Obecnie rozmawiamy o:

nowy samochód

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Naiwniacy na Allegro

26 lut 2017 - 01:40:55

Jak bardzo trzeba byc naiwnym,aby kupowac u takich sprzedawców...czy ci ludzie nie czytaja komentarzy??? w Kobylnicy szyja szajs,na który nabieraja sie kupujacy na Allegro...zenada totalna ??
<moderacja-spam>

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-27 16:07 przez moderator.

Naiwniacy na Allegro

26 lut 2017 - 08:05:30

kupiłam ta długi żakiet w kolorze beżu .
niestety naiwna nie byłam :o ale rzeczy tam na zdjeęiach odbiegają od rzeczywistości

Naiwniacy na Allegro

26 lut 2017 - 16:44:05

Ja sie zastanawiam nad kupujacymi...wystarczy poczytac komentarze negatywne,aby podjac właściwą decyzje....a co ciekawe,wiele komentarzy jest anulowanych za zgoda kupujacych...czyli sprzedawcy tacy mieliby przynajmniej o 200% wiecej negatywów....a jednak znajduja sie ciagle nowi nabywcy...dla mnie jest to fenomen...Wypowiedzcie sie dziewczyny,co o tym sądzicie? :) :) :)

Naiwniacy na Allegro

26 lut 2017 - 18:03:43

Osobiście wolę kupować ciuchy takich firm, których nazwy cokolwiek mi mówią, nawet używane.

Naiwniacy na Allegro

27 lut 2017 - 16:00:18

ja tez wole tylko dziwi mnie to że na allegro jak masz 3 negatywy to ciebie skreślają a taki co handluje i ma firmę to mu nic nie robią.

i to jest sprawiedliwe.

Naiwniacy na Allegro

27 lut 2017 - 16:04:51

Zastanawia mnie głupota ludzi kupujących od takich sprzedawców. Przeciez logiczne jest iż jesli taki użytkownik ma taka ilość negatywów to towar ktorym handluje nie moze byc jakościowo dobrym :/ ludzie sami rzucają sie na minę

Naiwniacy na Allegro

15 gru 2017 - 16:28:12

a teraz już wogóle nie ma loginu i nie wiadomo kto kupił i kto wystawił komentarz wszystko na ale..o ukryte i podejrzane już tam nie kupuję nie mówiąc o wystawianiu bo ludzi licytujących nie ma :o
same firmy i sklepy al..o a sprzedawców prywatnych wyrzucili

Naiwniacy na Allegro

15 gru 2017 - 16:42:56

Cytat
Polaris3
a teraz już wogóle nie ma loginu i nie wiadomo kto kupił i kto wystawił komentarz wszystko na ale..o ukryte i podejrzane już tam nie kupuję nie mówiąc o wystawianiu bo ludzi licytujących nie ma :o
same firmy i sklepy al..o a sprzedawców prywatnych wyrzucili
na ale,,,
mozna zobaczyć komentarze negatywne u sprzedawcy , tylko nie zawsze widac co kupił
ale zgadza sie jeśli widzę tyle negatywów to spadam i wszystko .

Naiwniacy na Allegro

15 gru 2017 - 18:12:11

Przy komentarzach widać zakupiony towar, ale faktycznie jeden minus jest, nie można wystawić komentarza "pseudokupującym" których się namnożyło, ale i z takimi "szantażystami" można sobie poradzić, żadają zwrotu pieniędzy w zamian za niewystawienie negatywa twierdząc że towar został wyrzucony (dlaczego nie odesłany?), jak wystawi negatywa w ramach zastraszenia to zgłaszasz portalowi i przesyłasz wszystko co dotyczy transakcji i negatyw jest usuwany. Natomiast jak faktycznie ktoś sprzedaje wadliwy towar to warto wystawić sprawiedliwy komentarz i również zgłosić fakt portalowi, nie robiąc tego taki sprzedawca czuje się bezkarny i dalej sprzedaje buble. Warto znać swoje prawa i z nich korzystać:)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Naiwniacy na Allegro

16 gru 2017 - 11:43:57

Najlepiej kupować u sprawdzonych sprzedawców. Na allegro większość sprzedaje produkty z zawyżoną ceną które sami zamawiają z chin :/

Naiwniacy na Allegro

19 gru 2017 - 12:23:33

Hmm nie uważam żeby Ci ludzie byli naiwni ze względu na to że ktoś ich oszukał. Są naiwni dlatego że myśleli że kupią ten sam produkt, który widzieli w sklepie tylko 10x taniej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chory zwyrol