już nugettsy to z innego przepisu bym polecała:)

WALENTYNKI!!!:) kolacja..

31 sty 2011 - 13:23:56

no ja tez myslalam o tych nuggestach:P no ale nie wiem.. chcialabym zeby to bylo cos smacznego i wyjatkowego:D

WALENTYNKI!!!:) kolacja..

31 sty 2011 - 13:27:00

Nie mam pojęcia co takiego :D
Ale pamiętaj zrób coś co apetycznie wygląda - połowa sukcesu i w średnich porcjach bo w końcu najważniejszy deser. A przejść się nie wolno bo potem ruszyć z łóżka wam się nie będzie chciało ;)

Także ja bym zrobiła coś jego ulubionego. Czasem warto postawić na zwykłe spaghetti. Wiem co mówię.

WALENTYNKI!!!:) kolacja..

31 sty 2011 - 13:30:55

Cytat
kiniaaa2603
no ja tez myslalam o tych nuggestach:P no ale nie wiem.. chcialabym zeby to bylo cos smacznego i wyjatkowego:D

No ja niestety mam małe pole do popisu ponieważ mój lubu uwielbia tylko kurczaki ...
Też chciałabym żeby to było coś smacznego i wyjątkowego ponieważ bardzo rzadko zdarza mi się coś przyrządzić i chciałabym go zaskoczyć ...

WALENTYNKI!!!:) kolacja..

31 sty 2011 - 13:33:10

ja planuje usmazyc krewetki na masle z ziołami, do tego wino i jeszcze szukam jekiegos pomysłu na deser:)

WALENTYNKI!!!:) kolacja..

31 sty 2011 - 13:57:10

Cytat
claudia171
Nugettsy z kurczaka z Knorra :) i do tego saletke grecka
szczyt romantyzmu i finezji...
Cytat
Hathor90
ja planuje usmazyc krewetki na masle z ziołami, do tego wino i jeszcze szukam jekiegos pomysłu na deser:)
ja dzisisaj zrobiłam rafaello i wyszło pycha:) mogę podac przepis jak chcesz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-31 14:00 przez koras.

niezweryfikowana
Posty: 107
Ostrzeżenia: 1/5

WALENTYNKI!!!:) kolacja..

31 sty 2011 - 14:08:26

Mogę Wam polecić przepis na pyszną pieczeń. Jest bardzo prosta do zrobienia, w winie, smakuje bosko i wygląda bardzo wykwintnie. Myślę, że to będzie lepsza opcja niż nuggets'y :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co zamiast tego?