Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Gastroskopia

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Aliexpress kupowanie

08 sty 2016 - 11:13:36

Dziewczyny jestem tu nowa, liczę na waszą pomoc :)
Chciałabym zamówić kilka rzeczy na aliexpress, widzę że teraz wszyscy wokół zachwycają się ubraniami i dodatkami kupowanymi właśnie tam. Niestety jestem totalnie zielona, nie mam pojęcia jak się zabrać za kupowanie na aliexpress. Pomożecie? Na co zwracać uwagę, itd?
Z góry dzięki! :)

Aliexpress kupowanie

09 sty 2016 - 11:06:44

@maartusiakk sporo filmików z poradami jest na youtube ;)

Aliexpress kupowanie

09 sty 2016 - 11:19:01

tak jak za kupowanie na allegro. wkładasz do koszyka i płacisz.


niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 7/5

Aliexpress kupowanie

11 sty 2016 - 11:05:30

bo poważnie jakość ciuszków jest na prawdę dobra, ja też tam zamawiam. Fajny jest też wish nie musisz mieć konta paypal.

Aliexpress kupowanie

13 sty 2016 - 11:52:54

dziękuję dziewczyny za porady! :)

Aliexpress kupowanie

13 sty 2016 - 11:57:39

Cytat
princessSofia
bo poważnie jakość ciuszków jest na prawdę dobra, ja też tam zamawiam. Fajny jest też wish nie musisz mieć konta paypal.
Na ali nie trzeba mieć PayPal ;) Jest opcja zapłaty przez przelewy24, z czego zawsze korzystam.
Przed zakupem warto prześledzić feedbacki - często ludzie wrzucają tam rzeczywiste zdjęcia przedmiotów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-13 11:58 przez Onyksowa.

Aliexpress kupowanie

03 lut 2016 - 13:00:51

Kupowałam kilka razy bezpośrednio na Alie ale niestety w 50% przypadków nie dochodziło do mnie to co rzeczywiście zamawiałam :( dlatego kupuję na allegro, gdzie jest wysyp tych ciuchów jednak zawsze sprawdzam po terminie dostawy, jak jest więcej niż 15 dni to nie licytuję, jak jest ta sama rzecz ale czas dostawy do 4 dni to licytuję :) dużo jest chętnych na te ciuszki więc wspomagam się aukcjonerem jak na czymś mi zależy bardzo :D

Aliexpress kupowanie

03 lut 2016 - 13:07:10

Cytat
angelika899
Kupowałam kilka razy bezpośrednio na Alie ale niestety w 50% przypadków nie dochodziło do mnie to co rzeczywiście zamawiałam :(

To trzeba było zgłosić spór :) I napisz dokładnie co masz na myśli w tym zdaniu "nie dochodziło do mnie to co rzeczywiście zamawiałam" - zamiast bluzki dostałaś ziemniaka, czy materiał był kiepski czy co?

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Aliexpress kupowanie

13 paź 2016 - 10:02:55

Nie polecam kupowania na aliexpress. Zamawiałam tam pare razy i za każdym razem przychodziło za małe lub za duże, a jak już coś przyszło dobrego to i tak długo się tym nie cieszyłam ze względu na jakość wykonania. Kilka prań i po ciuchach. Wszystko tam jest nic nie warte... Szkoda kasy.

Aliexpress kupowanie

15 lis 2016 - 13:24:01

A ja właśnie polecam kupowanie na Aliexpress. Ceny są bardzo małe i musisz mieć dużo szczęścia, aby trafić na oszusta. Zamówiłam już 4 kiecki, wszystko się zgadzało.

Aliexpress kupowanie

15 lis 2016 - 13:42:02

Właśnie jedna z dziewczyn zamówiła chustę.Nie dość,że przyszła nie taka,jak na fotkach,to jeszcze sprzedający wystawił Jej negatywny komentarz.Pomimo tego,że chusta nie była taka,jak powinna,dziewczyna wystawiła Im komentarz pozytywny (nie chciała robić przykrości)
i takie dostała podziękowanie za zwrócenie uwagi,że nie pasuje Jej kolor.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakupy na aliexpress