Obecnie rozmawiamy o:

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

maszyna do obierania ziemniaków

15 lis 2010 - 13:14:02

Dziewczyny mam do was pytanko, czy któraś z was ma taka maszynę obierającą ziemniaki, jeżeli tak to czy warto ja kupić czy się nie psuje itp.Strasznie nie lubię obierać ziemniaków, a słyszałam że taki sprzęcik robi to w 2 min i zastanawiam się nad kupnem.Dziękuję za wszelkie porady.

maszyna do obierania ziemniaków

15 lis 2010 - 13:30:48

szczerze to dla mnie zbędny gadżet. też nie lubię obierać ziemniaków, ale jak na razie gotuję dla 2 osób więc dużo tego mnie ma. O wiele bardziej denerwowałby mnie zmywanie tej maszynki za każdym razem. Ale jeśli gotujesz dla naprawdę dużej ilości osób to czemu nie.

maszyna do obierania ziemniaków

15 lis 2010 - 13:33:22

Maszyna ta ma tarczę która jakby ściera skórkę z ziemniaków ale wszelkie "oczka" i inne musisz wydlubywać sama czyli raczej jest to nieopłacalne, bo po kolei każdego ziemniaki i tak musisz poprawić ... :)

maszyna do obierania ziemniaków

16 lis 2010 - 00:06:36

Chyba nikt tego nie lubi, ale .. czy jest sens aż kupować maszynę? Przecież ziemniaków nie je się dużo, do tego nie codziennie.. Obrać z 3-4 razy w tygodniu po kilka ziemniaków chyba aż tak czasochłonne nie jest? Ja używam do tego noża do sera, bo koślawo obieram;p

maszyna do obierania ziemniaków

16 lis 2010 - 11:17:35

dzieki za rady , jeszcze się zastanowię nad tym kupnem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRZEPIS NA DOMOWE PIERNICZKI