Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

torebki znanych marek

19 sty 2017 - 14:23:50

Witajcie, chciałabym poznań wasze zdanie odnośnie markowych torebek. warto czy nie warto...ja sama mam wiele skórzanych modeli ale derma tez się zdarzy i powiem szczerze ostatnio obczaiłam fajny sklep markoweobuwie sa tam skórzane torby w dość fajnych cenach;-)
Piszcie jakie są wasze doświadczenia wrzucajcie fotki i odnosniki;-))

torebki znanych marek

19 sty 2017 - 16:17:47

kazda torebka w jakimś znaczeniu ma swój urok.
skórzane sa na dłuzej to fakt , dermowe nie za bardzo udane .
liczne przetarcia lub uszy odpadają nie wytrzymują ciężaru

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

torebki znanych marek

24 sty 2017 - 21:03:57

Ja tam wolę na lato dermowe, czy z tkaniny w zimie wole skórzane bo tak często torebek nie wymieniam, więc jakaś klasyczna czarna lub szara

torebki znanych marek

24 sty 2017 - 21:13:53

W Aliexpress raczej odradzam.
Kojarzy mi się z tandetą.
Często na zdjęciach super,a w rzeczywistości...szok.

torebki znanych marek

20 kwi 2017 - 12:50:38

ja osobiście nie kupowałam jeszcze a allie i chyba sie nie skusze;-) za to skusiłam sie znów na torebkę z markoweobuwie tym razem Ryłko luknijcie;-)


torebki znanych marek

24 kwi 2017 - 23:10:31

Kupiłam kilka torebek i jestem zadowolona. Zdarzają się imitacje, które mogą odróżnić tylko Ci co się znają ;-) Jakość zależy od ceny.

torebki znanych marek

01 wrz 2017 - 20:44:21

Moim zdaniem, każdy powinien kupować to co lubi i w czym czuje się najlepiej.super Jeśli dla kogoś LV wydaje sie być firma warto wydania pieniążków, to super, jeśli kogoś na to stać to jest najważniejsze. Bardzo nie lubię kiedy młode dziewczyny sa oczarowane torebka Chanel i chcą ja mieć ponieważ każdy ja ma. Oczywiście torebka jest piękna, ale czy w wieku 18-20 lat taka torebka jest nam potrzeba? Gdzie ja wezmiemy ze soba? Na uczelnie?
Kolejna rzecz, którą zauważyłam to to,ze najpiękniejsza torebka traci swój urok jeśli nie jest dobrana do odpowiedniego stroju. Ja uwielbiam LV Neverfull i uważam ze pasuje do wielu stylizacji, aczkolwiek ostatnio zobaczyłam fatalnie ubraną kobietę, bez makijażu z tłustymi włosami, trzymającą właśnie to torebkę? Jak ta całość sie prezentowała? OKROPNIE! Stad tez mój wniosek, jeśli jesteśmy zadbane, ładnie, kobieco ubrane i czy dodamy do tego torebkę za 200 zl czy za 5 tysiecy, możemy również pięknie wyglądać. Najważniejszy jest rozsądek i balans, czego często jak obserwuje brakuje.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

torebki znanych marek

06 wrz 2017 - 16:13:48

Ja polecam markowe torby, wiem, ze niektorzy maja ograniczony bydżet i nie stać ich n(mnie tez) na projektantow, ale skórzana dobra torba np. z witchen to godny zakup i posłuży nam na długo :)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

torebki znanych marek

21 maj 2018 - 20:28:09

Miałam jeden firmowe model z United Colors of Benetton, kupowany we Włoszech i to była chyba najlepsza torebka jakąś miałam w życiu. Świetna jakość i bardzo wytrzymała, nie to co torebki z sieciówek.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 5/5

torebki znanych marek

24 maj 2018 - 11:05:12

Kiedyś dostałam w prezencie torebkę z Armaniego. To rzeczywiście był klasowy produkt, ale na pewno bardzo drogi. Jeśli więc już coś kupuję to na <moderacja> żeby zaoszczędzić kasę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-24 19:36 przez moderator.

torebki znanych marek

30 maj 2018 - 10:30:24

pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

torebki znanych marek

30 maj 2018 - 10:53:28

No czasami warto, jeśli oczywiście materiał i wykonanie są dobre, bo nie zawsze przecież jakość idzie z metką :)

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 3/5

torebki znanych marek

01 cze 2018 - 12:39:10

Zapewne największy wybór znajdziesz na Zalando - ale tam ceny przytłaczają niestety.
Omijaj portale aukcyjne - Allegro i tego podobne, tam aż roi się od podróbek.
Pozostaje tobie szukać w średniej wielkości sklepach i na blogach modowych jak <moderacja>. Czytaj recenzje i szukaj rekomendacji, czy "markowe torebki" są przede wszystkim oryginalne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-01 19:29 przez moderator.

torebki znanych marek

16 lip 2018 - 17:42:17

Ja mam prawie wszystki markowe :)

torebki znanych marek

17 lip 2018 - 12:39:40

tak tak na zalando cena powala .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OSZUSTKI NA SZAFIE [moderacja - loginy]