Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:22:49

Dziewczyny jest sprawa :)
Wkrotce moje urodziny.
Jeśli pogoda dopisze, odbedzie sie "impreza"w moim ogrodzie.
Beda sama babki i mam problem z menu.
Obowiązkowo bedzie jakis torcik, mam nawet pomysł na niego, ale co dodatkowo?
Macie pomysły na jakies fajne jedzonko z grila?
JAkies przekaski?
Tak zeby szybko je przygotowac, byly smaczne i nie oproznily portfela ;)
bede wdzieczna za pomysly :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-14 20:24 przez roksana88.

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:27:04

kanapeczki, salatki napewno jakies, czipsy:D:D

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:30:06

Co na grila ??
Tradycyjnie,szaszłyki, kiełbaski i jakies mięsko .
Ja polecam przekąski takie jak chipsy,paluszki .
Zawsze się sprawdzają :-) .
Mysle ze i tak alkochol bedzie tu odgrywał główną role .
Tym bardziej ze to babska imprezka,a dziewczyny z reguły nie obżerają się na imprezach ;-P

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:29:08

ryba z grilla!!!! moja ulubiona potrawa :) maslo czosnkowe do pieczywa, i polecam Ci te sałatki knorra z grzankami - przepyszne :)

zweryfikowana
Posty: 1.051
Ostrzeżenia: 1/5

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:29:30

szaszłyki piers z kurczaka+papryka+pieczarki z grilla, jakies piersi z kurczaka,karczek itp ;)

zweryfikowana
Posty: 877
Ostrzeżenia: 2/5

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:29:33

Jeśli ma być grill to polecam świetną sałatkę:
1.Pokroić kapustę pekińską, dodać słoiczek wiśni drylowanych, garść pestek słonecznika, puszkę pokrojonego w drobną kosteczkę ananasa, 2 pokrojone w kosteczki pomarańcze i sos zrobiony z 2 łyżek majonezu i połowy jogurtu wiśniowego. Wszystko wymieszać. Pyycha ;D

2. Gdy z koleżankami robimy jakąś imprezę o ogrodzie obowiązkowo jest wymyślony przez nas tzw. "napój bogiń" ;D Woda mineralna, mięta, pare plasterków limonki i cytryny + dużo lodu. Niby nic, ale ochładza, gasi pragnienie i w jakimś przezroczysnym dzbanku ładnie wygląda. ;D

3. Może ziemniaczki zapiekane na grillu? ;p

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:31:34

wiesz co Ci doradze jesli chodzi o torcik??
^^
albo jakis na zimno - w koncu cieplko mamy, albo zrob taki jak na zdj. z babeczek ->

zrobi wrazenie ^^
a dodatkowo...
moze skrzydelka z grila? salatka grecka...
wiekszosc kobiet dba o figury, wiec nie szalej z jedzeniem.
zainwestuj w alko ^^



menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:34:20

Ja polecam nowe sałatki z knora:) A do grila najlepiej sałetkę Szefa:) Wszystko napisane na opakowaniu, bardzo proste w wykonaniu i przepyszne! (mniam aż sama nabrałam ochoty:)) Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-14 20:33 przez ms23.

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:33:07

Tradycyjnie kiełbaski, moze szaszlyki, ziemiaczki, jakas salatka, warzywa np pomidorki, ogorki, pieczywo czosnkowe lub zwykle i do tego maslo czosnkowe jakies ciasto np szarlotka, przekaski typu chipsy i paluszki

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:34:54

grzanki z grila z jakimś smakowym masłem (ziołowe, czosnkowe)
owoce (truskawki i bita śmietana w sprayu :P tylko nałóż przed podaniem!)
koktajle
mamy latooo :)

LODY ;D

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:34:54

skrzydełka i szaszlyki z grilla, sałatka grecka, pieczywo z masłem czosnkowym, sos czosnkowy i.... piwko ;)

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:35:09

tort, sałatka, wedlina, chleb, cos do picia np. jakies soki, placki lub cos na slodko, popcorn, paluszki, chipsy, ladne serwetki i nie wiem co tam jeszcze;P

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:35:10

Cytat
blessya
ryba z grilla!!!! moja ulubiona potrawa :) maslo czosnkowe do pieczywa, i polecam Ci te sałatki knorra z grzankami - przepyszne :)

Z chęcią sie dowiem jak przyrzadzic taka rybke ;)

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:36:12

Cytat
ms23
Ja polecam nowe sałatki z knora:) A do grila najlepiej sałetkę Szefa:) Wszystko napisane na opakowaniu, bardzo proste w wykonaniu i przepyszne! (mniam aż sama nabrałam ochoty:)) Pozdrawiam

ja rowniez polecam (juz o nich pisalam), ale nie lubie szefa bo jest z pomidorem ;d za to lubie cezar ;) mmmmniiiaaaaam
Cytat
roksana88
Cytat
blessya
ryba z grilla!!!! moja ulubiona potrawa :) maslo czosnkowe do pieczywa, i polecam Ci te sałatki knorra z grzankami - przepyszne :)

Z chęcią sie dowiem jak przyrzadzic taka rybke ;)

wypatroszyc i przyprawic 'Przyprawą do ryb' mozesz skropic cytrynka, zawinac w folie aluminiowa i na ruszt ;) przepyszna.. mniam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-14 20:38 przez blessya.

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:34:43

Cytat
spinka33
Jeśli ma być grill to polecam świetną sałatkę:
1.Pokroić kapustę pekińską, dodać słoiczek wiśni drylowanych, garść pestek słonecznika, puszkę pokrojonego w drobną kosteczkę ananasa, 2 pokrojone w kosteczki pomarańcze i sos zrobiony z 2 łyżek majonezu i połowy jogurtu wiśniowego. Wszystko wymieszać. Pyycha ;D

2. Gdy z koleżankami robimy jakąś imprezę o ogrodzie obowiązkowo jest wymyślony przez nas tzw. "napój bogiń" ;D Woda mineralna, mięta, pare plasterków limonki i cytryny + dużo lodu. Niby nic, ale ochładza, gasi pragnienie i w jakimś przezroczysnym dzbanku ładnie wygląda. ;D

3. Może ziemniaczki zapiekane na grillu? ;p

O tak! napój bogiń bedzie zapewne :D hehe
dobra nazwa, a my takie swiruski, wiec sie przyjmie ;)


A co tych ziemniaczków, to jak je robisz? :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obiad!?