Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam dziewczyny, potrzebuję przepisów (wypróbowanych najlepiej !) na piersi kurczaka w sezamie lub w płatkach kukurydzianych. A najlepiej jeden i drugi:)Słyszałam, że jest bardzo dobra, ale nie wiem dokładnie jak ja przygotować....czekam na podpowiedzi:)

normalnie robija się piersi, przyprawia i w jajo i później rozkruszonych na miał płatkach. Ja wsypuję płatki do woreczka i wałkuje aż będą takie drobinki :) POLECAM a sezam się szybko pali także nie polecam, ewentualnie z płatkami można zmieszać niewielką ilość

ja mieszam z bułka tarta sezam .Najpierw wkąłdam w mąkę piers póxniej w jajko i w bułkę z sezamem można samym sezamem,ale mi lepiej ida z ułka sa przepyszne!!

Robisz normalnie tak jak z bułka tartą... kroisz kurczaka i przyprawiasz przyprawami... póxniej obtaczasz w mące, jajku i sezamie albo płatkach kukrydzianych i smażysz na oleju albo na margarynie do puki się ładnie nie zrumienią ;) Smacznego ;D Przez was nabrałam teraz apetyt na takiego kurczaka heh ;p

a jak chcecie,żeby były soczyste a nie wióry to smazcie go chilkę az delikatnie złapie kolor a póxniej ja paruje w piekarniku ok 30 min i sa mieciutkie i boskie

No super, dziękuję bardzo:) mam nadzieję, że będą super ;) mniam...

ja ubilam piers pokroilam na male kawalki doprawilam sola i pieprzem w jajko i sezam (uwaga sezam latwo sie przypala) zrobilam do tego dip czosnkowo majonezowy pycha :)

Heja.żeby pierś była soczysta ja w środek dodaje pokrojonego w paski ananasa oraz ser żółty.i zapiekam w piekarniku.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nigella Lawson co sadzicie?