Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nieudane operacje gwiazd ;)

13 lut 2011 - 13:22:05

ja pierdziu!!!!koszmarne bleee

nieudane operacje gwiazd ;)

13 lut 2011 - 13:22:20

Nie po obiedzie :D

zweryfikowana
Posty: 770
Ostrzeżenia: 1/5

nieudane operacje gwiazd ;)

13 lut 2011 - 13:26:28

Cytat
choccolate
Cytat
jollypen
Cytat
choccolate
Cytat
jollypen
Cytat
choccolate
Cytat
jollypen
o boże, straszna!
http://www.joemonster.org/art/16249/Co_ona_sobie_zrobila_ <-- tu też dziewczyna, która nie jest gwiazdą, ale wcześniej była ładna, a teraz jaka masakra! ;|

Jeejj .. ma teraz kolejne powody do robienia kolejnych operacji .. Ciekawe czy żałuje ;D

na zdjęciach wygląda na szczęśliwą;p
ja na jej miejscu bym płakała chyba cały czas;p

Ja bym się wstydziła z domu wyjść ! no ale z własnej winy tak wygląda :D

no;D chciała poprawić naturę i jej nie wyszło;p
a swoją drogą, te operacje są niebezpieczne, a ludzie o tym wiedzą i i tak je robią;/ przecież było tyle przypadków że kobieta podczas powiększania piersi zmarła na stole czy coś w tym stylu;/
głupota ludzka nie zna granic;p

No dokładnie ;) Zresztą tyle o tym jest w internecie , zdjęć ,artykułów , ostrzeżeń aa one mimo to i tak robią swoje ;/ ryzykują życie dla ust w wielkości banana czy biustu Pameli Anderson ;/

no;/ w życiu bym sobie czegoś takiego nie zrobiła, po 1 to jest niebezpieczne, a po 2 najładniejsze jest naturalne piękno, nie groteskowe cycki(przepraszam za kolokwializm i dla niektórych może brak kultury, ale sztuczne piersi to już nie piersi;p) i wielkie usta a'la Górniak.

nieudane operacje gwiazd ;)

13 lut 2011 - 13:36:51

Cytat
jollypen
Cytat
choccolate
Cytat
jollypen
Cytat
choccolate
Cytat
jollypen
Cytat
choccolate
Cytat
jollypen
o boże, straszna!
http://www.joemonster.org/art/16249/Co_ona_sobie_zrobila_ <-- tu też dziewczyna, która nie jest gwiazdą, ale wcześniej była ładna, a teraz jaka masakra! ;|

Jeejj .. ma teraz kolejne powody do robienia kolejnych operacji .. Ciekawe czy żałuje ;D

na zdjęciach wygląda na szczęśliwą;p
ja na jej miejscu bym płakała chyba cały czas;p

Ja bym się wstydziła z domu wyjść ! no ale z własnej winy tak wygląda :D

no;D chciała poprawić naturę i jej nie wyszło;p
a swoją drogą, te operacje są niebezpieczne, a ludzie o tym wiedzą i i tak je robią;/ przecież było tyle przypadków że kobieta podczas powiększania piersi zmarła na stole czy coś w tym stylu;/
głupota ludzka nie zna granic;p

No dokładnie ;) Zresztą tyle o tym jest w internecie , zdjęć ,artykułów , ostrzeżeń aa one mimo to i tak robią swoje ;/ ryzykują życie dla ust w wielkości banana czy biustu Pameli Anderson ;/

no;/ w życiu bym sobie czegoś takiego nie zrobiła, po 1 to jest niebezpieczne, a po 2 najładniejsze jest naturalne piękno, nie groteskowe cycki(przepraszam za kolokwializm i dla niektórych może brak kultury, ale sztuczne piersi to już nie piersi;p) i wielkie usta a'la Górniak.

Zgadzam się w 100% ;) moim zdaniem napompowane , twarde cyki wyglądające jakby ktoś wsadził w nie piłki sa tragiczne .. i nie wiem jak wy ale ja bym sobie nawet za darmo nie zrobiła takiego czegoś ;) jestem jaka jestem i toleruje się ;)

nieudane operacje gwiazd ;)

13 lut 2011 - 13:41:08

Mój Boże Kochany...:( To jest okropne...

nieudane operacje gwiazd ;)

13 lut 2011 - 13:41:44

Wyglądają jak karykatury człowieka..

nieudane operacje gwiazd ;)

13 lut 2011 - 13:48:44

ojej,. brak mi slow ;d

nieudane operacje gwiazd ;)

13 lut 2011 - 13:49:42

boożee ,masakra jakaś

na tą chwilę mogę powiedzieć że w życiu bym sobie operacji plastycznej nie zrobiła
ale nie wiem co będzie za 20 lat naprzykład? jak będę milionerką ? możliwe że wtedy się skuszę ;)
dlatego NIGDY NIE MÓW NIGDY ;)

nieudane operacje gwiazd ;)

13 lut 2011 - 13:59:23

zalosne:(

nieudane operacje gwiazd ;)

13 lut 2011 - 14:03:15

Cytat
anka87874
boożee ,masakra jakaś

na tą chwilę mogę powiedzieć że w życiu bym sobie operacji plastycznej nie zrobiła
ale nie wiem co będzie za 20 lat naprzykład? jak będę milionerką ? możliwe że wtedy się skuszę ;)
dlatego NIGDY NIE MÓW NIGDY ;)

No właśnie nigdy nie wiadomo co człowiekowi odbije :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-13 14:11 przez choccolate.

nieudane operacje gwiazd ;)

13 lut 2011 - 14:07:21

Botoks powinni im wstrzykiwać do mózgu.

nieudane operacje gwiazd ;)

13 lut 2011 - 15:30:34

Cytat
jollypen
o boże, straszna!
http://www.joemonster.org/art/16249/Co_ona_sobie_zrobila_ <-- tu też dziewczyna, która nie jest gwiazdą, ale wcześniej była ładna, a teraz jaka masakra! ;|


straaaaszne !! co tej dziewczynie sie nie podobalo w jej naturalnych ustach ? najgorsze jest to ze juz ich sobie niestety nie zmniejszy ...
ja to bym z domu nie wyszla nigdy gdybym sie tak oszpecila .

nieudane operacje gwiazd ;)

13 lut 2011 - 15:43:53

ostatnio na plotkarskim serwisie zobaczyłam too o :

i jeszcze doczytałam ze ma 31 lat ... a wyglada na 51 ;p



nieudane operacje gwiazd ;)

13 lut 2011 - 15:44:53

Cytat
oleczka089
ostatnio na plotkarskim serwisie zobaczyłam too o :

i jeszcze doczytałam ze ma 31 lat ... a wyglada na 51 ;p


ale cycuszki :) mmm hahaha

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rozmowy o lansie